Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija modrikasti nohti

modrikasti nohti

Pozdravljeni.

Na obeh palcih na nogi sta se mi polovici nohta obravali modro. Noht ne odstopa, ne boli, ni odebeljen. Do sedaj nisem imela nobenih problemov, zato me skrbi ali je kaj narobe?

Hvala za odgovor,

lp Mateja

Modrikavost na nohtih nog kaže na slabšo prekrvitev. Ker ste napisali, da je prisotna na obeh nogah bi posumil na možnost, da je posledica živčne motnje. Priporočam posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Zivjo. Zanima za modre nohte. Imam do polovice rahlo modra oz vijola. Stara sem 30. Ne kadim. Bila sem na ekg ultrazvoku srca na obrenitvenem testu vse ok. Sem ze enkrat pisala vam. to sem ze omenila razen modrih nohtov sem pozabila imam pa kakih 4 mesecov.

Modrikasto spremenjeni nohti nastanejo pri hudih boleznih srca ali pljuč, pri zastrupitvah in pri nekaterih boleznih krvi. Priporočam posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Modrikasto spremenjeni nohti nastanejo pri hudih boleznih srca ali pljuč, pri zastrupitvah in pri nekaterih boleznih krvi. Priporočam posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close