Najdi forum

… pa ene špičake obuj, ko ga boš brcala skozi vrata … nato pa nice and easy

… pa pazi, da bo on preboden od zadaj :)))

Mogoče na začetku ne bo šlo tako veselo,pol boš pa pela:

http://www.youtube.com/watch?v=vQ2vWG8OgEk 😉

Pa še čisto res je. Preskušeno na lastni koži. In se izogibaš lastnemu domu … madonca, se nočem več niti spomnit. Zgleda, da sva ga obe hkrati nogirali, in ljubica in jaz, odselil se je potem k tretji. Enim ni pomoči.

Lep pozdrav PREBODENA OD ZADAJ….

moje besede ki so ti namenjene v upanju da jih bos prebrala….

napsiala si zelo malo kratko in jasno !!! prebral sem in razmislil in prisel do naslednjega..

torej ….ugotovila si mozevo prevaro ….njegov odziv je da se bo odselil torej otrocje…..neclovesko…..in flegmaticno…nemorem crjeti res…. nocem ga obsojati ampak tako se temu ne streze oz. ne dela haloo otroka imata kaj vraga razmislja?? ali mu je res useeno za vse…

torej ne poznam situcaije kaj se dogaja od tvojega prvega posta ampak moje mnenje je takole enkrat prevara vedno rpevara vrjemi mi akr si zmozen enkrat si zmozen tudi drugic ce ne zdej pa kasneje kar je lahko se bolj bolece jas na tvojem mestu bi sel v zivljenje sam naprej si poiskal partnerja ki te bo spostoval ljubil kot ejt o potrebno in pa seveda imel otroka rrad kot svojega !!! na to moras paziti !!!

upam da mi nisi cesa zamerila ce ti pa ni izpod casti oziroma se zelis pogovoriti kot tudi jas ker ti zelim nameniti nekaj besed glede tega tukaj je moja kontaknta stevilka 051 774 114 razmisli in se odloci sama….. glavo gor RECI SI BORKA SEM !!! ZAPRI UCI DVAKRAT ZAVZDIHNI IN POJDI DALJE V ZIVLJENJE !!! upanje umre zdanje vemm vemmm lahko je govoriti tesko je ziveti na taksen nacin ampak prosim lej ne obupaj …..vedno me lahko poklices kadar ti srce pozeli….lp Domen

werwerewrwer
jebemti pa tak dolg nick

eh,ne sekiraj se delaj na sebi,otrocih…

kdor čaka dočaka

New Report

Close