Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost MOŠKA MENTALITETA??????

MOŠKA MENTALITETA??????

Nisem rekel, da se mi je zgodilo večkrat, ampak 2x 🙂 Mogoče je bilo pa to res krivo – da so bile mlajše (ampak v povprečju vedno cca 3 leta??) Mogoče pa obe preprosto nista bile zame.
——————————–
Ce znas pripeljati svojo damo do tega, da se bo ob tebi pocutila kot kraljica in si zraven v zvezi tudi dovolj odlocen, te ne bo pustila za nic na svetu. Verjetno se podzavestno pocutimo varne (kar je zelo dober obcutek), ce se zna fant postavit zase. Ne vem, nobenega preverjenega dejstva ni tuki zraven, samo po obcutku govorim. Prav vesela bi bila, ce bi se oglasil kak psiholog…
Kar se pa tice punc, ki se vrnejo nazaj k fantu, ki jih pretepa in ponizuje, jih ne razumem. Meni gre ob moskih, ki ponizujejo svoje zene fizicno ali psihicno, na bruhanje.
————————

Ravno o tem sem govoril.

Haha, sorry, PC-ju se je mal sfuzlal :))

Marjan je pisal/pisala:

> Točno vem kaj govoriš. Tega tudi jaz nisem nikoli razumel.
> Bolj so tipi z ženskami grdo ravnali bolj so nazaj k njim
> rinile.

Moja teorija je, da ženske zamešajo samozavest in predrznost. Verjetno si jih večina želi suverenega moškega, a pri nekaterih že zadošča predrznost in napihnjenost. Ko to spoznajo, je že lahko (pre)pozno.

Hmmm, bo vsaj deloma kar držalo, pa vsaj vsi poznamo pregovor:

Prazen sod ima močan glas.

Pravijo, da se začne oseba bati, ko začuti, da postaja zveza resna in da nastajajo v odnosu močna čustva.Baje, da se zboji, da ga/jo bo partner pustil-a in se raje umakne, čeprav je zaljubljen-a.Zelo nerazumljivo se sliši, nelogično, absurdna, a se dogaja zelo pogosto.Pravijo, da je značilno za moške, nisem vedela da se to dogaja tudi pri nas
ženskah.

Veliko krat sem zasledila, da moški opisujejo nas ženske podobno kot ti- da ne maramo pretiranega dokazovanja čustev in da imamo raje tiste, ki grdo ravnajo z nami.Če si priznam je to res, a je vseeno vsaki ženski všeč, če ji tip reče da jo ima rad ali kaj podobnega.Vsaj meni, ki sem zeločustvena oseba.Verjetno pa je res dosti takih deklet, ki se hitro naveličajo “predobrih “tipov.
A ne obupajte fantje- najboljša kombinacija ostaja “Toplo-hladen tuš”( moški, ki je enkrat nežen in izkazuje čustva, drugič pa je hladen)!!!!

No, zdaj pa vemo, zakaj je Prešeren pri Juliji pogorel….

Sicer pa, šalo na stran – primerjavo s hladno toplim tušem si bom
zapomnil. Mislim, da jo je lepo znal združiti v eno Humphrey Bogart
(Casablanca), zato pa tudi je bil, kar je bil.

Ko berem vaše odgovore(za katere se zahvaljujem) opažam, da je veliko moških razočaranih nad ženskami.In zmedena sem-a niso kao moški tisti, ki se jim po navadi reče “prasci”-brez zamere, saj vem da še zdaleč niste vsi moški enaki in jih je veliko takih, ki so nežni in znajo spoštovati čustva in dekle samo.A razočarana sem nad ženskami.Kako je možno, da je toliko moških razočaranih nad nami?Sama sem zelo občutljiva in si ne morem predstavljati da bi svojega tipa na primer prevarala ali ga jabala v glavo(kot številne moje kolegice, ki to počnejo in jaz jih ne razumem).Saj smo vendar nežnejši spol!Nežna in čustvena bitja pa ne počnejo takih stvari.Saj ni čudno, da se je na forumu zvrstilo cel kup razočaranih tipov, ki so naleteli na taka dekleta kot so moje znanke.
Mislim, da ni pošteno metati vse v isti koš!!!Mednami so razlike.Med nami so nežna in čustvena dekleta in hkrati nezvesta, nepoštena in enako velja za moške.

Tanči, seveda imaš prav, pošteni in nepošteni, odkriti in hinavski itd. so tako
moški kot ženske, po mojem vsi približno v enaki meri, zdi pa se mi, da smo se na tem forumu in pri tej temi pač zbrali tistim ki ” dobro v srcu mislimo ” in
nam v glavnem ni vseeno, kar počnemo sami s sabo in z drugimi. Od tod tudi
toliko grenkih izkušenj z obeh strani pri tej temi na forumu.

Kar se mene tiče, odkrito povem, da sem naletel že na toliko “igralk” in
podobnih žensk, da bi lahko napisal vsaj obsežen roman. Pa sem se nekako
zaščitil pred podobnimi bodočimi razočaranji tako, kot je rekel Prešeren:

Najprej me sreča gladi ali tepi,
me tnalo našla boš neobčutljivo….

Ampak – živeti in ljubiti je kljub temu vredno in zanimivo.

Sam ne posplošvat. So pač neke ženske, ki so navajene agresivnih tipov in se pustijo maltretirati, manipulirati, pretepati in posiljevati.
ZA TO PA ŠE NI TREBA GOVORIT, DA SI PA TO VSE ŽELIMO.
Nismo vse motene, razumeš?!

Najbolj žalostno od vsega pa je, da v izjemno redkih primerih hodita pamet in lepota z roko v roki (ok, ok, lepota je relativnega pomena za vse nas. Samo vedno je pa najprej zunanjost, kar te pritegne in potem notranjost razočara)
In ravno obraten tak primer. Sem slučajno spoznal eno punco, ki me vizuelno ne privlači, osebnost je pa taka, da ji na daleč ni para. Razmišljujoča, prijazna, inteligentna, razgledana, zmožna dobrega pogovora in poslušanja in še bi lahko našteval… Kako sem hecen jaz in kako hecen je ta svet :))))

lp

Nihče ni posploševal.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close