Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza mms kapljice

mms kapljice

Spoštovani nasprotniki.

V konvencionalno medicino ne verjamem več. Kot ranarji so odlični, nimam pripomb. Zamenjajo, zakrpajo… nimam pripomb. Pa čeprav so me zapackali – sem ženska.

Kot diagnostiki so pa katastrofalni, zaverovani vase in v svoje knjige, gledajo preveč na ozko, skratka VEČINA jih nima pojma. Hodili so v šolo, naredili so šolo. Pa kaj. Marsikateri faks je dosti težji.
Pa še sistem je narejen tako, da preden ugotovijo kaj ti je in preden prideš na vrsto tu pa tam pa tu pa tam, si že itak hin. Saj res, da je treba skrbet za preventivo, ta je edino zdravilo. Ampak sedaj je prepozno.
In odgovor na vprašanje: ja, verjamem v mms. In ne, ne verjamem v konvencionalno medicino, uradno znanost, zdravstvene agencije, farmacevtske družbe in druge lobije za pridobivanje in pranje denarja in ne maram nasmihanja in laganja v obraz.

Pa o tem se lahko prepiramo do smrti in se tudi pobijemo… To je moje mnenje.

Lp

Gospa hmhm,
ce jaz smem dotikati temo? Jaz se strinjam z velikim stvarima ker recete. Kot sam napisala v farmaciji dela samo clovek. Res je zalosno ce se gleda v njih kot v Boga, pa po koncu oni se pozabijo da je treba narediti tvoje analize in na koncu ti recejo da si prepozno prisla, am pak ce gdo gleda nisi nic ti kriva, so oni tisti kateri se igrajo z sudbinami drugih. Jaz sam odkrila da jaz prva se ne trebam bat bolezni, kjer bolezni pridejo od nasega UMA, ce si bolan se laahko izlecis, ce se ne bojis, am pak se lotis svoje osebne terapije oslobajanje od Straha. Ko si se oslobodila tega in verjames v se in svoje osebne moci, bolezni zginejo, kako si sam in zelis. MMS je nekaj ke pomaga in daje sigurnost, ce vzames v normalnih mejah in nobenga trenutka ne mislis da ti bo slabo od tega. Nic cloveku ne more pomagati, ce se ne verjame tudi v to pomoc. Zato ce se verjame v MMS je dobro ga uzet, ce ga vzames am pak se bojis da ne bo pomagal, al pa da skoduje, najbolj je ne vzeti ga. O medicini in farmaciji ne zelim s epogovarjati, ker se tudi deli na fifti, fifti. Vazno je ne jeziti se, ziveti v harmoniji, kjer to pomaga izplivati. Ce Vam lahko pomagam pisite na moj e-mail. Jaz ko vidim da clovek ima kaksen problem z zdravljem, pripravljena sam se pogovarjat, tudi jaz sam imela osebe katere so mi se zblizile in mi psiholoski pomagale in morem reci da sam prezadfovoljna, kjer iz njihovih besed, sam najdla pravo pot, in izlecila tisto kar so mi zdravniki rekli da nimam sans. Zdaj pa govorijo da sam fenomen, am pak jaz sam zadovoljni fenomen. Srecno gospa i glavo gor, za vse se najde pot.

Aha… Na eni strani imamo torej osebo, ki je prejemala kemoterapijo in bila celo operirana, a vendar je ozdravela zavoljo čudežnih kapljic. Na tej isti strani si ti, ki ne verjameš v “lobije za pridobivanje in pranje denarja”…

Zgolj eno vprašanje – so te silne kapljice zastonj? Niso, kajne.

Kako ste smešni. Farmacija služi na bolnikih. Vedno kadar se pojavi kak izdelek, ki res deluje bodo naredile vse, da ga izničijo, poteptajo in navajajo lažne informacije,da bi ga ljudje nehali uporabljat in bili dalje bolani.

Odprite oči že enkrat. Alternativna medicina je pozdravila bolezni, nad katerimi so zdravniki obupali že stoletja nazaj, dandanes pa še vedno ne moreš biti zdravnik in zraven zdravit z aleternativno medicino, ti vzamejo licenco.

Farmacija živi od bolnikov, v interesu ji je da je čimveč ljudi bolanih, tako da taka opozorila o temu kako bodo vsi umrli, ki bodo to pili so bila pričakovana in prav nič šokantna se mi ne zdijo.

No ja, pri farmaciji, ki tako služi, so zdravila stestirana in imajo dokazljive dobre učinke.

MMS kaplice so prav tako plačljive in proizvajalci služijo z njimi, niso pa stestirane in nimajo dokazljivih dobrih ućinkov.
Še več, marsikje jih zaradi dokazljivo slabih in nevarnih učinkov umikajo ali pa celo prepovedujejo.

