Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Moja botrca umira za rakom

Moja botrca umira za rakom

Pojdi na ta forum in se posvetuj.Tvoja tema ni za starševski čvek!

https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=26&utm_source=mon&utm_medium=forum-picker&utm_campaign=forum-picker

Pojdi na spletno stran holist.eu. Tam dobiš kontakt avtorja.
Plus preberi vse potrebno na spl.strani Walter Last, sploh o bolečinah, ki rakavemu ne omogočijo jesti in kako se jih iznebiti.
Poglevje mgcl, DMSO, MSM itn. Vse se dobi pri nas.
Vso srečo!

Meni zelo ljuba oseba je umrla za rakom. Vse smo poskušali, na koncu se nam je že mešalo od vseh zdravilcev, nasvetov in diet. Prebrala sem ogromno literature. Na koncu lahko rečem, da ti mogoče od vseh teh 100-tih alternativ in diet res kaj pomaga, ker je veliko primerov, ko so ozdraveli. Ampak izbrati jo moraš dovolj zgodaj, se je držati in imeti ogromno srečo, da si izbral pravo. Vsakemu pomaga nekaj drugega. Edino kar je pri nas res malo pomagalo, je bila konopljina smola, ker je lahko po njej mirno prespala noč. O teh takoimenovanih” zdravilcih” pa nimam besed. Večina jih je šarlatanov in prevarantov, takšne so moje izkušnje. Zdravniki pa so itak takoj povedali, da ne morejo narediti nič.
Z botrco poskušajta preživeti še čimveč lepih trenutkov, stoj ji ob strani, če ji kaj paše naj tisto je, povejta si kako se imata radi. To je moj nasvet.

Najhuje je, ko bolniku teče ven spredaj in zadaj, bolniške postelje pa ne dobi, ker so vse zasedene.
Kakšna muka za bolnika in kako trpeče za svojce.
Tega kar se je dogajalo, si zase ne želim.


Ja, nekdo bi moral svetovat zdravnikom na onkološkem, naj malo prebirajo tale forum. Bi zagotovo več bolnikov pozdravili.


Ja, nekdo bi moral svetovat zdravnikom na onkološkem, naj malo prebirajo tale forum. Bi zagotovo več bolnikov pozdravili.
[/quote]

Ane?! Jaz sem v bistvu presenecen, da ga Bayer se ni zaprl, toliko medicinske pameti, kot je tu, ne srecas nikjer drugje!

Ko bom velik, bom postal Holisticni Energijski Zdravilec in Homeopat.press

Denarja bo kot pecka.

New Report

Close