Najdi forum

Mož me je prevaral in se zaljubil

Lahko seveda ta vmesni čas (deset, petnajst, dvajset let…) preskočiš in potegneš sedaj poteze, ki jih boš vlekla takrat kot povsem samoumevne in nujne.
Prav ima Marinec, preskoči ta cas….Jaz ga nisem in sem čakala leta in leta….In sedaj ko sem že stara že čez petdeset let vlečem te poteze, ker so nujne, res nujne. To pa nam pokaže naše telo. boš čakala tako dolgo? Ne bodi neumna, ne bodi neumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne bo se spremenil, verjemi mi, ne bo. Sama sem pred leti to dajala skoz, v upanju, da se ne bo več kdaj ponovilo, pa se je. V tej drugi puberteti se spet vnamejo in zatrapajo, da je joj in ponavadi v veliko mlajšo. In kaj se ti lahko zgodi? Zapustil te bo zaradi mlajše, lepše, bol seksi, razumevajoče…in oh in ah…
Kaj pa ti? Nemočno boš opazovala vso situacijo in si samo želela, da tega kretena nisi pustila prej.
Moj nasvet ti je, da ga postaviš za nekaj časa pred vrata, naj sam objukuje svojo nesrečno ljubezen. Veš mogoče se bo zgodilo, da bo ugotovil, da je sploh ne ljubi, da ljubi in pogreša tebe.To bo lahko ugotovil šele, ko bo brez tebe. Bodi odločna, nepopustliva, postavi ultimat… Verjemi, da imajo moški to radi, šele to jih strezni. Tisto jokcanje, pomilovanje, božanje…Ma kje, največje napake, ki jih delamo, oz. sem jih delala. Ko je meni prekipelo, ko sem zaropotala, ko je videl da gre zares, so se stvari v hipu spremenile. A žal, so se po več kot desetih letih spet ponovile. In spet boli, pa sem mislila, da ne bo, pa mislim, da boli še bol.Ker ko se mi je to zgodilo pred več kot desetimi leti, sem bila lepa, postavna, z vsemi možnostmi, da si ustvarim novo družino.Sedaj pa sem že starejša gospa, sivih las, ….Zato , ne čakaj, tako kot sem čakala jaz.

Veš kaj, vem, da misliš, da ne boš mogla sama naprej. Verjetno te bolj mučijo finance kot kaj drugega (pa nič slabega ne mislim). Itak, da rabiš denar, saj moraš preživeti sebe in otroke!
Ampak ti povem to…čakala boš in čakala in zbirala pogum tako dolgo, da si bo itak on že vse splaniral in bo tebe brcnil “v rit”. In ko boš z danes na jutri ostala sama z otroki, ker bo odšel k svoji ljubici (to bo ziher naredil, če se je zaljubil) boš prisiljena preživeti in verjemi mi ZMOGLA BOŠ! Ženske smo močne in preživimo marsikaj! Verjemi! Govorim iz izkušenj. Zato pa ti prej brcni njega v rit, ker si te ne zasluži, ti pa njega ne. Bolelo bo, ampak čas pozdravi vse rane. Vem!

Ker sem bol nova na forumu, pa me zanima nekaj. Ker je Nixy to zapisala pred dvema letoma,mi pa o tem še sedaj pisarimo in debatiramo. Kaj se je sedaj v teh dveh letih zgodilo.
Sta ostala skupaj, ali je šel.
Bilo bi fajn zvedet, kakšen je bil razplet ali pa se še sploh ni kaj razpletlo.

Ko nekdo prosi za nasvet in ga dobi, je prav, da se potem čez čas oglasi , da zvemo, kako se je odločil..

Nixy javi se!!!! Zanima me!!!!!!!!!!

Berem te vaše nasvete, pa nisem še zasledila da bi povedali samo bistvo. Mož je nima rad! Morda je nikoli ni imel, morda je izginilo s časom. Tukaj ni več ljubezni – the end!

New Report

Close