Najdi forum

MAMO IMAŠ !!! ONA NAJ TI BO ČVRSTI ZID, KER TE JE RODILA IN ONA TE IMA RADA ZA VEDNO !!!!!

Ne klicari ga – nima smisla. Več boš dosegla, če ga ignoriraš. On bo tisti, ki te bo poklical, saj bo hotel videti otroke in tako ali drugače urediti zadeve,.., na koncu pa te bo še prosil, da bi smel nazaj…

Vzemi za v ponedeljek in torek dopust, globoko vdihni,.., že čez leto boš lahko rekla, da je vse za nekaj dobro.

nazaj ga ne smeš vzeti, ker seksa z tisto prasi…..ki je vedela, da je poročen….NI TE VREDEN DRAGA MOJA. NE BERI VEČ TUKAJ !!! DRŽI SE TVOJE MATERE, KI TI JE ŽVILJENJE DALA IN ONA TE NE ZAPUSTI !

SREČNO

Idiot neprišteven. Tako kot je šel, tako bo lepega dne šel od ta nove. Ne pusti se! Ni te vreden! Ne tebe, ne kogarkoli. Po kosilu- za desert on kar gre! IDIOT !!! Vem, da si na koncu z živci, vem, da komaj dihaš, da te zebe v dno duše. Vem, da ne boš mogla zaspat, da trpiš kot žival…
Ampak mine! Verjemi!
Zato sem s tabo! Ne vem kje in kdo si, vendar sem s tabo. V mislih se te dotikam in ti želim da si močna in da čim manj boli!

Matr ampak je res prasec, po kosilu, na polno rit je lažje it od doma. Nimam lepih besed za take kretene, ki nimajo niti najmanjšega občutka za druge ljudi, samo zase. A kar šel je ? Tebe pa pustil z umazano posodo, z otrokoma in strtim srcem ? To je največja možna packarija. Pošlji mu sms, da naj pride po otroke. Zdaj jih lahko predstavi tanovi in bo potem tudi tam malo drugačna scena, ne bo se mogoče dol dajat kar cel dan ampak šele potem, ko bosta otroka zaspala.
Najhuje je to, da naša družba to podpira, zdaj bo on frajer, ker je dobil mlajšo, za znoret. Take bi morala družba linčati, izločiti, morali bi uvesti moralno sodišče, določiti visoke kazni za moške, ki zapustijo otroke.
Verjetno ti še nisi jezna, verjetno si popolnoma v šoku, držim pesti zate, da bo jeza udarila ven, ker potem ti bo lažje in dobila boš moč, da začneš znova. Vso srečo ti želim in upam, da imaš prijatelje, ki ti bodo stali ob strani. Hvala bogu za mamo, te so vedno najboljša prva pomoč.
SREČNO!

Tole je pa šok, si kar težko predstavljam kakšno bolečino doživljaš. Ne išči napak pri sebi in vzrokov za situacijo. Kriv je izključno on, saj je izbral sam to pot. V vasi imamo trenutno dve podobni situaciji-mož odšel k mlajši, z njo ima otroka, še preden je rodila se je vrnil prosit odpuščanja in da bi se rad vrnil. Točno to je bilo v obeh primerih, po nekaj tednih odhoda.
Ženi ga nista sprejeli. Govorila sem z eno, ji poskušala dati korajžo v smislu, da se bo vrnil ko bo videl, kaj je izgubil.Mi je odgovorila, da sicer bi mogoče res razmislila, ampak da je otrok na poti, da to pa vse spremeni.
Imela sem podobno situacijo, vendar v mojem primeru ni šlo tako daleč, kljub temu pa sem označila prijateljevanje med mojim in kolegico kot prevaro, saj je šlo vseeno čez mejo.
SMS-i, naveza v smislu nasvetov, toplih pogledov ko smo bili skupaj….
Ko mi je priznal tudi sam da je šlo malo iz vajeti, sem rabila eno leto da sem prebolela.
Zdaj je pet let od tega in lahko rečem, da se niti ne spomnim.
Probaj zdaj, da ga ne sovražiš, NE ponižuj se s tem da ga kličeš. Pravilno ti svetujejo, da počakaj-bo sam klical. ON se mora poniževati, ne ti. Ne imej ga za zmagovalca ker ti je uničil dan, življenje….zaupanje. On je veliki poraženec, v bistvu se nam mora smiliti. RAZMISLI kasneje, ko se bo vrnil – ali mu ne bi dala še ene priložnosti.
AMPAK-samo v primeru da je pripravljen na pogovor, se spremeniti in iti k svetovalcu.
Sem z mislimi pri tebi.

