Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza mms kapljice

mms kapljice

INNNN?Kaj pa?
Vi ste tudi enkrat bila otrok, kaj sta pa postala dons????????????
S vami se ne more govoriti, to pa ne pomeni da imate prav.

Torej, bila ste na operacija, bila ste na kemoterapiji ampak ozdravile so vas pa čudežne kapljice?

gospa some one?
mogoce je vse v moji glavi bilo da sam jaz verjela MMS in mi je pomagal, jaz verjamem da je tako. Zakaj ne mislite na nekaj tazga? Za kaj pa vi lahko meni poveste bolj, kaj je meni pomagal. Ce bi bilo tako kako vi pravite, zdravniki in farmacija bi lahko pomagala vsima, koliko ljudje umre od bolezni. Zdaj pa lahko enkrat za vsa vremena se pomirite z tim, da farmacija i zdravniki niso svemocni. Moc je v nami. Ce jaz verjamem da mi pomaga mi tudi pomaga. Am pak to je za druge teme, in povem da najvec narobe je trdoglavost in vera da je to tako kot mislite samo vi in pravite VI SAMI, tudi ce niti vi sami ne veste kaj poveste. Sigurno je dobro to, dokler vi verjete zdravnikima in farmaciji, am pak to ne pomeni da vsi morajo tako delat kot vi. Ne morete se zamisliti da to vase pobijanje MMS kaksenmu cloveku mogoce vzame zivljenje. Nehajte se bahato ponasat z vasim poznavanjem, kjer ne poznate niti vi velik tega. Enkrat ko boste spoznali mal vec, se boste spomnili mojih besed. Jaz sam kombinovana oseba katera verjame vse, am pak mi ne morete rec da so kapljice MMS strupene in da je edino Zdravnik najboljse za vsakega. Nehajte plasiti ljudje tuki, to sam vam samo hotla rec, nic druzga. Pustite ljudje naj mislijo z svojo glavo. Zdaj pa veste za kaj jaz skoz pisem, kjer se ne strinjam z vami da kapljice niso dobre. CE ENA OSEBA ZA SEBE MISLI DA SO DOBRE; BO DOBRO. Vam pa ne zelim da placate z svojim zdravljem ta vasa neshvatanja. Mogoce vam bo pomagala Dijanetic, preberite je ce poznate englescino, pa boste uvideli da nimate prav, ce je boste razumeli?. Ne bom vam vec pisala, saj ljudje imajo dost tega, kaj im da sigurnost da MMS ni strupen, vec nisam hotla rec, drugo je bila vasa borba. Hvala
MMS NI STRUPEN V MAJHNIM DOZAMA KOT NALAZE UPUSTVO. JAZ SAM ZIVA IN ZDRAVA IN SAM IH PILA VCASIH, KO MI JE BILO NAJTEZJE IN KO SO ZDRAVNIKI GOVORILI DA MI NE MORAJO POMAGAT, Z MMS-O SAM VERJELA DA LAHKO ZGINE TUMOR, IN SE JE ZGODILO, KJER SAM VERJELA. ZDRAVNIKI SO MI POMAGALI DA BOM BILA SE BOLJ SIGURNA V SVOJI BORBI. CE KJERGA ZANIMA, PO TEM KO SO ME OPERIRALI NISO VEC NAJDLI NIC, PA SO MI SKOZ GOVORILI DA NAUKA POKAZUJE DA KEMOTERAPIJA NE MORE OCISTIT VSE IN DA JE SIGURNO NEKAJ OSTALO, MA BREZ MIKROSKOPA SE NE MORE VIDET IN BREZ OPERACIJE. KAJ JE REZULTAT VSEGA, JAZ SAM BREZ ENEGA BRUSTA, ONI PA RAZOCARANI( ALI MOGOCE TUDO ZADOVOLJNI KJER SO VZELI VELIK DENARJA, JAZ TO NE VEM IN NE BOM NIC REKLA, SAJ ONI SAMI TO BOLJ VEJO) DA NI BILO TAKO KAKO SU MISLILI, AM PAK TO JE SUROVA REALNOST, JAZ SE BORIM ZDAJ DA TO SE DOGRADI, IN DA BOM ZIVELA NORMALNO, IN ZDRAVNIKI NISO KRIVI, KJER SAM JAZ DOVOLILA DA ME REZU IN KJER SAM SE RAZBOLELA, SAJ SAM JAZ ISKALA NJIHOVO POMOC, AM PAK, CE CLOVEK IMA STRAH BO SKOZ TAKO. ZDAJ SAM IZ VSEGA NAUCILA, DA SO ZDRAVNIKI SAMO LJUDJE KOT VSI MI, PA TUDI ONI SO NEMOCNI, CE MI IMAMO STRAH IN NE VERJAMEMO DA SE LAHKO POZDRAVIMO. JAZ SAM PLACALA Z SVOJIM BRUSTOM , SAJ KAKSEN CLOVEK BI SE MOGAO NA MOJO MUKO NAUCIT CE ZELI SAMO, PREBRAT DIJANETIC CE SI ZELI POMAGAT, AM PAK JAZ LAHKO POVEM DA JE VSE MOGOCE, DA VSE POMAGA CE HOCES,PA TUDI CE ZDRAVNIK PRAVE DA NE BO SLO, JAZ BIH RADA VEDLA ZA KAJ? IMAMO 2 MOZNOSTI.VI SI PA MISLITE KOJE, IN SI MISLITE KOLIKO TEGA STE ZGUBILI ZATO KJER NISTE DALI ENI OSEBI GOVORIT, AM PAK STE SKOZ VODILI BORBO KAKO ONA NIC NE VE. PA VCASIH SE TAKO SAMO ZGUBI OSEBA OD KATERE SE JE MOGLO NEKAJ NAUCIT, AM PAK VSE JE TO SAMO VASA KRIVICA GOSPA SOME ONE. PRAV MI JE ZAU ZA VAS IN VASE PREBRALCE TUKI, KATERE DRZITE ZAPRTE DA NE MOREJO DOBITI VEC INFORMACIJ, TUDI ZA TO SE VPRASAM ZA KAJ? SAJ NAJBRZ IMATE STRAH DA BOSTE ZGUBILI PACIJENTE.
SRECNOOOOOOOO

