Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza mms kapljice

mms kapljice

http://forum.kvarkadabra.net/viewtopic.php?f=7&t=3367&start=0%5B/quote%5D

MMS enkrat aktiviran aka klorov dioksid ClO2 je bil testiran tudi na ljudeh in nazadnje zivalih in ni nevaren ce je seveda kolicina pravilno odmerjena in dozirana. Kot vsaka stvar, ki je prevec popijes in bruhas…npr prevec alkohola ali mogoce tablet.

1. Controlled Clinical Evaluations of Chlorine Dioxide, Chlorite and Chlorate in Man

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1569027/pdf/envhper00463-0059.pdf

2. Protective effect of low-concentration chlorine dioxide gas against influenza A virus infection
Norio Ogata and Takashi Shibata

http://vir.sgmjournals.org/cgi/reprint/89/1/60

Odgovoril sem že na Kvarkadabri. Kopiram odgovor:

1. Nihče ne pravi, da je ClO2 varikina, je pa NaClO2 natrijev klorit (MMS kapljice so raztopina NaClO2) po učinkih (sredstvo za beljenje in dezinfekcijo v kemični, veterinarski, tekstilni in papirni industriji ter na sanitarnem področju) enak kot varikina, ki je kemično natrijev hipoklorit: NaClO. Skratka: oba sta močna oksidanta in imata podobno rabo, zato je pač upravičeno reči, da je pitje NaClO2 podobno pitju varikine.

2. Rekel sem ti že, da ni možno enačiti kloridov in kloritov. Če je natrijev klorid (navadna sol) v osnovi neškodljiv, iz tega ni moč sklepati, da je natrijev klorit tudi neškodljiv. Podobno je z vodo oz. vodikovim oksidom (H2O) in vodikovim peroksidom (H2O2); slednji je tudi močan oksidant in zato škodljiv. Tako navajanje argumentov je tipično šarlatansko.

1. Controlled Clinical Evaluations of Chlorine Dioxide, Chlorite and Chlorate in Man
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1569027/pdf/envhper00463-0059.pdf%5B/quote%5D

Ta študija raziskuje varnost klorovega dioksida, kloritov in kloratov kot dezinfekcijskih sredstev za vodo, ki bi nadomestile klor. Če je študija pokazala, da so v danih koncentracijah varni, to še ne pomeni, da jih je možno piti kot zdravilno učinkovino (ker tega študija pač ne raziskuje). Poleg tega so v tej študiji koncentracije bistveno manjše kot v MMS kapljicah: za natrijev klorit je navedena koncentracija 5 mg/l, kar je 0.5% koncentracija, MMS kapljice pa imajo 28% koncentracijo. Torej: navajanje te študije kot dokaz za varnost MMS kapljic je čisto zavajanje!

2. Protective effect of low-concentration chlorine dioxide gas against influenza A virus infection
Norio Ogata and Takashi Shibata
http://vir.sgmjournals.org/cgi/content/abstract/89/1/60%5B/quote%5D

Ta študija raziskuje možnost preprečavanje okužbe z virusom gripe A s tem, da se subjekte (v študiji: miši) hkrati podvrže aerosolom virusa in ClO2 v plinastem stanju. Gre v bistvu za dezinfekcijo zraka v okolici subjektov; torej ne gre za nikakršno direktno uživanje ClO2. Poleg tega gre za plin, ne za tekočino, koncentracija ClO2 pa je zelo majhna (0.03 ppm). Posledično je zaradi tega navajanje take študije kot dokaz za zdravilno delovanje MMS kapljic spet čisto zavajanje.

Priporočam ti, da nehaš zavajati. ❗

Popravek: 5 mg/l pomeni 0.0005% koncentracijo. Gre torej za 56000 krat manjšo koncentracijo kot pri MMS kapljicah!

