Najdi forum

Mravljinčenje v nogi

Lepo pozdravljeni,
imam naslednjo težavo, včeraj zvečer sem narobe stopila na levo nogo in občutila ostro bolečino v sklepu. Sem pričakovala da bo minilo saj se mi je isto zgodilo prejšnji teden (tudi leva noga).Ampak, ko je bolečina minila se je začelo mravljinčenje od sklepa do kolena. Čeprav je bolj rahlo, traja že dobrih 24h . Zanima me ali obstaja razlog za preplah, nujen obisk zdravniku?

Vnaprej se zahvaljujem za Vaš odgovor!

Lena

Spoštovani,

se opravičujem za zapozneli odgovor, verjetno se je stanje že umirilo. Lahko, da je prišlo do krča mehkih tkiv znotraj samega sklepa. Če težave niso minile, se obrnite na zdravnika. Lahko tudi v eno izmed naših ordinacij: https://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

Spoštovani, zahvaljujem se vam za vaš odgovor. Stanje se izboljšuje . Bil je opravljen rtg levega stopala in piše da je “brez prepričljivih znakov sveže poškodbe skeleta”. Gleženj ni še 100% gibljiv, v nekaterih položajih začutim rahlo bolečino v Ahilovi tetivi. Mravljinčenje je občasno in sedaj omejeno na zgornji del gležnja (ponavadi zjutraj). Trenutno še mirujem in delam vaje razgibavanja, ampak bom mogla kmalu v službo. Če se bodo simptomi vrnili ali obstoječi vztrajali se obrnem na vašo kliniko, ker se mi vaša razlaga zdi najbolj verjetna.

Še enkrat hvala,
Lena

New Report

Close