Najdi forum

Naš mucek je včeraj zvečer pobegnil od doma. Celo noč smo ga iskali, a ga nismo mogli najti. Je kastriran, zato najbrž ni šel daleč.Star je 1 leto, je tako notranji kot zunanji maček, a prej nikoli ni zašel iz našega dvorišča. Včeraj smo ga nazadnje videli pri sosedih. Šel je za vogalom njihove hiše, nato pa ga ni bilo več nazaj. Ima morda kdo kakšne izkušnje, kako mačka pripraviti do tega, da se vrne domov? Na spletu sem prebrala eno metodo, da mu na dvorišče postaviš njegovo košaro, hrano, stranišče… Tako naj bi zavohal svoj vonj in prišel nazaj. Ne vem, če deluje, a sem vseeno poskusila. Ima kdo kakšno izkušnjo s pobeglim mačkom? Se je hitro vrnil domov? Pri nas ni veliko prometa, zato mislim, da ga avto ni mogel povoziti. Prosim za nasvete, kaj storiti, ker sem zdaj že res čisto obupana.

Živjo, tudi našega mačka približno 3 dni ni bilo domov, malo nas je skrbelo in ga iskali po vasi. Potem pa je po teh dneh sam prišel čisto suh in umazan. Ampak naš ni bil kastriran. Verjetno bo tudi vaš prej ali slej prišel. Mogoče mu res pred hišo nastavite hrano.

New Report

Close