Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Mravljincenje po glavi, obrazu….

Mravljincenje po glavi, obrazu….

Pozdravljeni,

odlocila sem se, da se obrnem po nasvet na vaso spetno stran. Tezave so se mi pricele ze dibra tri leta nazaj. Mravljincenje glave obraza, obcasno tusi okoncin, sumenje v usesih, nekaksen pritisk v usesih, tezka glava, poslabdan vid (na levem ocesu vidim scrko nad crko). Te napadi se dogajajo cca 5 dni skupaj enkrat na par mesecev, trenutno na en mesec. MR sem opravila 2021 bilo vse ok, imam tezave tudi z vratnimi vretencami, MR pred 2 letoma ni pokazlo da bi bila tezava z zivci. V petek sem imela ponovno MR in MRI po koncanem postopku sem zacutila bolecino zadaj v vratu  Popoldne me je zacela boleti zadaj glava, pojavili so se ponovno mravljinci po obrazu, glavi, mocno sumenje v usesih, prisitisk v usesih, manjsa bilecina v usesih, omoticnost…Kot da bi mi preiskava nekaj sprozila…Pred tem sem bila mesec dni nazaj na tekmi, kjer so bile prisotne troble, bobni, navijanje, bilo je tudi vroce in naslednji dan mravljinci po obrazu, sumenje, omoticnost…Ne vem vec na koga naj se obrnem, res da sem nekoliko pod stresom, saj me dejansko stanje ze prav psihira. Prosim za  vase mnenje.

Hvala in lep pozdrav.

New Report

Close