Najdi forum

Corrina, tud mene je enkrat ustavla ta ciganka z istimi forami – da vidi kok sm js nesrečna, v glavnem kr neki. Pa sm jo kr odpikala, ker mislim, da blefira in samo hoče dobit denar od tebe. Pač malo opazuje ljudi – eni ljudje so namreč na zunaj zelo samozavestni, to se opazi po njihovi hoji, drži (nenazadnje je znano, da je več kot 90% komunikacije neverbalne – v glavnem iz kretenj, drže, hoje se razbere ogromno), drugi so bolj plašni, gledajo v tla, ko hodijo itd. Mene je ustavla tisti dan, ko mi je umrla stara mama in sem hodla bolj žalostno okrog, v glavnem nisem bla vesela.
Ful se mi je zdel smešen, ko mi je ena prijateljca povedala tako začudeno, kaj se ji je zgodil. Tud njo je ustavla verjetno ista ženska in isto govorila, da vidi kok je nesrečna, da ji bo šlogala bla bla bla. Samo, da jo je ta moja prijateljca, ki pa je po značaju precej labilna in jo hitro strejo kakšni negativni dogodki, vzela skor čist zares, zato je bla tud tak šokirana. Poleg tega pa tudi navzven zgleda tako milo, da bi jo tud js, če je ne bi poznala, takoj naštudirala.
V glavnem ta ženska poskuša – za en kos papirja pa res ni slabo dobit jurja. Men se zdi tak način služenja denarja obupen. Samo v končni fazi samo pa ljudje tisti, ki se pustimo ”nasrat”.

Se mi je zdelo…saj sem razmišljala tako, ampak sem želela slišat, kako drugi razmišljate. Mi je pa bilo zelooo zoprno.

Iz kje pa je ta Anita? jz sm bla pred kratkim pri eni, pa sm tud samo gledala in se čudila…tudi ljudi mi je opisovala po izgledu in vse…kr mal grozljivo.

Nina pri tej sem bila jaz- Katica- 015294252. bodi vztrajna, ker se dostikrat ne javlja na telefon, najboljš zgodaj zjutraj ali zveče. Pa nujno javi kako je bilo ker me zanima če boš zadovoljna.pozdravček

Hvala Sunny, na kakšen način pa vedežuje, kolko časa traja ena “seansa” in koliko računa gospa Katica?
Vidim, da je ljubljanska območna tel. številka – ali je gospa prav iz Lj. ali njene okolice?
LP, Nina

Živjo Nina, traja pribl. 1 uro, računa pa 2500 sit. Pa zelo prijazna je. Si jo že poklicala?

Ja, sem klicala včeraj zvečer, a je nisem priklicala…bim probala danes…LP

Hoj, si jo dobila? sm firbčna:))

Oj, ne nisem je dobila…sem jo klicala ene 3x…potem me je pa minilo 🙂 …. njeno številko imam zapisano in ko me zopet prime, jo bom poklicala… LP

Tinkara, jaz že dolgo poizvedujem za kakšno fajn jasnovidko, pa nimam sreče. Mi lahko prosim pišeš na mail [email protected]
Prosim!

Meni je Maruša vse zadela 090 44 00

New Report

Close