Jaz sem poslala tja tudi moja tipična najstniška otroka 12 in 13,5 z idejo, da bosta otroka živela z očetom, jaz ju imam vsako sredo in vsaki drug vikend.
Sta bila ravno prava popestritev počitnic eni 25 letni frklji.
Bežala je, da so jo noge komaj dohitevale.
Mož ni imel dostopa več domov.

glej sem moški (pa da ne bo pomote nismo vsi taki, pa tudi dejanja ne opravičujem), pa mi nekaj ni jasno:
kako je to ratalo? a nisi opazila nobenih sprememb, čudno obnašanje,….
glej nikogar ne zagovarjam, samo to od danes do jutri kar tako tud ne rata. mi je pa hudo, verjemi.
poskusi dobiti kako bolniško (magari bejž do psihiatra), potem pa terapije. čas bo/menda ozdravil vse.

še vedno maš otroka – že zarad tega se ne smeš butnt pod zug.

če maš kake fizično močnejše osebe v sorodstvu, prijatelje…. prosi jih naj mu malo “razložijo bonton”

pa kakega fejst odvetnika si najemi, pa zarubi, kar se zarubit da

Je mogoče. Meni se je pred x leti to zgodilo pred porodom. Pred tem je bil še bolj simpatičen, nisem vedela, da je v drugo zaljubljen. Čez leta se je pa drugi konec šibe še nanj obrnil – tako grozno, kot zame takrat.

kako je to ratalo? a nisi opazila nobenih sprememb, čudno obnašanje,….

Kakšne neumnosti sprašuješ?
Ratalo je zato, ker se je MOŽ tako odločil.
Avtorica: V tem trenutku se ne sprašuj ali si kriva.
NISI
Mož je kriv, ker je dopustil da je šel predaleč.

še to bio dodal: NE UPOŠTEVAJ POSTOV, KO ŽENSKE-MAME SVOJE OTROKE POŠILJAJOK EX MOŽU IN PRILEŽNICI. VERJETNO NITI NJIM NI, DA BI BILI TAM, A NE. TOLIKO BODI UVIDEVNA DO NJIH, PA NE TAKIH NEUMNOSTI POČET. ZARDI NJIH NE ZARADI DRUGEGA. OTROCI SI VSE ZAPOMNIJO IN KO PRIDE ČAS INVENTRUE…….

VZEMI TO KOT ZAČETEK NEČESA NOVEGA. MAŠ OTROKE, MAMO, PRIJATELJICE,…. NI DA NI. VEČ KOT DOVOLJ. PA ČAU ČAS PUSTI

VSE SE UREDI, VERJEMI

takšni primeri morajo biti budnice tudi za cel mon. zase. kjer ne bo potem samo daj to in ono.

Moj nasvet? Vzami si par dni za žalost, jezo, tuljenje, samopomilovanje, skrivanje pred svetom….
Potem pa se postavi pred ogledalo in si povej, da je danes prvi dan tvojega novega življenja.

Zna biti, da boš kmalu ugotovila, da je bila to pravzaprav najboljša stvar, ki se ti je lahko zgodila…
Saj vem, da mi danes težko verjameš, ampak spomni se mojih besed čez kako leto.

