Najdi forum

moj bivši….prosim, za nasvet =//

Nebom ti na dolgo klobasil zakaj se on takole podnasa proti tebi ker srcne stvari so zelo komplexne

Tvoja srcna pravljica pa je cisto eni moji podobna samo da je bila zelo krajsa

ko sem se mlad bil 19 let sem sel na popoldanske plesse kjer je bilo veliko mladih punc katere niso imele
dovoljitev da ostanejo ne dalje kot do 20 ure .

gdaj pa gdaj smo dobro popoldni prestali in se boljse pripravili za nocni (night club )
pa tudi lepih srecanj smo tudi vcasih uspeli konkretisirat ..

Tamkaj sem enkrat naletel na eno punco 17 let ni bla kanon luskana pa vseno in je bla z svojo

prijateljico ki je bla bolj grdavs — jas pa sam .. moram povedati da v teh casih sploh francoskega jezika nisem dobro obvladal ( pa tudi punce niso tak hitro sle v posteljo kot zdaj )..

in ta jezik govoril z neko mesanico pol italjansko (katerega sem bolje poznal) in pol po francosko kar sem se naucil..v enem letu .

pa so me te dve malo z visine prejele ter se je njena prijateljica malo norcevala na mene glede mojega fr govora da sem nerazumljiv da recem bilo kaj da govorim kot spanska krava itd

ko sem bolj bik combativne narave pa sem vseno vzdrzal z tema dvema afnama samo za uspeh -obenem pa sem si rekel jas ti bom to poplacal kar mi ti posojas ..

takole sem se popoti vseno znasel da prijateljico domov posljemo da v kavarni kaj popijeva in prvi poljub
izmenjava — cetudi nisem bil se preprican da bo nekaj velikega zrastlo iz tega –sem uspel moj
prihodnji sestanek dobiti .. pa je to nadaljevalo se mesece ves prosti cas v nedeljo sva skupaj prestala .
in se prima obadva skupaj pocutila ..pocasi mala potem pa vse vecja ljubezen postala med nama ..

samo bilo je en ik ali (zajec) hocem reci z tem da cim oh zacetka niti mojega pravega imena ni imela
zakaj to pa ze veste !! -za poklic to je blo bilo kaj -..za drzavnino –bil sem italjan v teh casih je bolje blo biti italjan kot– yu– ker so nasi juznjaki imeli slobo vedenje in slabo oceno francozov ..

Takole nasa stvar je zacela z samo miseljo ti se hecas z svojo prijateljico– bom te ujel potem te vrzem kot staro cunjo ..pa se bom jas smejal ..
Po nekaj casa sem jas bil tudi ujet in me je zelo vrtalo kako naj to popravim ali je vazno ??
in vredno da probam ker je to vse prevec slabo zacelo po drugi strani pa sva se iskreno ljubila
obadva in nisem videl izhodka —posebno se ker ona je bla po socialnem polozaju bolse urejena
ter ze v gimnazijo hodila in zelela zdravniski studij delati –starsi visoko diplomirana obadva
jas pa navaden kovinar posebno se ker so jo ze starsi vprasali da pridem na caj popoldne da
spoznajo tega feyst italjana …Zaradi vseh teh razlogov pa sem naenkrat prekinil brez nobenega
objasnila — nisem sel na prihodnji RV ..ona mi je pisala veliko pismo z zeljo da vse nadaljujeva
jas ji nigdar nisem odgovoril prvic ker me je blo sram da sem se od zacetka takole igral z njo
in lagal kot zobozdravnik.Pa tudi ustavil sem tole ker nisem videl nikaga izhoda niti bodocnosti
nase ljubezni katera bi se bila slabo zaobrnila ce bi bla vedla kolko sem ji zaflancav od zacetka..
da vam znova recem samo zaradi chalenge –ti me odbijas –jas te bom ulovil potem pa te bom
vrgel da vidis tudi ti kaj so bolecine kadar se gdo norce od tebe dela …ker si tujec ..
Po tem preiskusu sem se zavedel da se nesmemo igrati in tudi ne lagati ali se zakaj visjega jemati
pa kadar hocemo opeci druge se se sami opecemo ker je sigurno da sem jas tudi toliko potrpel kot ona
po tej prekinitvi –kasneje sem pa zmeraj se bolj zavzel da ze od prvega trenutka vse naredim da
bi to novo srecanje bilo kot ce bi se zmeraj 19 let imel v dusi z preiskusjo let ki so se ze koncala
ter vse storil da to traja sto let …
V cemu je tole podobno tvojemu prijatelju ??