H V A L A ! ! !

Spoštovani ogorčeni, sem rekla, da se lahko pobijemo. Eni za, drugi proti. O farmacevskih lobijih in denarja željnih ljudeh (neglede na žrtve) lahko odpremo novo temi in verjamem, da se bo kar iskrilo. (Seveda se plačajo tudi te kapljice, kajti čas prostovoljstva in udarništva je s Titom umrl)
Takole predlagam: bom poskusila, potem se pa oglasim in morda bom živa, morda pa ne.

“No ja, pri farmaciji, ki tako služi, so zdravila stestirana in imajo dokazljive dobre učinke” – kako pa veste, ste bili zraven ali pač to samo nekje piše?!

Hahaha

lp

Pisem Bolana(ex), kjer sam zdaj zdrava in sam tuki. Ko sam pisala prvo sporocilo, sam bila v fazi MMS, in zdravniki so mi rekli da me ne morejo operirat, kjer je prepozno, in kje obstajajo hudi kanceri, in manj hudi. Za mene ni bilo velik upanja po njihivem. Zato sam vzela MMS in jaz sam im zahvalna ker so mi rekli in niso skrili situacijo. Jaz sam takrat rekla vzamem MMS, verjamem da mi bo pomagalo, kjer drugega mi ni bilo, in sam isla na kemoterapije tudi, ker sam jaz odlocila se da bom vse poskusila, mogoce prezivim. saj vidite da mi MMS ni nic slabega naredo, kjer sam jaz verjela v MMS. Ce gdo ne verjame, in se boji, pol pa ni treba vzeti. Vsako lahko se pozdravi, samo ce verjame v tisto kje vzame. Zakaj tko govorim? Zato ker sam jaz otkrila MOC PODSVESTI in sam naucila kaj pomeni verjeti, al pa ne verjeti. Dolga je to prica, am pak tisto kar je najvaznejse je to, da se ni treba jeziti in kregati za nicesar. Ne vidim za kaj so eni ljudje tako hudo jezni na nas, ker recemo da MMS ni slab. Da sam jaz naucila PODSVEST, se pred vsim tistim problemov, zdaj ne bi bila tuki operirana, pa se ne pozabite to, da jaz nisam hotla to operacijo. Jaz sam bila prepricana da nimam vec Raka, am pak zdravniki so bili prepricani da ga bo noter v celijah, samo ga morejo dat pod mikroskop da bi mi dokazali, ker se ne vidi na skener, ultrazvok, rezonanco in pet. Zgodilo se to da ni bilo prosto nic od tega, imela sam prav da ni nic, ker sam jaz vedla da je moja psiha tako mocna postala in da jaz nimam nic vec. Tudi vem da zdravniki so tudi ljudje, in ih ni treba mrzeti , samo ker so zdravniki. Normalno je da so oni zdravniki, in bojo ostali nasi zdravniki, ni treba mesat babe in zabe. Noben zdravnik ti ne more pomagat ce si ne zelis tudi sam pomagat. Zdravniki so da zavijajo rane, rana se sama zdravi, ce si v glavi siguren v sebe, in verjames da bo slo.
Za farmacijo in svetovno farmacijsko moc, ne zelim se niti pogovarjat, am pak vem velik stvari. Tudi je ni treba zdaj se jeziti za nic. najboljse si zdav i ti vse dobro ide, ce se ne kregas in ne jezis. vse kar dajes, ti se vrne nazaj. Verjamite meni, jaz sam se naucila tega.
LP

Pozabla sam vam razlagat za kaj pisem tuki. Zato ker, kader je moja mama vedla da jaz pijem MMS, je isla na inrenetu iskat kaj je to. Tuki je najdla pogovor, in prebrala da je to strup. Kaj mislite, kako je bilo moji mami? Mislim da ni treba pisati stvari, da bi plasili ljudje. Vem da je moja mama sama kriva, ker je brskala po internetu, am pak niso vsi ljudje isti. Moja mama bi mogla vec verjet meni, ker sam jaz bila dobro informirana kaj pijem, am pak mama je mama. Da se ne bi zgodilo se kaksnoj mami isto kot moji, jaz mislim da sem odgovorna, pisati tisto kar se zgodilo, in kar je resnica. In zapomnite si vsi: NI BOLEZNI KATERO NE MORES ZDRAVITI; AM PAK JE STRAH TIST KATER TE UBIJA.
Najlepsa hvala za razumevanje. LP

Hja, samo eno drobno napako opažam pri tem kobajagi “pričevanju” o čudežnem delovanju MMS kapljic. Če oseba, ki se na vsak način trudi, skuša prikazati svoje pomankljivo znanje slovenščine, bi morala poznati vsaj svoj materin jezik in ta naj bi bil hrvaščina ali srbščina. Oba navedena jezika za razliko od slovenščine poznata gramatiko, v kateri pisoči postavlja v stavke bistveno manj vejic, kot se to dogaja osebi, ki piše v slovenskem jeziku. Te zapise piše oseba, ki pozna slovensko gramatiko, ne pozna pa srbske in hrvaške 🙂

Pa lep pozdrav ali naj povem drugače, da bom dobro razumljena: tako govoriju i pišeju Slovenci kad oponašaju priseljence. Sami priselenci govorijo drukčije.