Sploh ne. Nisem ne zdravnik in ne farmacevt.

Se pravi, da sem zgodbo zelo dobro razumela – imeli ste operacijo in kemoterapijo, ampak odločilno so vam pomagale pa kapljice… No ja…

zakaj pri nas MMS ni registriran-ZATO, KER IMA FARMACEVTSKI LOBI zelo veliko moč v Sloveniji.Nekdo je vprašal ALI JE MMS ZASTONJ-ne ni zastonj, je pa zelo poceni v primerjavi s farmacevtskimi pripravki.
Če imaš sladkorno jemlješ tablete-ALI TE POZDRAVIJO-ne te ne pozdravijo in še marsikaj od farmacevtskih zadev te ne pozdravi, samo veliko denarja zmečeš za njih.Zakaj farmacija toliko denarja zmeše za zdravnike (večerje,izleti, 3 dnevni simpoziji v dragih hotelih-VSE ZASTONJ) vprašajte se zakaj, zato da nam zdravniki potem predpisujejo to sranje !
Jaz verjamem tejle gospe Bolana(ex) in verjamem, da se je pozdravila z MMS-jem.

Zato, ker ne gre za zdravilo 🙂

ker ne gre za regestrirano zdravilo, ker ga nočejo registrirat, ker je precej učinkovito in poceni-skoraj zastonj in bi FARMACEVTSKA INDUSTRIJA PREVEČ IZGUBILA !!!!!!

Zakaj pri nas ni registriran?

