Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza mms kapljice

mms kapljice

Bolana(ex) je pisala o domnevnem zdravljenju raka z MMS kapljicami… In potem je svizec zavil čokolado 🙂

MMS kapljice so hudo strupeno razkužilo in belilo, ki lahko resno ogrozi vaše zdravje -> MMS kapljice so hudo nevarne!

Zanima me, kakšen učinek imajo kaplice na jetra in ledvica? Če imajo tako močan učinek čiščenje, ali potem kaj škoduje, ker gredo strupi skozi jetra in ledvica?

Desa Muck je že več kot pol leta brez inzulinskih injekcij. 2x lahko ugibate kaj ji je pomagalo (uradna ali alternativna metoda). Sicer ni jemala MMSja, šlo je za post+klistiranje na skupinskem postu. Čiščenje telesa pač. Pri MMSju naj bi šlo za isti princip – tj. čiščenje telesa, saj naj bi šlo za nekakšno čistilo. Glavno učinkovanje MMSja je oksidacija telesa, katero patogeni organizmi ne morejo preživeti. Za iste namene se uporablja tudi vodikov peroksid (H2O2) in še nekaj drugih spojin).
Če deluje še ne vem, sem pa na tem, da zadevo sprobam. Kogar skrbi glede morebitne zastrupitve naj se vpraša, koliko nezaželjenih snovi dobi danes človek v telo, ko se povsod uporablja nafta (tudi v hrani), ko je uradno odobrenih skoraj 80.000 pesticidov in drugih snovi, ki bojda strupeni samo za določene organizme, nikakor pa ne za čebele, kaj šele za človeka.

Vprašajte se še, zakaj danes dec ni več dec, zakaj število semenčec pri moških upada, zakaj se nekateri rojevajo dvospolniki, itd. Človek se igra z ognejm, ker mu je to všeč, ampak se bo še kako opekel.

Prebral sem večino postov tukaj in kar nekaj noči prebedel in bral razne forume in izkušnje z MMS. Odločil sem se poizkusit MMS. Bomo videli.

Kar se tiče farmacije: VSE GLAVNE FARMACEVTSKE FIRME IMAJO NACISTIČNO PRETEKLOST IN TESTIRANJE NA LJUDEH V KONCENTRACIJSKIH TABORIŠČIH!!! IN TI SO NAJBOLJ ZAUPANJA VREDNI?!!! Ja verjamem zdravnikom, samo farmacevtom ne. Zdravnik je tisti, ki se je odločil zavestno pomagati ljudem. Farmacevt je tisti TRGOVEC, ki išče sredstvo, ki ga bo klasificiral kot zdravilo in ga prodal z največjim zaslužkom. Glede na to, da samo peščica firm obvladuje celotni svetovni trg, je samoumevno da so poenoteni. Torej delajo za maksimalni dobiček. Zdrav človek pa njim ne prinaša dobička…

Raka pomaga zdraviti tudi preprosti recept, 250 g skute in 5 jedilnih žlic lanenega olja to skupaj zmiksamo in pojemo vsak dan zjutraj vsaj 3 mesece. Ciste, tumorji in rak izginejo.

Pozdravljeni, ker ima moj oce bolezen als,bi zelela da poskusimo z mms kapljicami. A tam kjer jih prodajajo povedo tudi kaj o doziranju? In kje vse se jih da kupiti?
Hvala

Sam sem začel z mms kaplicami. To so dvo komponetne in malce zamudne. Sedaj pa uporabljam CDS kaplice katere so sestavljene v eno komponento in so tudi nevtralnega okusa. več lahko povem na mail-u ker tukaj na forumu ne želim pisati. Moj mail je [email protected]

Sam sem začel z mms kaplicami. To so dvo komponetne in malce zamudne. Sedaj pa uporabljam CDS kaplice katere so sestavljene v eno komponento in so tudi nevtralnega okusa. več lahko povem na mail-u ker tukaj na forumu ne želim pisati. Moj mail je [email protected]

