Najdi forum

Mozeva pomoc pri dojencku

    Poskusi dobiti pomoč od svojih ali njegovih staršev. Vsaj za kako urico.
    Moja obsesija je bil da je vse spucano,  skuhano, likala sem tetra plenice in jokala… bedarija …
    Ko spi otrok spiš ti tudi samo za pol urice če je treba.
    Če zaspi otrok pri tebi in ti z njim to ni nič narobe.
    Kupi pogrej in pojej hrano,zmrznjene pice,prosi mamo naj ti skuha vecjo kolicino. In jo zmrzni.
    Likanje : uporabi sušilec in vse samo zloži ni potrebe po likanju.
    Sesanje omisli si robotski sesalec niso vsi tako dragi,ce bo laufal vsak dan pa naj.
    Ne razmišljaj o ločitvi sedaj te daje nespečnot in depresija ni čas za to.
    Lepo vreme _ven otroka v vozicek in na klepet k prijateljici -prijateljice so balzam za dušo.
    Vse bo v redu dojenček bo odrasel in ti boš imela kmalu več časa zase.
    Moža ne moreš spremeniti ker on starševstvo jemlje kot da se ga ne tiče poskusi mu z mirno besedo pojasniti kaj potrebuješ.
    Tvoje telo si bo opomoglo in spet boš močna zase in za otroka.
    Srečno.

Avtorica, on ni m od moškega in ni o od očeta.

Ne vem zakaj si sploh naredila otroka s takšnim osebkom in niti, kaj sploh še delaš z njim… Ali je to sploh zveza, zakon, partnerstvo in v končni fazi življenje, da noriš in prosiš, da opravi svoje dolžnosti? Ni.

Luba duša, imej toliko samospoštovanja in se imej toliko rada, in ga steraj v tri krasne.

Če imaš možnost, pojdi k staršem, sestri, bratu, teti, stricu, h kateremu od sorodnikov za vsaj eno leto, da se postaviš na noge in zdravstveno okrevaš, pa tudi psihično.

Če te možnosti nimaš, nič hudega, ne bo pretirane razlike, ker si že zdaj sama za vse.

Iz finančnega vidika, ti itak pripada porodniška (nadomestilo v času porodniške), socialna pomoč, otroški dodatki in preživnina v končni fazi.

Priznam, ne bo lahko, ampak boš zmogla. Ko bo dete malce večje in boš spet lahko delala, pa bo tudi iz tega vidika lažje.

Brez skrbi. Zmoreš.

Loči se čim prej!!! Tvoj kreten kao mož je bil vzgojen v letu 1900 in njegovi možgani ne bodo premogli stopiti niti leto naprej, tako je in tako bo in ne se slepiti, da bo kaj drugače. Lažje ti bo biti sama z otrokom, kot pa z otrokom in še enim kretenom, za katerega moraš skrbeti več kot za otroka. Tvoj otrok čuti tvojo nesrečo, zato že danes naredi plan. Hočeš, da tvoj otrok dobi isti vzorec? Če je fantek se bo kot mož obnašal kot tvoj kreten partner, ko odraste. Če imaš hčerko, pa si bo za moža izbrala enakega kreten, kot si si ga ti. Vzorec moraš prekiniti za dobro tebe in svojega otroka. Obrni se na CSD, na svojega zdravnika, na družino, prijatelje.

Vsak drugi promovira ločitev. A ste vi vsi tako užaljeni, ponosni ali kaj? Tip se pač obnaša kot Butala, so vmesne opcije kot ločitev. kakšen čuden svet ko se gre nekdo ločevati zaradi usranih gat. Žalost od žalosti.

Se strinjam, da ločitev morda ni prva izbira. Probajta se pogovoriti, ali pa kakšna svetovanja.

Sicer pa sem sam postal pred kratkim očka in ne vidim trenutka, da se nebi ukvarjal z otročkom.

Zagrebem se za vsako priložnost, ko ženi seveda ustreza. Komaj čakam, da previjem, podremo skupaj kupček, se uspavamo, se nosimo, se preoblečemo, se kopamo, karkoli, samo, da sva z otročkom čim več časa skupaj, v dotiku…Meni je to neizmerna sreča. Je pa res, da sem si otroka zelo želel, že nekaj let in sem že preko 40.

New Report

Close