Zato:
http://image.24ur.com/media/document//60465408.pdf
Kanada: http://www.hc-sc.gc.ca/ahc-asc/media/advisories-avis/_2010/2010_74-eng.php

Zato, ker pri farmaciji, ki tako služi, so zdravila stestirana in imajo dokazljive dobre učinke.

MMS kaplice so prav tako plačljive in proizvajalci služijo z njimi, niso pa stestirane in nimajo dokazljivih dobrih učinkov.
Še več, marsikje jih zaradi dokazljivo slabih in nevarnih učinkov umikajo ali pa celo prepovedujejo.

Sploh ni res. Če bi zadeva delovala, bi farmacija že davno dala te kapljice na prodajne police 🙂 Ne delujejo in gre za navadno služenje denarja na hudo bolnih ljudeh.

ŠE enkrat napišem, če kdo služi-SLUŽI FARMACIJA, KI PRODAJA STRUPE !!
Ljudje vprašajte se, zakaj na tržišču ni zdravila za najhujše bolezni (mislite da jih res še niso odkrili) rak,aids…..kdo straši ljudi z razniki izmišljenimi gripami, ki bo pobila na miljone ljudi, če ne boste dovolili cepljenja????
Vsi vemo, koliko cepiv so naredili in koliko (skoraj nič jih niso prodali, ker ljudje niso ravno živina) in kaj se je zgodili, ker se ljudje niso cepili-NIĆ-NIČ-NIČ !!!!
MMS je zakon-meni je pozdravil že marsikaj….proti propagando dela framacevtska industrija,ker izgublja dobiček…..oni imajo denar in nihovi lobisti pumpajo ljudi okoli po svetu, plačujejo drage izlete,večerje itd…zdravnikom-brezplačno jih pošiljajo na dopust-samo da pacientom pišejo njihove strupe…njihov moto je-čim več bolnih ljudi-čim več dobička!!!
Če bi MMS res škodljiv, bi farmacija ne delala anti propagande, ker bi tako lahko posledično prodajali svoje strupe, ker pa MMS dejansko zdravi in ker je ZELO POCENI, pa hoče farmacija doseči, da se prepve-JASNO KOT BELI DAN !!!!
Poučite se o MMS-ju-vtipkajte v google: mms-natrijev klorit in boste izvedeli precej-POUČITE SE IN UŽIVAJTE NAJCENEJŠE-SKORAJ ZASTONJ ZDRAVILO!!!!

Jaz verjamem v te kapljice. Najprej je bil to za mene samo neko nakladanje, vse dokler niso 3-je ljudje pred mano govorili o njih (o kapljicah) in povedali v solzah svoje zgodbe.

-To da je od ene gospe oče bil na smrtni postelji (zdravniki obupali) zaradi raka (star okol 80 let, velik 170 cm in težek 48 kg)…. to mu je naredila bolezen,
-od ene gospe otrok je imel sladkorno (star 3 leta)…. In da se je gospod z rakom pozdravil (ne čisto- rak je v stanju mirovanja, za enkrat), je pridobil nazaj 6 kil, počuti se bolje (kapljice jemlje kakšna 2 meseca).
Otrok s sladkorno je najprej fejst bruhal in driskal in en teden kasneje opravil spet teste za sladkorno…. po čudežu je zdaj star 5 let in JE BREZ SLADKORNE…. !!!!

Poudarjam, dokler nisem slišala zgodb in videla da so solze teh ljudi bile solze sreče in da je otrok ki je sedaj brez sladkorne lahko jedel kar je hotel in hiperaktiven…. do takrat so bile kapljice in trači o njih vse do zdej samo LARIFARI.

SEDAJ VERJAMEM V NJIH.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj otrok je star eno leto in je skos prehlajen in bolan…. naš cimer bo pa vsak čas star eno leto in ima bronhitis…. S temi kapljicam bomo probali še pri njih in vam povemo rezultate.

Do takrat pa ne napadajte vsi po vrsti (eno so mnenja eno so resnični doživljaji).

