Najdi forum

Ja, res. S prijateljico sva se pogovorili. Odpustila sem ji. Če to bere ona, bo že vedela zakaj. Ker je iskreno priznala. Hvala ji. Odprla mi je oči in mi pomagala sestaviti slike v film. Hvala ji.

Sliši se lepo in preobrat je lepo zastavljen. Če je iskren, vama bo uspelo. Ne dvomim, da si iskreno tega želiš ti, ne verjamem pa za tvojega moža. Morda je to le njegov slepilni manever zate… Obljubil je, da bo naredil vse, da bo zgradil odnos, kakršnega si zaslužim.
Z lepimi obljubami je tlakovana pot v pekel.

Napiši čez leto ali dve, kako napredujeta in v kateri smeri.

Samo na kratko, da ti povem:

Draga žena-ljubica !!!! Se ti sploh zavedaš koliko let, koliko ur, koliko minut in koliko sekund svojega dragocenega življenja si že zapravila??? Na smrtni postelji bo prepozno za razmišljanje o spremembah !!!!!! ZBUDI SE !! ŠE JE ČAS !!!

Bravo Anabella!!

Se podpišem. Veš, težava je samo v tem, da nekateri rabimo veeeliko časa, da dojamemo kdaj je lonec poln. Moja izkušnja je takšna da me je dvakrat zapusti zaradi druge (po cca 3 mesece), sva se ločila, je pricapljal nazaj (solastnik hiše) jaz vsa prestrašena glede menjave ključavnic, se trudila z odnosom(ki ga ni) ker nisem želela da otroci živijo v prepiru, ven ga pa nisem znala vreči. Nakar mi pride z idejo o kompronisu in sicer bi bil on z ljubico 4 krat tedensko ostalo pa doma z otroki. Jaz sem pa kos pohištva pa tarča za žaljenje (prasica lažniva, ob tebi se mi bruha in podobno) nimaš me kaj spraševat… In potem! DOVOLJ! Brigajo me zakoni, pravila, v vratih sem pustila ključ, zamenjala bom še ključavnico in naj me toži kolikor ga je volja. Se pa sprašujem če sem kaj spustila. Mogoče prijavo psihičnega nasilja ali??? Bom vesela kakšnega nasveta. Tudi tearpija bi prišla v poštev… samo mi finančno ne znese, ker sem popolnoma brez energije, ne spim, srce mi divje razbija..!
In skrb za otroke: ko je doma bulji v ipod ali TV in igra vlogo trupla ali zombija na kavču.. Saj vem da je žaljivo ampak žal resnično. Svoji ljubici pa razlaga kako je z otroki (itak) in ona ga v celoti podpira že 3 leta! In če rečem, da tako ne gre več naprej pove, da pač ne čuti do mene ničesar in naj ga pustim pri miru. Po 15 letih zakona in 2 otrokih, ki sta že čisto nesamozavestna od vsega!

Bravo Prevarana ki ima vsega dovolj, prej bi že morali to narediti!
Res je neumen, če misli, da bo lahko malo tu malo tam, vi pa se strinjali. Kakšni norci obstajajo, škoda vas je ženske.

Ženske, zrihtajte se, hodite ven, bodite zrihtane, imejte svoje hobije, živite, naj vaše varalice vidijo, da vas niso uničili. Ne se jim pustiti, ste več vredne.
Ko pa greš ven, “Prevarana, ki ima vsega dovolj”, pa tudi ti njemu reči: NIMAŠ ME KAJ SPRAŠEVAT!

Pri izpeljavi načrta boš morala imeti predvsem bistro glavo in mirne živce, kar je v tej situaciji seveda težko predstavljivo. Žaljivke lahko snemaš in mu poveš, da boš to predstavila policiji ali na csd ali pa na sodišču.
Če imaš kakršnokoli možnost, da tipa izplačaš glede bajte, naredi to. Če pa ne, naj se hiša proda, noben denar ni vreden takšnega tvojega življenja.
Če ne bo hotel vsaj začasno iti k ljubici, jo lahko pokličeš in prosiš, da ga vzame k sebi. Nimaš pojma kakšne pravljice lapajo taki tipi svojim ljubicam. Bodi prijazna in povej, da razumeš njuno veliko ljubezen in da bodo otroci kadarkoli lahko prišli k njima.
Svoje situacije ne skrivaj, ampak jo povej ljudem okoli sebe, se boš bolje počutila, pomoč boš dobila od ljudi, od katerih ne pričakuješ pomoči.
Lahko mu poveš tudi, da želiš civilizirano ločitev in skulirane odnose zaradi skrbi za otroke, če bo nagajal, pa se lahko začneta pogovarjat tudi v prisotnosti velikih možakarjev v črnem.
nemudoma podaj na sodišče vlogo za ločitev.