vidva sta skupaj sla ti z svojo razliko on z svojo

posebno tam kjer je gresil je pa da te je takoj zelel spremeniti in iz tebe ”svojo ovco narediti “”

kar ti ni blo vsec– normalno– ker cetudi zenske zmeraj probajo vse zamenjati pri nas –vi pa tega tudi sploh ne podnasate da vas spremenimo ..

ti vse tole kasiras kar njemu ni vsec z kritiko za nagrado -pa naenkrat explodiras in ga pozenes na
paso (bolje da to koncava ) samo poba je tole slabo kassiral -on ti je rekel ok no problem
samo notri v crevesju pa si ga zares zadela in si sploh ni zares zamisljal da on ki ve vse
nemogoce je da ga vrzes kot staro slamo ..zobe je stisnil ok oright ce ti tole hoces -moski ponos
Ti pa zrtva tvoje ljubezni — pa si zacela cviliti –hudirja saj ga imam rada nemorem se
brez njega ziveti — on se je vrnil samo pa je on tvoj mojster postal –najprej je napravil takole da
cisto bedasta po njemu ti postanes in se ful zaljubis v njega potem pa te je zacel marinirati =v omako dati =da ti rece ah nemorem zdajle prevec malo casa imam je drugih prednosti -potem se znova se malo pride in te cisto destabilizira ti pa sploh se ne upazis da se z teboj igra ti mu obresti od vasega prvega razkljucja placujes on se pa rezi na morju –kak je to ona butasta itd itd ..
vedi punca da v ljubezni stara zakrpane hlace pokajo .da so ljudje ponosni in zelijo se mahcevati .

zato kadar ena ljubezen je enkrat zakljucena cetudi z malo jezo –daj se eno kljucavnico in nigdar vec teh vrat ne odpri– moski ali zenski hudic se zadaj skriva ..preden pa prekines pa se zmeraj vprasaj ce je to zares najboljsa resitev ali bos ti znala to prestati –hocem reci ne prekini brez pravega resnicnega razloga da bi pa poba spremenila pa malo lisica postani pod grmom ga cakaj in nigdar ga direktno ne napadi potem ti bo on roko lizal …

šla sta narazen, ker ti je omenjal kako se oblačiš itd… pa kaj potem, če ti je rekel kaj takega?

yes, poglej starostno razliko, pa ti bo jasno

Financiranje posojila

 

Potrebujete kredit?

Na voljo smo vam, da vam ponudimo vsa posojila, kredite, financiranje, naložbe po ugodni obrestni meri 3% na mesec. Ponudba velja od 5.000 € do 10.000.000 € z trajanjem od 1 do 30 let. po potrebi nas kontaktirajte. Elektronski naslov: [email protected]

WhatsApp: +38630762694

Viber: +38671391409

Jas ima isti   problem sicer z mojo bivšo punco   .

Sicer  ko sva zala hoditi skupaj je bila ona stara   23  let jaz pa 20  let  .

Vendar če prav je ona imela nekega fanta   ki jo je varav   .

No če prav sem porajtav   marsi kaj na njej   ona je usvajala tudi mojega šolskega prijatelja ki je bil eno leto starejši od mene  .

Sicer   sem doživel mrsi kaj lepega z punco   .

No potem sva dobila nekaj prijateljev ki so m nagajali ter zganjali ljubosumnost  .

Če sem jo povabil   na kakšno pijačo so imeli prijatelji   več zapovedati kakor jast   .

Sicer  potem sem jast spoznal   na morju neki prijateljici ki ste se začeli z menoj družiti   so naredili   take leži da sem bil   zelo užaljen  .

No sedaj imam  vredu punčo  samo bivša  me hoče   spraviti   zoped narazen  .

Zdravo Marogica, če še spremljaš ta forum.

10 let je preteklo od takrat ko si pisala, sedaj si starejša, povej kako se je zaplet razpletel. Če se sploh je. Še vedno si želiš prvega, pa najdeš ne vem katerega že, pa bi potem ponovno šla k prvemu.

Skratka povej kako si sedaj. Če nisem preveč radoveden.

New Report

Close