Pa drži se, vem, da ni lahko.

Vzami bolniško za drugi teden, ko gredo otroci v šolo ali vrtec, tuli in prespi – med spanjem se telo in duša čuda zacelita. Samo ne kliči ga in ne javljaj se mu na telefon. Ne samo da je šel, že lep čas te vara. Po enem tednu uredi formalnosti – ločitev, preživnina, delitev premoženja. Brez skrbi, želel bo prilesti nazaj, a mu takrat ne odpiraj vrat. Preživela boš, saj nisi izvedela, da si na smrt bolna, pa otroci so zdravi in mama, to je največ vredno. Bolani del pa je šel sam, bodi srečna, bolje to, kot pa da te še vse življenje vara!

Nasloni se na svojo mater in pomagaj svojim otrokom.

Ne beri več tukaj, nihče ti tukaj ne bo dal toliko notranje moči kot tvoji otroci in mati !

vse bo dobro.

še enkrat bom rekla – to se ne zgodi čez noč. ,stinjamo se ženske kot moški, zato ne bluzi. podporo smo pa ženski dali. ne seri, ker nič ne pride od kar naenkrat. zato sama ne govori neumnosti, da ne boš po višji sili pristala tudi sama na tem in nas boš isto spraševala. zato ne podcenjuj česarkoli. in ne obtožuj.
zakaj je tu mnenje moškega tako zaničevano?
vsaj enkrat se takšne ženske vprašajte, če ste krive pri čemerkoli, da je do česa prišlo. svoje mnenje sem povedala, me pa preseneča, česa ste ženske sposobne tudi samo v neki podaji nedolžnega mnenja in kaj se vse bere v njeni vsebini.
pazi, kaj stresaš, da ne boš na istem in te bo usekalo. bodite in ostanite razlgedane. je vaše življenje.

Dej ti ne delaj panike okoli tega, kaj naj kdo prebere ali ne. Kaj človeka podiš s foruma? Saj ona ni ti, ko se očitno lomiš ob vsaki besedi, ki ni spisana po tvojem okusu. Mislim, strašno si v pomoč!

V tej temi so se forumaši zaenkrat čisto izkazali, tako da … ti nehaj brati!

Ko imaš nekoga rad in te zapusti, je hudo, izredno hudo, pa vseeno, … Zakaj takšno sovraštvo do nekoga, ki je zapustil partnerja? Bo kdo izmed vas rekel, da ni nikoli nikogar zapustil? Vse imate svojega prvega, s katerim ste izgubile nedolžnost, se z njim poročile, imele otroke in boste skupaj do smrti. Ja pa ja :)))
Bi moral(e) biti z njim, ne glede na vse? Do smrti? Pa čeprav sta oba nesrečna, ni več ljubezni, … ni ničesar. Naj bi bil z njo iz usmiljenja? Si ne zasluži ženska nekoga, ki jo bo imel rad? Bolje je, da jo je zapustil, kot da bi jo varal še naprej. HB, da je odšel. Ja, lahko je to reči meni, ampak sčasoma bo to dojela tudi ona.
Tudi sama sem že razdrla vezo (pa ne z varanjem), tudi mene je že kdo zapustil, pa nikoli nisem nikogar sovražila. Ker sem se vedno zavedala, da sta za razpad veze kriva oba. Če bi bilo vse ok, ne bi tistega, kar pogrešamo pri svojem partnerju, iskali drugje.
O, jokala sem še pa še, za tistim, kar je bilo. Ampak nič ni večno, tudi ljubezen lahko mine, žal. In ni noben zločin, če se ponovno zaljubiš v drugo osebo. Tako da, … odrastite že enkrat, no.

Avtorici pa želim vse lepo.

To sem jaz doživela pred nekaj leti praktično čez noč. Ljudje in ja, to se lahko zgodi čez noč, ker so nekateri krasni igralci, lažnivci, manipulatorji.

