Najdi forum

moj bivši….prosim, za nasvet =//

To si moraš vzet dopust, da prebereš vse to …

oprosti, samo dejansko tvoje pisanje nekaj pove o tebi.če tako razmišljaš in govoriš kot pišeš, pa fanta čist razumem.saj te ne more cele dneve poslušati kako nakladaš bedarije, mlad je še, naj medtem dela kaj bolj zabavnega.oprosti, sama sem stara 22let in po napisanem kar nisem mogla vrjeti, da jih imaš 27…napisano je tako otročje in nezrelo, kot da bi bila ti tista 16letnica. včasih si se mu zdela kul, ker si starejša,sedaj pa počasi prihaja v leta ko so fantje kul, ko imajo mlajše kokice, žal…vseeno si bila njegova prva ljubezen in te res ne pozabiš nikoli.ampak mislim, da se on stabo na dolgi rok ne vidi, zato pa mu je tudi vseeno zate, ko te ni.imata drugačne predstave o vajini zvezi očitno…ko pa pišeš kako zadnje dni ni imel časa,je veliko delal…na kocnu pa si napisala da mu je všeč druga punca…pa si pomislila mogoče, da pa v resnici ni delal?da je bil odtujen mogoče zaradi nje?skom pa je na morju?…moj nasvet je; začni razmišljati malo bolj zrelo saj si vendar 27 let in ne 13.ko ti bo to uspelo, te bodo definitivno začeli zanimati drugi fantje.že gor ti je nekdo napisal nekaj o zvezi stem da imaš velik ego.se totalno strinjam.zakaj? samo človek z velikim egom lahko misli, da bodo ljudi zanimale njegove prehrambene navade, tudi to da jokaš in te boli srce je v ljubezni nekaj povsem običajnega, prav tako mi je zanimivo da ti je napisal da misli na drugo ti pa ga o tem nisi nič prašala.samo človek z velikim egom lahko misli, da če ti nekdo pove da misli na nekoga drugega, to nima pomena.zame ima to ogromen pomen, ne moreš kr stlačit na podstrešje te resnice…

preber si mojo temo..o srcu in glavi

pa ti bo jasen zakljucek 🙂

Ker je že uvodni tekst tako dolg, bom jaz poskušala bit precej krajša. Ne vem, če mi bo uspelo. 🙂
Iz napisanega sem razbrala, da je šlo tukaj za eno precej čustveno zvezo, ki je pred leti malce zašla. Po mojem mnenju je minilo preveč časa, da bi v novih razmerah in na starih temeljih lahko uspešno reševali to zavoženo razmerje.
Zaljubit se na novo? OK, tudi to je možno. Ampak po drugi strani pa je to ob vsej zgodovinski navlaki določene zveze zelo težko.
To, kar se je vama zgodilo ob ponovnem snidenju, se (lahko) zgodi vsakemu paru, ki se je iz takšnega ali drugačnega razloga razšel v obdobju močnega čustvovanja ali pa ni nikoli povsem razčistil razlogov in okoliščin za razhod.
Ne pravijo zastonj, da včasih ljubezen ni dovolj in ja, razidejo se včasih tudi ljudje, ki se imajo radi. A pustimo zdaj to.
Ljudje smo različni. Čeprav iščemo pri svojem partnerju podobnosti, so pravzaprav razlike tiste, ki bogatijo nek odnos. Če jih znamo sprejet in če ne pričakujemo od partnerja, da bo naša zrcalna podoba, ki bo za povrh sposobna še v vsakem trenutku brati naše misli. Te različnosti med vama v nekem normalnem odnosu ne bi smele bit nek hud problem. Če ti nekdo res »ne potegne« in te pri njegovem načinu življenja odbija tisoč in ena stvar, pač nisi z njim. Če se je to morda kdaj zgodilo vama, da je bilo v tem odnosu toliko odbijajočih faktorjev, se je potrebno vprašat, kaj je sploh bilo tisto, akra ju je povezalo. Seks? Ok, za 19-letnika razumljiv razlog, žal pa premalo za uspešnost zveze. Hočem reči, najstnik se lahko zaljubi tudi v žensko, ki ga popelje v svet spolnosti in ob kateri je redno spolno zadovoljen. Za zrelo zvezo pa to res ni dovolj.
No, smo v letu 2012. Starejši, modrejši. Z nekaj več zgodovine za sabo in nekaj več poznanstvi in izkušenj v »zmenkarijah«. Kakšen pogled imata na vajino zvezo in na neko partnersko zvezo na sploh? Kaj čutita drug do drugega?
Mislim, da se je fant na nek način že izjasnil. Na tebi »Zogica_Marogica« pa je, da to končno dojameš. Tudi če bi bilo vse to nakladanje o srcu in razumu res, to najbrž ni tisto, kar ti od neke zveze pričakuješ. Si predstavljaš še kakšna dva ali tri podobne izlete v neznano s prekinitvijo zveze in ponovnim vračanjem? Zelo velika verjetnost je, da se ti lahko zgodijo. Ko bo fantič ugotovil, da ni na voljo nobene po njegovem idealu in si mislil bolje vrabec v roki kot golob na strehi.
Poleg tega pa si še 4 leta starejša. Kar mlajše fante, ki iščejo izkušnje v spolnosti, običajno ne moti. Potem pa si, sploh v njegovih letih, želijo biti nekaj časa tudi sami lovci, ne le plen. To je pravzaprav precej normalno za moškega in če tega ne izživi, je velika verjetnost, da ga bo to še vedno matralo pozneje, tudi če bo imel že družino. Štiri leta razlike niso veliko in takšne zveze lahko super funkcionirajo. Ampak ponavadi šele nekoliko pozneje, ko se moški in ženska najdeta na istem čustvenem nivoju, z istimi pogledi na življenje in zvezo.
Nekateri (moški) pa za to potrebujejo še precej več časa. In prav dobro se zavedajo, da bodo takrat še vedno lahko imeli mlajšo partnerko. Kako nekdo zgleda, kako se oblači, koliko je službeno uspešen, pri tem ne igra bistvene vloge. Mogoče je tvoj videz bolj »neresen«, ampak si pa zagotovo precej bolj resna glede tega razmerja kot on. Težko ocenim zakaj reagira kot pač reagira. Moški ego? Navsezadnje si ga pred leti ti pustila. Kdo ve.
Sicer pa, če bi bila vajina zveza količkaj perspektivna, bi bila vidva letos skupaj na morju. Pa nista. In če si hočeš dobro, mu tudi potem, ko se vrne z dopusta, ne bodi na razpolago. On si je pripravil idealno situacijo. Po eni strani te je skenslal – zaradi razuma(??)- po drugi pa si je pustil odprte vse poti nazaj –čustva (??).
Daj se no malce ceni, pa ne izgubljaj časa s tem njegovim »razumom«. Da ne boš še nadaljnjih nekaj let zapravila zanj in bila na koncu sama. Tip taktizira. In ti si dobra rezerva, če ne najde nič boljšega. Ne čakaj (nanj), živi!

