Najdi forum

LP

Pravni sistem laufa… najboljši vic tega leta, ha, ha , ha

Citronica,

nobeden ni rekel, da nam otroci pomenijo vec od mack.

Gre le za to, da obsojamo cisti SADIZEM iz golega uzitka, pa naj bo to nad clovekom ali zivaljo.

V obeh primerih, kranjskem in sostanjskem, so bili storilci nastniki. V kranjskem primeru celo gimnazijci, v zadnjem letniku gimnazije, in bi jim tezko rekli otroci…
Ce v tej starosti clovek ne dojame trpljenja drugega zivega bitja (oziroma nima privzgojenega socutja do drugih), ga najbrz tudi nikoli ne bo. (Osebnostne motnje so zelo tezko ozdravljive.)

Naj te spomnim se na to, da se zavzemajo za pridobitev volilne pravice pri 16 letih. Pa ja ne bodo volili otroci!!!

Citronca, kar poskušaš tlele je klasična preusmeritev pozornosti. Na druge storilce drugačnih kaznivih dejanj. OK, spoštujem tvojo odločitev, da verjameš v pravni red in da je zate nedolžen vsak dokler se mu krivda ne dokaže. Tako naj bi tudi bilo. Ampak takoj nato pozabiš na doslednost in začneš primerjati hruške in jabolka. Rangiraš zločine in zločince. Kaj je hujše? Dante je imel devet krogov pekla. In v najglobjem so bili izdajalci domovine. V tvojem so pedofili. V peklu od koga drugega pa mučitelji mačk. Njihove grdobije niso zaradi tega, ker obstajajo tudi pedofili nič manjše in nič bolj opravičljive. Izdajalce domovine pa dandanes najdeš v vsakem tretjem politiku.
Nisem pristaš vigilantstva. Nisem pa tudi pristaš tega, da je treba mladoletnike ščititi do konca in naprej. Zaradi enega takega mladoletnika, ki ni bil nikoli kaznovan in se brezskrbno sprehaja naokrog, kot da nič ni nikoli bilo, hodim nekomu prižigat svečke.

Ja, Kunigunda, zgleda, da si ti edina dojela smisel mojega posta … In ja, zločini so rangirani, če hočeš ali ne. V prepiru ubiti enakovrednega tekmeca je nedvomno manj podlo, kot če odrasel človek na smrt zbuta svojega triletnega otroka. Tukaj se boš najbrž strinjala. Nasilje in sadizem nad šibkejšimi in tistimi, ki tega niti ne morejo povedati (živali, dojenčki, bolniki itd.) je nekaj groznega in zame na isti ravni, zato primerjam in ne speljujem poznornosti. Obtožiti nekoga tako groznega zločina brez dokaza in brez končanega procesa pa je proti moji vesti. Primera ne poznam tako dobro, da vedela, ali so ti trije zares mučili mačke ali ne. In zato, ker se nočem pridružiti vsesplošnemu preranemu pljuvanju, sem sedaj tukaj napadena. Boli me k****. Če se bo izkazalo, da so res mučili živali, bodo seveda deležni vsega mojega obsojanja.

Lepo, da si takega mnenja, problem je le v tem, da verjetno ne bomo nikoli zvedeli ali so res mucili macke, ker hocejo primer pomesti pod preprogo…

Vzel si mi besede z jezika.Res dober vic, Citronica.

Zdaj ste se pa vsi na Citronico spravl.

Zdi se mi tukaj edina, ki je pokazala široko obzorje in ne obsoja in pljuva kar povprek.

napišeš da nekaj napišeš – raje razmišlaj s svojo glavo. Citronica ” nekaj ve pa ne pove” – to je ta sistem….zameglevanje, da resnica ne more na dan….

Ce so res brez madeza, zakaj se (oz. jih) skrivajo pred javnostjo?

Naj se javno predstavijo in povejo “svojo resnico”.

Gašper Sajovic, Robi Kališnik in Blaž Erjavšek

…ki iz glave veš 11 let stare, zate vedno aktualne novice:-)?

Tale Gašper Sajovic je bodoči sodnik, ki bo odločal o vašem življenju in usodi!!!

Predsednica ljubljanskega okrajnega sodišča, sodnica Vesna Pavlič Pivk , (kao Titova pionirka, al kaj je že blo) je njegova prijateljca na Facebooku. Mu bo zrihtala službo nalašč, ker ga vi ne marate!

Nima pa on ostalih dveh kompanjonov med prijatli…

Ostala dva psihota sta pa verjetno na veterini…
Bi bilo zanimivo vedet, kako so kaj tile s priljubljenostjo v družbi. Si mislim, da se bejbe ravno ne pulijo za njih.

Ima žensko, je v razmerju .

lol na veterini)

mogoče je pa njegova ženska v lovskem društvu. Čez vikend gre ona na jago, pol si masta pa tolk za povedat.

Gašper Sajovic, Robi Kališnik in Blaž Erjavšek.

Številni poboji so se dogajali – povzeto po obtožnici – tudi doma pri Erjavškovih oziroma Kališnikovih. Tako so bili trije mladeniči obtoženi, da so, na primer, mačka privezali za avto in ga vlekli po cesti do smrti, enemu s sekiro odsekali glavo, drugega razkosali v garaži, mačke polili z bencinom in zažgali, jim vtikali petarde v telesne odprtine, kjer so eksplodirale. Enega od mačkov naj bi “priključili” na električni tok, enega ujeli v past za divjad, enega ustrelili in nato pobili s kijem, drugemu v želodec po cevki vlili žganje in ga nato pobili s pištolo na zakovice, z enim so z lesenimi koli igrali hokej in še bi lahko naštevali opisana grozodejstva z živalmi. Vse se je končalo 19. marca 2000, ko naj bi zadnjega na tem seznamu kamenjali po tistem, ko so ga najprej vrgli skozi okno avta in je preživel.

fantom gre v življenju, proti vsem pravilom, prav dobro…

https://www.google.si/search?q=robi+kali%C5%A1nik&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiX4pS4y-LTAhXKKVAKHc4gDVMQ_AUIBigB&biw=1920&bih=974#imgdii=Z5Zl-LRbYQvWPM:&imgrc=eZILpHQ41zDQPM:

pomisli še enkrat… saj o tem se skoraj ne govori, vsi normalno nadaljujejo življenje…

Naj ni nekdo odgovori… je eden izmed te trojice res direktor enega izmed ljubljanskih fitnesov???
Zelela sem se vpisati tja, pa sem dobila namig, da gre za enega izmed teh psihopatov, ki so mucili macke.
Lahko kdo to potrdi?

Res je. Deluje popolnoma ok tip.
Opravljeno druzbeno koristno delo celo navaja na svojem linkedin profilu kot dobrodelno udejstvovanje.

Je pa nek kvazi motivacojski govornik al neki takega… kao team building…

Poznam ga ze skor 10 let, za to grozljivo dejanje sem pa izvedela pred kratkim… nimam besed. Ne morem nehat razmisljat o tem… ves cas sem bil v blizini psihopata… mogoce se je res spremenil ampak pomojem da duse se ne da spremenit. Se mu ne priblizam vec na kilometer!!

New Report

Close