Smiliš se mi s svojim razmišljanjem. Kot so rekli moji predhodniki, tisti ki vara, vara in laže vedno. Tudi sama sem šla pred enim mesecem po tej poti. Bila sem tri leta v zvezi z moškim, s katerim sva gradila skupne načrte. Prepričana sem bila, da sva kompatibilen par. Veliko sva se pogovarjala, dogovarjala, sanjarila.., redko sva se resno skregala. On je v odnos prinesel kup težav v osebnem, poslovnem in finančnem smislu. Z vsemi sem se spopadla in jih reševala. Ni bilo enostavno. Preprosto, delala sem v skupno dobro in mu omogočala prijetno življenje, saj je bila glavnina del in skrbi na meni.
Potem se je zgodilo nenapovedano: na njegovem mailu sem prebrala najbolj ostudne stvari, ki si jih lahko zamisli spolno sprevržen človek. Že dve leti se je dogovarjal in sestajal z različnimi ženskami in pari, s katerimi so bili v sexualni zvezi. Teh oseb je bilo ogromno, veliko jih je tudi že izbrisal. Imela sem kaj videti.., posnetke intimnih delov, video posnetke.., da ne govorim. Najbolj pa me je zadelo, ko sem prebrala, kako opisuje intimne odnose z mano. Enemu izmed parov je celo poslal mojo sliko (lahko tudi večim??) in priponil, da me bo poskusil nagovoriti za skupinski sex. Seveda tega ni realiziral, zato je v naslednjem prispevku predlagal, da bi šli skupaj s prijateljico, s katero je že dolgo v avanturi. Vse to je počel med tednom, ko sem bila veliko odsotna zaradi dela. Vsaj dve leti. Ko sem ga postavila pred dejstva, mi je najprej vse zanikal.., da gre le za pisanje. Kasneje je priznal posamične zadeve. V jezi pa je povedal, da je šlo za sestajanja, ki so se odvijala večkrat tedensko po vsej Sloveniji. Da je bil radoveden, ker so se mu na spletu kar ponujali za tovrstne odnose (v vseh možnih paletah). Seadj seveda vse globoko obžaluje in ga je sram, vse je že zbrisal s svojih strani (vprašanje, če jih ni ponovno vpisal?), zbrisal je njihove telefonske.. Pripravljen je na zdravljenje odvisnosti.. Po vsem tem se sprašujem, kako je mogoče, da sem vse to lahko spregledala in mu slepo verjela (verjetno sem verjela v najin pošten odnos). Poraja se mi kup vprašanj z oznako zakaj.. Ne najdem odgovora. Najino zaupanje je na ničli, ga je sploh možno povrniti’ Zgovarja se, da je šlo za sex brez čustev, da tega ne bom razumela, ker sem preveč konvencionalna.. Noro. Govori, da je prišel tudi sam do spoznanja, da z njim ni vse v redu.., saj je svoje sexualne partnerje ves čas opozarjal na mojo prisotnost oz. naj se izogibajo posameznih dni, ko sem doma. Organizacija.., zavidanja vredna. Polna sem jeze in negativnih čustev. Me je ponižal in s svojim vedenjem zlorabil. Sprašujem se tudi, kdo so ti sprevrženi ljudje, ki se tako množično in poceni ponujajo na internetnih straneh. Ja, mi je povedal, da gre v glavnem za izobražene ženske, kot tudi pare. On sam to ni, sicer bi vedel, da je igrača v njihovih rokah. Vedel bi tudi, da me bo z razkritjem svojega početja najverjetneje zgubil, pa je kar vztrajal in to vse bolj in vse bolj drzno. Danes je tudi kup nevarnosti za spolno prenosljive bolezni, pa so vsi sprejeli ta riziko in ga spregledovali. So to sploh še ljudje ali so neke vrste primati, ki funkcionirajo na ravni nagonov (vključno z mojim tipom)?
Toliko o varanju, nekateri imamo še bolj tragične izkušnje, ki bolijo in bolečina ne odjenja.
Za vsak komentar hvala.

Tiste, ki smo dale čez takšno trpljenje kot ga doživljaš in preživljaš ti, vemo da je (po vsej verjetnosti) njegovo trenutno obnašanje maska. Človek, ki 25 let ne vidi dlje od svojega nosa, v trenutku postane drugačen. Hmmm, kako znano mi je to … Veš, jaz sem mu nasedla 5 x. Tepka, a? 6-tič me je tako zelo prizadel, ranil in ponižal, za vseh tistih 5 x skupaj, da sem se v življenju komaj pobrala. Pa da ne govorim kakšne ceremonije je vse delal vsakič po tistem, ko sem rekla, da bom odšla in da je konec. Po tistem 5- je skorajda klatil zvezde z neba. Za kratek čas. Ampak vidiš, se je ponovilo. Želim ti, da se tvoja zgodba ne bi tako končala, da je eden izmed tistih mnogih, ki se je resnično pripravljen spremeniti. Čeprav moram napisati, da močno dvomim. Nočem te obsojati, ker želiš ostati z njim, rada pa bi ti odprla oči, da se vseeno ne bo mogoče izteklo tako kot pričakuješ in upaš. Na nek način te zelo razumem, ker sem bila tam. Ti pa iskreno želim, da najdeš moč v sebi, če vidiš, da se stvari ne odvijajo v pravo smer, da zbereš pogum in oddideš. Ne bo enostavno, če se to zgodi, ampak bo pa velika zmaga v tvojem življenju. Mogoče celo en lep začetek nove zgodbe. Srečno!!!

