Najdi forum

Pozdravljeni,

pred cca. dvema mesecema me je ob nenadnem zamahu v prazno (brez obtežbe v roki) zabolela desna rama. Ker bolečina ni pojenjala sem odšel do osebnega zdravnika, kateri me je napotil na MR rame. Na vas pa se obračam s prošnjo, da mi ta izvid obrazložite. Izvid je sledeč:

Tekočinsko občutljive sekvence v treh ravninah, maščobno tkivo sekvenca v sagitalni ravni.

– Zmerno izražena artroza AC sklepa.

– Več tekočine v SA-SD burzi.

– Tetive mišice supraspinatus v distalnem poteku nekoliko zadebeljena in zvišanega signala.

– Ostale tetive rotatorne manšete izgledajo ohranjene.

– Malo tekočine okoli tetive dolge glave mišice biceps.

– Labrum hrustanec izgledata ohranjena.

Mnenje: Tendinoza tetive mišice supraspinatus se SA-SD burzitisom.

 

Najlepša hvala in lep pozdrav,

AmoB

P.S. sem vam že pisal, vendar očitno se je nekje zalomilo, da sporočila niste prejeli.

Pozdravljeni,

opravičujem se za pozen odgovor. V forumu so namreč aktivirali nov vmesnik, ki omogoča najdbo “izgubljenih” vprašanj. Ali imate z ramo še težave?

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close