1. Čustva se spreminjajo, oblačila se spreminjajo, moda se spreminja, stil oblačenja se spreminja, razpoloženja se spreminjajo, način razmišljanja se spreminja…

Ampak TI ostajaš ista.

Ti nisi tvoja čustva. Čustva so tvoja orodja. Si ti žlica, ko z njo ješ in je del tebe pri hranjenju? Ne, seveda ne. Je pa žlica del tebe. Ampak zato še nisi žlica. Enako je s čustvi, ampak je veliko težje to sprejeti.

Če nekdo reče, da imaš grdo žlico, to ne pomeni, da si ti grda. Logično, saj ti nisi žlica.

To sem hotel povedati, ampak zgleda me nisi razumela. Poleg tega pa ni nujno, da če ti je omenil ‘ja kako si pa oblečena’, da je mislil kaj negativnega. Ti si pač tako sprejela. Sicer pa, ne vem ali si mu takrat, ko ti je tako rekel omenila, da se zaradi tega kako je to povedal slabo počutiš. To je treba reševat takoj, ne pa zatirat v sebi in mu zamerit.

Sicer pa ne vem, lahko, da je res takrat kaj mislil slabega in se je tako do tebe obnašal, ker mu ni bilo mar do tebe.

2. Praviš, da lahko da nikoli ne preboliš. To je napačno. Če verjameš v to potem verjameš v napačno prepričanje.
Vse se preboli. Čustva je pač težje preboleti, ampak se da. Če pa res kdo nikoli ne preboli je to samo znak, da ta oseba še ni zrela oseba.

Tudi jaz lahko ohranjam neko rano na koži mesece in mesece, da se ne zaceli. Kako? Tako, da drezam vanjo in ji ne dovolim, da se zaceli. Non-stop ji namenjam pozornost in drzam vanjo.

Enako je s čustvi. S tem, ko si dovolila mislim, da te spominjajo nanj si pogrevala svoja čustva (rane) in logično, da sta se spet srečala.

Praviš, da so misli kar same šle. Ja, tako se zdi, ampak v resnici imaš moč nad njimi. Le do tega spoznanja še nisi prišla.

Zakaj to pišem? Ker se mi zdi pomembno.

Res je, da ne vem ali imata vidva kaj za predelat ali vama je usojeno pa sta tako nesrečno končala itd… Res ne vem.