Prebiram komentarje za in proti MMS in si mislim svoje. Pišem vam o lastnih izkušnjah.
Dvakrat sem bil operiran, prvič prostata (70% rak, odstranitev prostate, bezgavk in dela mehurja), drugič testisi (kastracija). Slikanja so pokazala nekaj metastaz na kosteh in notranjih organih. Operiran sem bil prvič pred šestimi leti, drugič pred štirimi. Hodil sem na kontrole, jemal taka in drugačna zdravila, vendar se stvar ni umirila. PSA sem imel že 35. Pristal sem na onkologiji. Tam so mi ukinili vse tablete in mi dali injekcijo v trebuh. Za nadaljnje zdravljenje bi prišla v poštev kemoterapija. Ta pa, kot vem bol škoduje kot zdravi. Slučajno sem takrat izvedel za MMS kapljice. Naročil sem jih po povzetju preko spleta in jih pričel jemati. Sedaj po dobrih pol leta mi je pričel PSA upadati. Počutim se odlično. Krvna slika je odlična. Ponovno so me poslali na slikanje skeleta in notranjih organov, da vidimo kako je z metastazami. Ko pridem na kontrolo dobim izvid kjer piše: Pacient popolnoma asimptomatičen, počuti se odlično……..itd. Važno je biti optimist. Veliko je odvisno od pozitivnega razmišljanja! Še to, star sem 74 let in poln energije. Funkcioniram odlično, bolje kot mnogi zdravi moji letniki. Normalno delam , hodim v hribe, kolesarim in še malo pa bomo smučali. Veselim se pa vsakega novega dne. Samo še to: Zadnjo kontrolo sem imel sredi oktobra, ponovna pa bo po novem letu.

Prebrala sem knjigo in se mi zdi zanimiva. Koliko pa stanejo kapljice in v kolikšna je količina?
Lep pozdrav!

Koliko je rok trajanja kapljic?
Hvala!

Pozdravljeni gospa in gospod
Pripravljen sem zagotoviti kapital, da vam ponudim posojilo med 10.000? do 900.000? (Hitro in zanesljivo posojilo v 24 urah.) Sodelujem z različnimi bankami, ki mi pomagajo pri tej nalogi. z obrestno mero 2% lahko za to posojilo zagotovim vsa možna zavarovanja in bančne garancije, ker v tem primeru ne želim kršiti zakona o oderuštvu, odvisno je od vas, ali boste poskrbeli za mesečna plačila, ki jih lahko vrniti. do 35 let. To so naši pogoji posojila. Za več informacij nas kontaktirajte

[email protected]

Ljubljena zelo draga,
Sem Isabelle Kuntz., Francoska državljanka, pregledovala sem se in videla vaš e-poštni naslov, zato sem se odločila, da vam pišem, če je vaše e-sporočilo
res, zboleli so mi za rakom požiralnika. Ponižil je vse oblike zdravljenja in trenutno ne
nekaj mesecev življenja. Sem zelo bogata, a nikoli radodarna; Večino svojih stvari sem dal svoji ožji družini
člani.
Odločila sem se, da bom v dobrodelne namene namenila dobrodelnosti. Zaradi svojega zdravja ne morem več. Enkrat sem vprašal
moji družinski člani, da bi dali nekaj denarja v dobrodelne organizacije, so zavrnili in obdržali denar. Imam ogromen denarni polog
šest milijonov evrov z varnostnim podjetjem v Ameriki. Želim, da mi pomagate zbrati to deponiranje in ga odpreti
dobrodelnim organizacijam. Za svojo pomoč boste dobili 40% teh sredstev.
Želim, da čim prej potrdite prejem tega e-poštnega sporočila in obravnavate popolno zaupnost in
iskrenost.

Isabelle Kuntz

e-pošta: [email protected]

👍🎯

Kaksni so ucinki zdravila?En teden je mimo!

Spoštovani, zanima  nakup teh kapljic in njihova cena.

Lp

Zdravo, zanimam se za mms kapljice,kako se uživajo,kje jih nabavim?

Hvala lp

Herxheimerjev refkeks se temu reče strokovno.

Ko/kadar se telo prehitro čisti patogenov, se naše limfe, bezgavke po domače zabašejo, patogeni ki umirajo dodatno zastrupijo telo, zato ti znaki, od bruhanja, driske dalje.

    Takrat zmanjšamo vnos na minimum in nadaljujemo ko se telo znebi teh dodatnih strupov mrtvih patogenov.

Nič novega, pri vsakem čiščenju telesa je to.

Saj poznamo vsi, kajne.

Hvala ti za delitev tvojih izkušenj.

Pomagaš mnogim, tudi meni.

New Report

Close