Najdi forum

Hahaha, SS, ti imaš kot mašino?!

In tale tvoj nick naj bi bil Audi SS?!

Hm…da ni mogoče Small-Size?

Joke!

Cao!

A se ne bi raje o porivanju menil?

Mene zanima kako da se penis med analnim seksom ne “userje”

ja NoHamed to tut mene zanima :S…

ma ta SS je pa res krizni primerek… moje mnenje je da lahk maš ferarija pa če ne znaš furat ti nč ne hasne 200 kojov – pa enza volanom…če pa znaš pa še fiček leti 300km/h če je treba :P:P:P

kot dekle vam povem fantje ne se sekirat če je vaš majhen. zna presneto bolet če je prevelik tk da če mate radi svoje punce jih zadovoljite z malim + užitek kot pa velikan pa bolečina…itaq je pa glauna točka čist na začetku

Lp

Pikica pokica

Men je cisto vseeno kolk je moj velik (17.9cm) vazno da uzivam v sexu! 🙂

Meni je malo cudno ker ko ni v erekciji je samo okoli 6-7cm, vmes erekcijo pa okoli 17-18cm.
A kdo ve kako si ga povečati ko ni v erekciji (brez tabletk ali operacije)??

Moj je 2 cm, v erekciji pa 26 cm, obsega 19 cm… A je to OK?

ZANIMA ME ČE JE MOŽNO DA IMAM PRI 13 LETIH ZVEČANO PROSTATO. TEŽKO ZADRŽIM URIN IN VEDNO ME MALO TIŠČI. SPERME PA TUDI ŠE NIMAM

Če morda govoriš o benigni hiperplaziji prostate, potem naj te pomirim, nimaš je. Tudi sicer pri tvojih letih težav s prostato ni pričakovati, zato bi vzroke iskal drugje. Imaš kakšen izcedek iz penisa? Si že imel spolne odnose? Če to že dolgo traja, se posvetuj z zdravnikom.

Matjaž

nisem še imel spolnih odnosov, izcedka pa tudi nimam

ali je možno da zaradi tega ne bom dobil sperme?

Sperma bo že prišla, le potrpežljivo.

Matjaž

100%????

Lep pozdrav star sem 15 let moj penis v erekciji meri 13cm se pa zelo sekiram zaradi moje dolzine saj nwm kaj bi moja punca rekla glede na mojo dolzino ( mogoce se zdi malo smešno) ali mislite da bi pomagal pogovor z zdravnikom glede dolzine mojega penisa ( jaz bi rad da bi mi zrastel vsaj za 2-4cm torej da bi imel 16,17cm dolgega. Ali res pomaga ko je tolko tega o povecavi penisa bathmate pa ostalo kaj se je vse,… Bi mi kdo lahko kaj svetoval al pa delil svoje iskusnje saj me je pred punco malo nerodno /ce ne mi ne preostane drugega kot da se posvetujem z zdravnikom ali si pa naročim bathmate za povečavo penisa.Bil bi vesel vasih odgovorov.
Hvala

Ma nikar se ne sekiraj zaradi dolžine, v partnerskem odnosu so pomembnejše druge stvari. Poleg tega še rasteš. In ne, nobene tablete in bathmati ne bodo pomagali oz. so učinki silno kratkotrajni. Obstajajo sicer “mučilne “naprave, ki penis raztegujejo, vendar učinki še zdaleč niso takšni, kot jih reklamirajo. Tudi pogovor z zdravnikom ne bo obrodil nobenih sadov. Tebi ne manjkajo centimetri, pač pa samozavest.

Matjaž

Z mojo sva skupi ze kake 4 leta in v postelji jo že dobro poznam in vem kaj ji paše.Sem pa ščasoma opazu,da me je med seksom,ko mi je že skor prišlo,dobesedno vlekla nase.Moj korenjak je bil takrat še malo prekratek (16cm) in zato ni nikoli doživela vaginalnega orgazma.Zato sem si nabavu Bathmate in si ga v 4-5 mescih redne uporabe poveču za 3 cm in je zdej dolg okol 19 cm.Zdaj moja doživlja tudi vaginalne orgazme,ki jih prej ni,pa tudi hkrati sva že končala,kar je zelo redko.Osebno se bolje počutim,ker ji pač zdaj lahko to nudim,pa jasno moški se pač bolje počutimo če je orodje malo večjih dimenzij 😉 Ampak ženske so različne,moji bivši je recimo 16cm več kot zadoščalo,zdajšnji pa ni.Bivša ni marala predigre,zdajšnja pa jo…In ker mislim da je zdajšnja tista prava,sem se odločil za povečanje.Tko da fantje,spoznajte bolje svoje punce in kaj jim je pri seksu všeč,pa si ga mogoče sploh ne boste rabl povečat.Ženske majo tudi rade izklesana moška telesa,ker jih to dodatno vzburja,pa tud vam par mesecev fitnesa ne bo škodilo.Pri meni je bilo pač tako…

torej pravis da ti bathmate res pomagal pri povečanju penisa? No morda si bom kupil to erekcijsko crpalko in sprobal ce bo res pomagala pri povecanju in obsegu penisa? Lp

kk si smešen matej hahahahahahahahaha hihihihihihihihi heheheheheheheheheheheheheheh cccccccccccccccccoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L.P. Neja2

aja kaj ji pa pase? A mogoce sex? Ja mislim da ji kn da ji pase sex ne matjaž al kaj si že matjas

Neja2

Star sem 14let, v nepripravljnem stanju meri 8cm, v erekciji pa 11. 5, je to v redu? ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close