Ne se toliko zanašat na čustva. Poskusi najti svojo pristno naravo (ki je globlje zakopana pod površnimi čustvi) in živi iz nje. Vem, lažje povedano kot narejeno.

Upam, da bosta razrešila ta vajin odnos. LP

Lej najboljse kaj lahko nardis,da bo obema ok,je da prekines vezo oz. stike z njim in gre vsak lepo po svoje ker kot jih je ze dosti povedalo eno vezo iz preteklosti pogrevat na novo je skoraj nemogoce.. uspelo bi le v primeru,da oba spoznata da se ljubita in da hoceta bit skupaj in bla bla bla.. ampak tega iz napisanega js pac ne vidim mogoce bolj iz tvoje strani iz njegove pa sploh ne.. tko da zazivi na novo,vzemi to kot eno izkusnjo in poskusaj prebolet pa vedi da se vsaka stvar zgodi z določenim razlogom in da je v vsaki stvari dobra in slaba plat,je pa od tebe odvisno kako jo bos vzela z dobre ali slabe.

Moj fant je dve leti pustila za drugo punco, ker sem ga obtožujejo, da vidimo drugo dekle in od takrat sem bil težaven, da bi ga dobili, vendar je nočejo vrniti k meni, ni bil odzvali mojemu klicu ali po elektronski pošti in je celo unfriend me facebook in mi je povedal, da je on naredil z me.I iskal na internetu za pomoč in sem videl pričevanje, kako urok kolesa jim pomagali dobiti svoje ex nazaj, tako da sem se odločil, da ga poskusite in sem stopila v stik on in jaz razložiti svoje težave z njim in mu odda ljubezen urok za mene in me jamstvo 3days, da bo moj ex prišel nazaj k meni in mojemu največje presenečenje tretji dan velik čudež je padel name in moj bivši prišel nazaj k meni tretji dan in me prosil za odpuščanje [email protected] bom še naprej objavljala svoje ime, saj je moj Odrešenik in smo na tem, da bi dobili married.if ga potrebujete, da vam pomaga E [email protected]

Zadnji prispevek je čudovit primer produkta slovenskega javnega šolstva.

Zadnji prispevek je lep primer za slab prevod iz angleščine (google prevajalnik menda ni tako slab?) avtomatiziranega spam bota, ki samodejno oddaja prispevke, kar pomeni ,da tega ni spisal človek; ker tako nepismen Slovenec ne obstaja, vsaj upam, da ne. 🙂 Kaj točno oglašujejo, ni najbolj razvidno, menda prodajo urokov, kristalov, če se odzoveš na njihov email.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

MATJAŽKO

Vse svete krave v Indu… Kaj takega tudi obstaja? Pha. Noro. Mešetarji so postali tako leni da še se jim nategovat naroda več ne da osebno…

Zakaj se pa gre?

Zakaj se pa gre?[/quote]

Dobro vprašanje, mama,
manjka.

Madona kašni romani:)

Ljubezen,ljubezen…

vedno aktualna tema ane 🙂

KAJ NAREDITI Č SI PUSTILA FANTA KI SE VEDNO NEKAJ CUTIS DO NJEGA VENDAR GA SRECAS S NJEGOVO PUNCO IN JU VIDIS SKUPAJ KAKO STA SRECNO ZALJUBLJENA IN KAKO SE OBJEMATA IN ITD.

KAJ NAREDITI Č SI PUSTILA FANTA KI SE VEDNO NEKAJ CUTIS DO NJEGA VENDAR GA SRECAS S NJEGOVO PUNCO IN JU VIDIS SKUPAJ KAKO STA SRECNO ZALJUBLJENA IN KAKO SE OBJEMATA IN ITD.

Shit happens, več sreče in pameti prihodnjič. Koliko takih egoistk poznam. Pa so že stare

Jebem ti mater fukjeno ej, bral sem 15minut nakar si recem pa pizda kdaj bo konc, scrollam dol in sm bil mal cez polovico sele. Pa clovk bi te kar ubu, zdej ne sam da se mi ne da te litanije do konca prebrat ampak tud tist kar sm prebral je za dzabe. U picko mater ej baba fukjena, ne mors prcakvat od take da bo vedla kaj bi rada ce pa se povzetka ne zna napisat.no, ze na zacetku bi mogu vedet da je prizadeta u mozak ce ga je na rojstni dan pustila

sorči, do solz sem se nasmejala
hahahahahahhahahaha

podobno se je zgodilo meni 🙂

sorči, do solz sem se nasmejala
hahahahahahhahahaha

podobno se je zgodilo meni :)[/quote]

@%###**@ men se pa zdi, koker de sem to že lani brala @%%&*##

New Report

Close