Shrink:

Ne zavajam skusam pa nekaj razumet in sem mi zdi je ta forum toliko open minded da bi lahko kdo malo bolj neodvisno pogledal v vse skupaj in ne samo ugovarjal vsakemu stavku

in sicer popravek “za natrijev klorit je navedena koncentracija 5mg/l” v temle stavku ti zavajas, govorimo o klorovem dioksidu in ne natrijevem kloritu, NaClO2 je samo nacin da dobimo ClO2 in ce si pogledas tabelce so zauzili koncentracijo 16 dan ClO2 24mg/L in to vsake 4 ure.

MMS naj bi bil 28% raztopina 80% NaClO2 se pravi da je dejanski procent NaClO2 nizji 22,7%. Ena kapljica je tezka 0,05g in v njej je potemtakem 0,01135g NaClO2 ko to aktiviras z citronko nastane bistveno MANJ ClO2 kot pravi studija da je varno za uporabo. Vse skupaj se razredci se z vodo ali sokom jaz priblizno 3dcl vode uporabim in ce ves kako to zracunat koliko ClO2 nastane bi ti bil hvalezen…

Shrink ce ze pises tako arogantno bi lahko bil vsaj malo bolj natancen pri navajanju virov, ki si jih verjetno samo preletel, mogoce so pa te studije tudi sarlatanske….

Glede na to da sam pijem MMS me resnicno zanima koliksne so kolicine ClO2 ki jih vnasam v telo.. O temu da deluje npr.proti gripi in angini pa sem se preprical na svoji kozi. Sicer po tvoje to ne dokazuje nicesar 🙂 ..meni je dovolj dober dokaz da so se moji otroci in sam pozdravili v najvec 2-3dneh.

Odgovore si preberi na Kvarkadabri:

http://forum.kvarkadabra.net/viewtopic.php?f=7&t=3367&start=39

Po kanadski “Health Canada” pred par meseci (maja) sedaj opozarja še ameriška FDA – članek na CNN Health:

Vaš link

Še enkrat: Pamet v roke!

Prodajalec v ZDA je odpoklical MMS kapljice s trga:

Vaš link

Naj se “dealerji” pri nas zgledujejo po ameriških kolegih.

Ovako, slovensko se pogovarjam mal slabo, zivim v Svici. Pisala sam 27.07.2010 en kometar in tisto ke sam pisala je bilo pisano v casu kdaj sam pila MMS kjer sam zvedla da imam RAKA. Ne morete se velik vas predstavljati kaj pomeni saznanje da imas bolezen katera pomeni sigurnu SMRTza velik ljudji. Poleg svega zdravniki so mi povedali da sam prisla kasno, da mi ne morejo pomagat, operacija ne more se narediti in tudi morajo poskusati z eno terapijo katera je tudi en veliki strup. Vprasanje je kaj je vse strup? V kateri dozi se koristi in kaj pomeni? Ne morem rec kaj mi je vec pomagalo, MMS ali kemoterapija, am pak sigurno je da mi MMS nic ni naredo narobe, glede na to da je tumor za katerega su govorili da je SARKA, verjamem da vsi veste kaj pomeni, z prvo kemoterapijo zginil. Zdaj pa zdravniki so vsi ponosni na svoje terapije,ali resnica je da sam jaz verovala MMS in verjela v sebe. nehala sam vzeti MMS na dan kdaj sam zacela kemoterapijo, am pak sam velik tega pila ze prej in sigurno mi je pomagalo, vzela sam do 6 kapljin vsake 4 ure. Res bilo mi je vcasih tudi slabo, bruhala sam, am pak kaj pa kemoterapija? Mislite da je nekaj boljse. Jaz sam je zelo dobro podnela in moja kri je cist v redu, za razlicnost drugih. Zdaj me bojo operirali, in zdaj vse gre, zdaj so vsi doktorji veseli, kjer verjamejo da su naredili cudezene stvari. Vprasanje: kako bi bilo da nisam vzela MMS ?? Jaz nisam smela riskirati, kjer mi se zivi, in zato sam vzela obe terapije,kemo in mms, ne zajedno- normalno. Am pak jaz sam sigurna da varikina ni isto kaj je MMS. V varikini ima in druge stvari po meni. Am pak MMS ni strupeno, ce ga vzames v normali in pravilno. Preporocam vsakem naj se dobro informise. Se tega, terapija katero jaz dobim je ena ke vnici velik imuni sistem in pol prideju veliki problemi, infekcije i tiste stvari. JAZ NIMAM PROBLEMA!!!! Koristim se nekaj stvari kot pomagala za jacanje, am pak zivim zelo normalno, in nimam tezave. Tumor je kvazi zginil, se tisto vrecico bojo dali van in konc. Se bolj je kadar postanes svestan da vse zacne v glavi!! Oprostite za mojo pisavo, trudila sam se in upam da me razumete. NI NEPOBEDIVE BOLEZNI, SAMO NEPOBEDIVI STRAH. Jaz vam garantujem. Vejramite v MMS in verjamite tudi zdravnikima, oni se trude da pomognu. Ce kdo ima tezave in rabi pomoc- psiholoski moj e-mail: [email protected] , samo ce res rabite kaksno informacijo iz moje iskusnje. Nisam tuki da se prepirjam z tistimi ki se brane od kapljic MMS, ali tisti ki so farmaceuti. Jaz nimam nic proti farmacije, oni delajo svoje delo, am pak je treba biti tolerantan na vse. ni treba pisati nekaj samo da bi terali svojo tvrdoglavost. Verjamem da velik ljude kateri so bolani od raznih tumorov, viruse in podobnega so veliko konfuzni z vasim pisanjem. Nehajte plasiti ljudje, kjer ne veste kaj vas v zivljenju caka. SE TO: JAZ NE PRODAJAM MMS.
Z postovanjem vas vse pozdravljam in vam zelim da odprite ocesa, kot sam jaz to naredila, in vam zelim veliko zdravlja v sem skupaj.

