Najdi forum

Bom še tukaj malo potipala…
Torej, ali imate ženske težave s tem, da ste v določenem času meseca (jaz ponavadi okoli 10 dni do 1 tedna pred menstruacijo) sitne, tečne, ljubosumne, žalostne, nesamozavestne itd. Meni se to dogaja vsak mesec približno ob istem času in imam počasi tega polhn kufr!!! Ker me ni za prenašat…
So krive kontracepcijske tablete, menstruacija, jaz sama ali kaj? In kako ublažiti te simptome?
Starost: 26.
Pa hvala!

Tipični znaki PMS-a .Pri nekaterih so bolj izraženi, pri drugih manj. Kaj dosti na to temo ne moreš narediti. Jaz sem se začela malo bolj pravilno prehranjevati in sem jih omilila.Ni pa nujno, da bo to pri tebi pomagalo.

Ja šit! A ni dost, da imamo menstruacijo in vse te neumnosti, pol pa še predmenstrualne težave??? Enmu smo se morale precej zamerit skozi evolucijo…

Ja, to je res eno velko sranje. Meni se začne 12 dni prej in imam podobne probleme kot jih ti navajaš. V lekarni sem dobila ene kapsule DERMOLAN, ki so sicer za nego kože, ampak je rekla v lekarni, da pomaga tudi proti PMS-ju. Probaj, meni pomaga vsaj za nekaj ur.
Lahko si pa pogledas še pod Ginekologija kaj svetuje dr. Pušenjak.

Čeprav je tema zelo ženska, pa nekaj za razvedrilo.

V raju bog ujame Adama in Evo po storjeni pregrehi.

Ves razkačen zavpije na Evo: “Eva, to mi boš pa krvavo plačala!”

Eva pa mu odvrne: “Ali lahko na obroke … ?”

No, pa brez zamere. ;-))

> In kako ublažiti te simptome?

Znesti se nad nic hudega slutecim partnerjem.

Tommy

New Report

Close