Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Mocen udarec v glavo z vrati – posledice

Mocen udarec v glavo z vrati – posledice

Pozdravljeni,

prosim vas za mnenje.

prejsnjo nedeljo, se pravi skoraj en teden nazaj, se mi je pripetila manjsa nezgoda, saj me je hci pri odpiranju vrat z vso silo udarila v zgornji del glave, ravno ko sem bila sklonjena, oziroma sem pobirala nekaj s tal.

Bil je res mocen udarec v glavo, vendar zavesti nisem izgubila, spominjam se vse, hcerko sem takoj se fajn ‘okregala’, ceprav bi bilo zanalasc. Jem, govorim, pisem in vse normalno. Le glavobol je grozen, ze zjutraj se zacne in ne neha, prsv tako me boli vrat, verjetno od samega udarca. Upam da se mi, ni premaknilo kaksno vretence.

Taka cudna sem zdaj ze cel teden. Kot malo omoticna, glavobol stalen, bruhala ali karkoli pa nisem. Klicala sem na urgenco in pojasnila zadevo pa so mi svetovali samo pocitek in Lekadol, ker nisem zgubila zavesti, da kaj hujsega ni.

Prosim za nasvet, skrbijo me kaksne notranje krvavitve, zile v mozganih ali okvarjeni zivci zaradi udarca.

Hvala in lep pozdrav.

Barbara

Mehanizem poškodbe ni ravno tak, da bi z večjo verjetnostjo utrpeli hujše poškodbe glave, seveda pa tega ne morem izključiti po netu

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close