Čez en teden ali več vas obvestim o reakcijah in o učinku zdravila.

fsm, Maja

MAJA en teden je premalo….če otrok dobi driski, ali bruha, morate takoj zmanjšat dozo vsaj za 1-2 kapljici, potem ko se umiri, pa povečate za 1 kapljico.To, da bruha,ali dobi drisko, samo pomeni, da je res bolan in da MMS pobije patogene, ki se spreminjajo v toksine.Ker telo ni sposobno odplakniti več kot toliko toksinov, se sproži reakcija bruhanje, ali driska….zato je treba dozo zmanjšati in posledično MMS pobije manj patogenov in je tudi toksinov manj…počasi se daleč pride !!

ZAKON PRIVLACNOSTI JE PRAVO RESENJE ZA VSE VAS

en mesec je mimo…Maja..kako je šlo s kapljicami…je pomagalo????

eto posto ste vi jako svi poznavaoci jugoslovenskog jezika, pisacu vam na ovakav nacin. Gore sam naznacila sta je resenje za vas sve. Ko ima filing on ce sam pronaci put. Ovaj sajt zasluzuje da ovo napisem, jer sam dolazila ovde kada mi je najteze bilo. Nisam dobijala pomoc ovde, ali sve jedno sve je za nesto dobro. Evo ja vam mogu dobro dati, ali svako svoje dobro mora i da uzme sam.
Ja vam tvrdim da nista nije otrov u odredejnim kolicinama. Niko nije lud da se na takve nacine truje, ili nekoga otruje, niti onaj ko prodaje MMS, niti lekove. A kakve su vam misli takav zivot dobijate. Pazite sta mislite moze vam se jako lako ostvariti. Prema tome ne trujte se bez potrebe mislima da je nesto otrov sto nije, bilo MMS ili lekovi bilo kakve vrste.
Duga je to prica, Ali svako ko malo cita izmedju redova, taj pronadje puteve za sve.

Ne postoje neuspesi izlecenja, samo licne slabosti coveka dovode do neuspeha.

mila jovovic 33

http://www.baneprevoz.com/forum/blog.php

priberite in sreco.

Jaz sem tudi probala te kapljice samo za en dan, imajo okus po varekini sem se prestrašila in nehala jemat.Zdaj ko mi je zdravnica rekla da si bom morala dajati inekcije ,razmišljam da bi spet probala z mms, že samo ko vidim inekcijo mi postane slabo…

kako dolgo pa že imaš diagnozo? A zdravnica ti je predlagala inekcije kot preventivo, ali te je poslala na magnetno resonanco in ugotovila poslabšanje, ali kako? Ker kolikor je meni to jasno, zdravniki predlagajo inekcije že kot preventivo in ti bo isto predlagala, tudi če boš jemala kapljice (za katere ni dokazano, da pomagajo pri ms)

no kakorkoli…javi, kako bo šlo s kapljicami

Kako pa veš , da ne pomagajo pri MS,bolana je napisala da so ji pomagale. Inekcij si pa ne bom dajala!

napisala sem, da ni dokazano, da pomagajo in ne, da ne pomagajo. Jaz predlagam, da poskusiš in prosim javi, če bo pomagalo.

Če si ne želiš dajat injekcij, imaš vso pravico, da jih zavrneš. Jaz sem pisala o svoji izkušnji. Tudi jaz jih nisem želela uporabljat, pa mi je nevrologinja na vsakem pregledu govorila, da bi bilo fajn, če bi si jih dajala, da je tako večja verjetnost, da se mi ne bo poslabšalo itd. In potem sem si jih po enem letu po postavitvi diagnoze začela dajat, tudi zato, ker me je bilo strah poslabšanja in bi se verjetno žrla, zakaj nisem naredila vse, da ne bi prišlo do poslabšanja. Ne vem, če pomagajo; večjega zagona še nisem imela; prijetno pa sigurno ni.

New Report

Close