Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija mozolji?

mozolji?

Pozdravljeni.

Na penisu se mi na spodnji prednji strani pojavljajo mozolji (moje predvidevanje da so oni). Vsi so ob vznožju sramnih dlak. Kaj je to ter kako se to pozdravi?
Po penisu se mi tudi pojavljajo dlake, katere so vedno bolj pogoste. Tudi te, se nahajajo le na sprednjem delu. Vem, da obstaja trajna rešitev z laserskim odstranjevanjem. A je to nevarna metoda, saj so v bližini moda? a je to draga metoda – rabim napotnico?

Hvala na odgovoru

Spoštovani,

predvidevam , da se spremembe pojavljajo na kožici penisa. Možno je , da so mozolji oz . lahko tudi blažji folikulitis. Ali nosite tesne hlače?
Ali so spremembe stisljive, bi se izcedila belatekočina ob stiskanju?

Lasersko odstranjevanje dlak je samoplačniško.
Svetujem Vam , da jih odstranite pri dermatologu.

Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

Da, ob stiskanju se izcedi bela tekočina? Tesnih hlač pa ne nosim vedno.

Koliko pa stane lasersko odstranjevanje (en poseg)?

Spštovani,

Ne vem , koliko stane odstranjevanje dlačic, nekaj deset tisočakov zagotovo, odvisno od površine tretiranega predela.

Glede spolovila, vam pa svetujem , da namžete spremembe nekaj dni z alkoholom, sicer boste morali obiskati dermatologa , da vam predpiše zdravila na recept. Prek interneta to ni možno, kar predvidevam tudi niste pričakovali.

Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

New Report

Close