Ni problem v MMS, pa ne niti v mojem maternjem jeziku( kaj pomeni maternji jezik dons?).Zakaj se misli da je obvezno biti perfektan v slovenscini, mogoce obstajajo se velik drugih jezikov na tistemu svetu? Pa vse eno sam se potrudila …….. Vasa casa je poluprazna, moja pa polupolna. Oprostite ker sam pozabla slovenscine, nisam vedla da je treba obvezno biti tako aktivan, saj bi se vec potrudila, am pak so mi bili prioriteti nemscina, talijanscina in englescina. Ce bi vedla da se Vi tako jezite……. saj verjetno se ne bi Vi tako jezili, da ni ta MMS.
Lep pozdrav in veliko zdravlja zelim.

Nasprotno! Ravno jaz vam očitam krasno poznavanje slovenščine, zavoljo katerega postavljate vejice tam, kjer morajo biti v slovenščini in ne v vašem domnevnem materinem jeziku 🙂 Veste, v zadnjem zapisu ste denimo od vseh predhodnih pričeli izpuščati vejico pred “da”… Lepnapredek, vas moram prav pohvaliti 🙂

@ some one

Enga dni ko boste se naucili malo kaksnih stvari in boste spoznali da veliko napako delate kjer do poldne nimate rad celi svet, popoldne pa tudi sami sebe mi lahko napisete e-mail in se opravicujete. Bi me zelo veselilo ce bi se naucili kaksen in kater je vas problem. Zelim vam najboljse in zato vam preporocam film TAJNA. Kdo bo razumeo ta film, bo razumel vse in tudi bo razumel zakaj ste vi taksni. Jaz vam zelim se enkrat vse najboljse in vam toplo preporocam da ne mrzite nikoga, pa tudi ne tiste kateri niso perfektni v slovenscini, kjer to vse govori samo o vama samim in prav mi je zao, jaz samo sam se potrudila da najdem svojo pot, in sam je najdla, in se vedno govorim in sam prepricana da je MMS biu povezava, nic mi ni poskodoval, am pak mi je biu MOST da najdem TAJNO in svoje ZDRAVLJE. Nikoli ni pozno za spemenitve in nova ucenja,da bi clovek najdo pravo pot, samo je treba odpriti ocesa. Srecno

Eh, viditre, pa ste se veseno nekaj naučila. Kadarkoli pišete kot nekdo, ki ne zna dobro slovensko in ki izvira iz kake izmed držav naše ex-države, potlej vedno izpuščajte vejice. Vaša slovnica (v zadnjih dveh sporočilih ste se uspešno popravili) ustreza poznavanju slovenskih jezikovnih pravil 🙂

Kar pogumno dalje. Opravičila z moje strani pač ne boste prejeli. Veste, prisegam na življenje brez zdravil, cleo brez kapljic 🙂

Pa lep pozdrav 🙂

Ste me res zasmejali, pa tudi ce sam skoz nasmejana, bilo je zabavno prebrati vase komentare…..v casih zavese spotikajo vidik…al pa vidimo tisto kar hocemo. Jaz vidim zivljenje kot vsi v tajni, vi pa vidite tisto kar vi zelite, vi vidite tuznu proslost, koja je samo vasa.Jaz vas jugoslovenski rat nisam delala in zato me ne dotika, jaz ne mrzim nikoga, in zato sam se potrudila dat pomoc slovenskem narodu z mojim komentarjima, je pa ni treba vzet ce se ne zeli, am pak jaz mislim da je ni treba zastrasiti narod, pa tudi ne slovenski, ce prav jaz nisam prava sloneka za vas, to slovenski narod ne zanima, malo je taksnih kot vi na sreco celega sveta, kjer ta svet niti zacne, niti konca samo v Sloveniji. Od taksne osebe nije za pricakat pisanje enega e-maila, kjer za tako nekaj je treba poznavati veliko vec in slovenscina ne igra edino vlogo.Jaz sam samo hotla vam pomagat da prepoznate vase teske strane.Ce ne zelite, je ni treba. Ali hocete rec da samo tisti kateri govorijo slovensko in studirajo na slovenskem so dobri ljudje? Po vasem da, prav tako. Prav mi je zau, ker niste zahvalni ni za kaj v zivljenju, am pak ste veliki kriticar vsega in vsacega, vse vas moti, pa najvec vas mote Srbi in Hrvati, ce prav so Vasi najblizi. Jaz imam rada Slovenijo in slovenski narod, pa tudi ce nisam perfektna v govoru in pisavi, ljudje iz Slovenije me imajo rad,( pa moja mama je tudi slovenka). Mogoce tudi vi me imate rad, samo niste tega se naucili pokazat. Casa nikoli ne zmanka.