Vem, da ti je zdaj hudo, zato se izjoči, preklinjaj, bodi jezna, toda že čez nekaj dni se bo slika začela jasnit in morda boš celo ugotovila, da ti je naredil uslugo. In kar je najbolj pomembno, niste vi izgubili njega, on je izgubil vas.

Jaz sem danes srečna z novim partnerjem, z mirom v duši in bogatejša za izkušnje, on pa depresivna razvalina z nekajkratnimi poskusi samomora. Po navadi je takšen epilog v večini primerov, ko moški zapusti družino zaradi trenutne zaslepljenosti in nepremišljenosti, poti nazaj pa več ni. Vsaj pri meni je več ni bilo.

Tebi želim, da ohraniš dostojanstvo, da ga ne kličeš oz. prosiš, da se vrne, ker le tako boš spoštovala samo sebe in boš ponosna nase. Ko bo pa ta velik šok mimo, pa vse dobro premisli in se odloči tako, da bo dobro zate in otroke. Hvala bogu, da še imaš mamo.

Topel objem in verjemi minilo bo. Vse dobro.

še to bio dodal: NE UPOŠTEVAJ POSTOV, KO ŽENSKE-MAME SVOJE OTROKE POŠILJAJOK EX MOŽU IN PRILEŽNICI. VERJETNO NITI NJIM NI, DA BI BILI TAM, A NE. TOLIKO BODI UVIDEVNA DO NJIH, PA NE TAKIH NEUMNOSTI POČET. ZARDI NJIH NE ZARADI DRUGEGA. OTROCI SI VSE ZAPOMNIJO IN KO PRIDE ČAS INVENTRUE…….

VZEMI TO KOT ZAČETEK NEČESA NOVEGA. MAŠ OTROKE, MAMO, PRIJATELJICE,…. NI DA NI. VEČ KOT DOVOLJ. PA ČAU ČAS PUSTI

VSE SE UREDI, VERJEMI[/quote]

HAAAAAAAAAAAALO BOM IZPADLA MOGOĆE ZOPRNA AMPAK

– A SI ŽENSKA A NISI ,DOKAŽI MU TO ,RAVNO TO KAR POČENJAŠ JE VODA NA NJEGOV MLIN
-NE KLIČI GA VEČ NIKOLI SAMO ŠE SMS ZARADI OTROK PA PRAV NIČ VEČ ,ČE MAŠ VEČJE OTROKE PA SPLOH NE RABIŠ ŠE TEGA SE LAHKO SAMI KONTAKTIRAJO MED SEBOJ
-NE JEMLJI DOPUSTA ,PEJT DELAT IN DELAJ KER TO BO LAŽJE ČE NE BOŠ CELE DNEVE SAMO TO PREMLEVALA IN BO ŠE VELIKO SLABŠE
-JA NAJEMI SI ODVETNIKA IN LE PREK NJEGA KOMUNICIRAJ Z NJIM
– SAMA SI PA ČIMBOLJ ZAPOLNI DAN IN DELAJ NA SEBI IN BODI LEPA Z DVIGNJENO GLAVO
-PA NIKAR OTROK NE UPORABLJAJ ZA MANEVER ,KER OTROCI TEGA NE POZABIJO ,ČEPRAV MISLITE DA SO MAJHNI IN DA NIČ NE VEJO

VEM JE ZEEEEEELO HUDO IN ŠE NEKAJ ČASA BO ,AMPAK TUDI MOJA ZGODBA JE ISTA KOT OD VSEH OSTALIH DANES SEM SREČNA ON PA RAZVALINA ,KDOR SE ZADNJI SMEJE SE NAJSLAJŠE SMEJE .

TUDI OD MENE OBJEM
P.S. NE BODI KURA AMPAK PONSNA ŽENSKA OK

New Report

Close