Najdi forum

Lepo pozdravljeni!

Ime mi je Sandi. Letos (13.07.2008) bom star 21 let. Živim v Radovljici. Živim pri starših, imam starejšega brata. Dokončano imam 3-letno Srednjo trgovsko šolo. Prijavljen sem na Zavodu za zaposlovanje Območna enota Radovljica. Leta 2006 sem bil od 31.05.2006-28.06.2006 na zdravljenju v Psihiatrični bolnišnici Begunje na Gorenjskem, zaradi poskusa samomora. Tam so mi določili diagnozo ”Nediferencirana shizofrenija”. Večkrat sem tudi depresiven, imam čudne občutke, občutke negotovosti, prisilna dejanja. 1-2x na teden slišim glasove, ki preklinjajo. Jemljem zdravila Risperdal 4mg, zvečer. Zdravila vzamem ob pol osmih zvečer, čez nekaj časa zaspim.
Večino časa preživim doma za računalnikom. Včasih grem na Šent. Trenutno iščem zaposlitev.

Zelo rad bi se pozdravil.

Kaj naj naredim za boljše počutje?

Lep pozdrav.

Sandi

glede na tvoje stanje ti svetujem predvsem to, da ne preživljaš časa doma za računalnikom, ampak da si čim več v naravi, v hribih, to bo gotovo vplivalo dobro na tvoje zdravje. priporočam tudi tek ali kolesarjenje- zdravilni učinki na psiho so neverjetni, pa srečno!

New Report

Close