Hja, pomagalo bi, če bi prebrala, kaj vam nekdo napiše.

Ampak kar nadaljujte s pisanjem o moji “tužni prošlosti” in domnevnemu nacionalizmu. Še kaj lahko dodate, če želite 🙂

Ampak vaših kapljic pa vseeno ne bom naročila 🙂

@ some one…
Kdo pa Vam je reko da ih morate kupiti? Niso moje kapljice in jaz ne prodam. Ce ne razumete nekaj, se je ni treba jeziti. Velik ljudje bi dovolili tudi drugasne misli poslusat. Jaz nisam rekla da so kapljice edina stvar katera je dobra, am pak se ne strinjam z tistem da je strupeno in ni dobro. Ce ne poznate “zakone zivljenja”, saj je razumno da govorite tako………velik ljudje tocno ve za kaj se gre, Vi pa sigurno ne, prav mi je zau. Ne dovolite poslusat nekaj od osebe katera se je naucila v zivljenju nekaj in pozna stvari, samo………..to ne pomeni da Vas vsi slisajo, im mislijo kot Vi.
Pa slovenscine poznate, ce bi lepo rekli kje so napake, kaj je narobe, mene ne moti, jaz rada ucim. Aroganzo pa ne zelim ucit, mislim da mi je ni treba, kako sam rekla jaz ljudje imam rad, ne zelim ucit da ponizujem ljudje, kjer vsak clovek za mene je clovek, samo edan zna manj, eden pa vec. Skos se lahko ucimo eden od drugega, ce se dovoli,, Vi pa vejetno ne dajete instrukcije, ne govorite ce se ne govori po vasem… najbrz je tako…..gospa some one. 😉

Eh, spet ste pričeli postavljati vejice v skladu s slovenskimi gramatičnimi pravili 🙂 Brez vejic, lepo prosim, če želite izigravati nekoga, ki slovenskega jezika ne pozna dobro.

Drugače pa čestitam za odgovor. Res posrečen zapis 🙂

Ce kjerga zanima. Farmacija ni vse v zivljenju po meni, saj bo prisel cas kater bo vse pokazal, jaz nisam tuki pusala ker zelim jeziti nekoga. Ne naprotiv, sploh ne zelim jeziti nikoga. Bo priseo cas kdaj bojo vasi vnuci ziveli po svetu kot jaz, in ih ne bo motili velik jezikov, al ce kaksen manj pozna( moja pisava v slovenscini je samo tista tukaj, in se opravicujem). Saj se trudimo ucit, to kar nam je treba. Pa hotla sam rec da bo priso cas brez velik farmacije. Ljudje se bojo naucili kako ziveti zdravo v svojem umu ( MENTE). Ne bo vec isto kod zdj farmacija delala…spomnite si tega. Ce je kdo prebrao DIANETIK, ve za kaj se gre. Srecno ljudje..jaz vam zelim veliko umnega zdravlja. Jaz sam se naucila tega. Dopuscam da mi se rece, in zato sam najdla vse kar mi je najboljse v zivljenju in sam zdrava. MMS sam pila, ko nisam vedla kaj druzga, in mi je res pomagalo, kjer sam verjela. Strupen pa ni, jaz sam ziva. Ce pa popijes vec, to pa ne vem. Treba pit kot pise. Danase mislim da se lahko zivi brez medicine in brez MMS, samo za to moras bit zelo umno razvijen. Hvala vsima in srecno. Moja mama je dons srecna in verjame meni. Tuki sam prisla kjer je ona preporocala naj berem in pazim, kjer tuki se oglasate da MMS ni dober, in je strupen. Jaz sam ga pila v casu,saj ta krat nisam imela drugega izbora, premal sam vedla o dianetik, zdaj pa vem, da sam imela srece v nesreci, in zdaj poznam vse zelo, zelo dloboko. Vse en hvala vam.

Ja, seveda… Samo predhodno si pa bila na operaciji in kemoterapiji, kot si sama napisala :):):)

New Report

Close