Kako zelo me je pretresla tvoja zgodba. Upam, da si s tem moškim prekinila VSE stike in da bodo vsi testi ok – jih le opravi. Srečno tudi tebi!!!

Žal obstajajo tudi take ženske, ki se s tem strinjajo in ni jih malo, glede na množičnost varanj.

Mislim da resnično, ampak res resnično tistega ki vara ne spremeni nič. Dal skozi in gledal z odprtimi očmi kaj se bo zgodilo v naslednji zvezi. Navzven vse lepo in prav. Dobra mati, partnerka, dobra to in to in še bi lahko našteval…
Seveda se po času spremeni vedenje vseh nas. Ne morem pa doumeti da nekdo ki je že x ločen tako malo da na moralo in se je sam tako malo naučil ko je sam bil na nekih tabletah in stiskah. Pa sem jo seveda seznanil z vsem kar sem vedel. Seveda je bilo tudi besede o zvestobi in zaupanju. Pa dobesedno sama mi je rekla da kako bom sploh še kdaj lahko zaupal. To je seveda že moj problem. Pa je šlo dalje. In ni minilo par mesecev pa se stvar ponovi.
Življenje mora nekatere žal velikokrat pretresti da vsaj malo razmišljajo in ne da se samo prepuščajo adrenalinu in hormonom.
Žal je tako.

Berem komentarje tukaj in se čudim kako dovolite ljudem kot je Mirjam, da pišejo takšne primitivne svinjarije, medtem, ko so drugi v hudih življenjskih stiskah in potrebujejo pomoč.
Tebi Mirjam, pa lahko rečem, da se mi ti najbolj smiliš, ker kažeš pravzaprav svojo situacijo, ki je v privatnem življenju očitno ne moreš rešiti in zlivaš gnev in primitivizem nad druge.

Ja, jaz poznam takole srečno družinico. Pred 24 leti je študentka razložila kako bo za vedno prišla do tipa, ki ga brezmejno ljubi.On tako močnih čustev do nje ni gojil. Dva obiska v JNA in je zanosila. Ne bi bilo prav, če nič kriv otrok ostane brez očeta. Sledila je poroka.
Še vedno sta poročena. Skoli čez plot so stalnica. Ampak ona vstraja. Njen je in pika. Če je potrebno, zagrozi s samomorom. Običajno zadostujejo solze njegovi mami ali sestri.

Le zakaj me je zgodba žena-ljubica tako spominja na prigodo iz moje soseščine ?

Kdo je žrtev !!??

Ženska draga, ti ga pri tem najbolj podpiraš, ti, v celoti, pereš, kuhaš, čakaš in dopuščašže leta da se kljub ločitvi vrača k tebi? Pa saj mu nisi mama no.
Dobro si je porihtal lajf, ima dve serviserki, ki ga pridno podpirata.
Daj mu že postavi mejo, če hoče k ljubici naj gre, naj pobere svoje stvari in čao, za druženje z otroki ne rabi gat in svoje zobne ščetke pri vas.
Ne rabiš terapije, le pravo dozo jeze in pogum za spremembo.
Sta solastnika hiše pa jo prodajta, poglej po oglasih koliko se da dobit ali vzami hipoteko in ga izplačaj (polovica je tako dediščina otrok oz.se naj ji odpove v korist otrok ) torej le 1/4 vrednosti hiše.
Obstaja tudi brezplačna pravna pomoč, povprašaj na sodišču.
Kje pa živiš? Greva na čvek?

OTROK !!
On je pa šleva.
Tako je pač vzgojen, gospodovalna in posesivna mati, oče pa…
Sin samo ponavlja vzorec obnašanja.

Pozravljeni. Berem komentarje…..vse to kar vsi pišete je res. Sem ena tistih, ki smo prevarane. Imam 33 let in že dobro leto traja ta muka in trpljenje. Mož me je imel neizmerno rad, to sem čutila, nor je bil name. In potem kot bi nekdo to prerezal, vse se je spremenilo. Čisto drug je postal. Takoj sem vedela v čem je stvar. A k ljubici noče it živet, pravi, da se bo potrudil in skušal spet ustvariti stanje, kot je bilo pred ljubico. Ne vem, to verjetno ni mogoče, čeprav priznam, da potihem upam na to. Koliko časa bom še zržala tko ne vem, a verjetno ne več dolgo.

smo na istem.Jaz že 7 mesecev živim pod isto streho z njim kot s tujcem. Nič ne upam,ker ne želim nič imeti z njim ampak se vrtim v krogu in nimam jajjc za odhod

Jaz pa 10 let. Hodim okrog in se ne menim za nož v hrbtu.

prevarana, darja78, full žalostna….kako lahko živite tako? ja to sploh življenje? zakaj ženske dopuščate, da moški-vaši možje! tako ravnajo z vami?

tu me zanima tudi mnenje strokovnega moderatorja, če je aktiven…

New Report

Close