Najdi forum

Možnost dodatnega zaslužka

Multinacionalni avstrijski koncern ponuja edinstveno možnost zaslužka!!!

Vaše delo:
enostavno zbiranje podatkov

Ponujamo:
mednarodno izobraževanje
edinstvene karierne možnosti
možnosti bogatega dohodka
možnosti dolgoročnega sodelovanja

Pogoji:
delo je primerno za vsakogar
(za zaposlene in nezaposlene)

Kontaktna številka: 041 947 583

A lahko poveste kaj več o tem delu? Za kaj točno gre?

Pozdravljeni!Tudi mene zanima zakaj gre pri tem delu, vsaj približno.Vnaprej hvala za odgovor.LP

Vse kar vas zanima, boste izvedeli po telefonu.
Zato tudi je kontaktna številka!

🙂

LP

Zato je kontaktna številka napisana. Vse kar vas zanima vam bodo povedali! 🙂

Pa napišite, da bomo vedeli, pa bo brezplačna reklama, samo pazite da ni nateg, ker bo pa negativna.

Če boi, bomo tudi poskrbeli zato. Kajti, če ste toliko da daste reklamo, potem bodite toliko pa povejte zakaj se gre.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Spoštovani!

obveščamo vas, da smo pri pogojih dodali še:

-funkcionalna pismenost (en fajn članek na to temo je tukaj:
http://www.osebnost.si/clanki/preglej.php?id=58#start
😉
-urejenost
-komunikativnost

🙂

P.S. @Primož – vse kar vas zanima boste zvedeli na telefonski številki 041 947 583
Naše delo je timsko in jaz opravljam administrativna dela!
Hvala za razumevanje!
Lep pozdrav!

Spoštovani!

obveščamo vas, da smo pri pogojih dodali še:

-funkcionalna pismenost (en fajn članek na to temo je tukaj:
http://www.osebnost.si/clanki/preglej.php?id=58#start
😉
-urejenost
-komunikativnost

🙂

P.S. @Primož – vse kar vas zanima boste zvedeli na telefonski številki 041 947 583
Naše delo je timsko in jaz opravljam administrativna dela!
Hvala za razumevanje!
Lep pozdrav!

Brez zamere g.Pisarna, vsa podjetja, ki svoje oglase tržijo na ta način pri ljudeh, ki iščejo zaposlitev načeloma pustijo slab vtis.

Naprimer oglasi podjetij, ki pravtako iščejo potencialne kandidate za izboljšanje stanja svojega podjetja z osvežitvijo timov ali povečanega obsega dela in ki nimajo skrivnih namenov, se predstavijo in povedo kdo so, koga in kaj hočejo in kaj ponujajo.

Se vam ne zdi, da ste s tem ko se ne predstavite še bolj sumljivi?

Meni osebno so najhujši oglasi,: ” Nudimo fantastičen zaslužek, prosto določanje delovnega časa, možnost napredovanja,…….!” Zraven je napisana firma, po telefonu ne dajejo informacij, potem pa gre za prodajo ultra dragih sesalcev.

V vašem primeru,:”Pokličite in izvedeli boste kako priti do dodatnega zaslužka, samo s preprostim zbiranjem podatkov.”

Potem, ko bomo poklicali bodo pa spet te presneti sesalci.

Me razumete?

Pa nimam nič proti sesalcem, ker kdor bo hotel to prodajati se bo že oglasil.

In ker smo v dobi IT, kjer preko neta izvemo veliko in še več informacij zato tudi pričakujemo od takšnih kot ste vi, da nam boste kaj več povedali brez tega, da vas pokličemo po telefonu. S tem si boste naredili uslugo in z eno potezo selekcionirali dejanske kandidate, ki jih bo vaše delo zanimalo.

Lp

Jaz sem poklicala na to št., ker me je zanimalo kakšne vrste dela je to. Gospo sem vprašala če je delo na terenu in mi je odvrnila da je. Nato sem se zahvalila za info. in se poslovila. Mene terensko delo ne veseli. Vesna

Trženje evropskih kreditov je to.
Sej je gospa ful prijazna, pa jo pokličite.

Jaz bi tudi rada vedela za kakšno delo gre? Lahko me pokličete na gsm 051/847-236

Popolnoma se strinjam s Primožem. Če ste res tako dobri ne bi iskali delavcev tu.Mi bi iskali da lahko pridemo do vas,ježijo mi se lasje ko berem “sanjsko delo,fantastičen zaslužek”. Pa kje sem jaz oz. kaj je z mano narobe, da vsakič vidim da so to ene piramide ali veliko dela za malo nič. Resna firma ne oglašuje tu. Javite se ljudje, dajte povejte jim že enkrat kar jim gre.

Pa kaj ste res nepismeni???’
Sem vam napisala, da je to trženje evropskih kreditov…..upam,da zdej veste za kako delo gre. Hodiš po terenu, iščeš stranke, ki se morjo prej življensko zavarovat in pri tem bajno služiš.

ZANIMIVA ZADEVA, SAMO JE TEGA ŽE PRECEJ NA TERENU

Sigurno se prodaja sesalce!

Trenutno iščem sodelavce, za delo od doma, nakup po ugodnih cenah, prodaja in seveda zelo dober zasluzek.

Potem je to odlična priložnost, da ustanovite svoje majhno podjetje z malo truda in malo naložb!

 

Gmail: [email protected]

New Report

Close