Se nekaj, gospo Barko pozdravljam i zelo cenim njen trud. Zelo lepo da se skrbi da se ne zastrupimo, am pak to bi mogla bolj delat z kemoterapijama, kjer jaz sam tista ki je iskusila obe terapije, in trdim da je kemoterapija veliko vec strup kot MMS. Mogla bi pisati da se ne vzemajo kemoterapije, kjer so veliki strup. Pol ne vem kaj bojo rekli farmaceuti in zdravniki, se bolje ce je ena od njih, pol pa zalosno je da pise ovakve stvari. Oprostite, am pak res zarad respektov bolesnih ljudji, ne morem drugo kot pisati ovo. Oprostite mi gospa, jaz vas razumem, am pak jaz delim zgodbo onih drugih in vem kako je pocutiti se da je konc blizu. Glede tega, jaz sam naucila kako se izboriti z tim problemom, in jaz dons vem da NI HUDE BOLEZNI, SAMO HUDEGA STRAHA, zato je treba pobediti STRAH. Kako? Vse se da. Jaz sam ena oseba katera je primer vsim bolesnim ljudje. Verjamite ozdravljenju. In se ekrat, zelo je vazno informisati se dobro. Tisti ljudje kateri so napisali toliko tega loseg o MMS, imam obcutek da ne vejo kaj pocnejo. Ubijajo ljudje STRAHOM. To je veliko, veliko, veliko vec opasno kot MMS, a to je strah. Nehajte siriti strah, jaz vas prosim. Ne veste kaj se more zgoditi jutri tvojem najbliznjem ali pa vam, ne zelim vam to. SRECNO.

Se oglašam, ker je zgornji post očitno namenjen meni.

Ne, nisem farmacevtka, nisem zdravnica, sem le bolnica, ki zaupa in verjame le klinično dokazanim študijam, zdravilom, ki imajo dovoljenja za promet ter terapijam, ki so dokazljive.

Gospa Barca,
zao mi je kjer ste bolana. Kako vidite tudi jaz sam bolana. Jaz mislim da ljudje imajo vec moznosti kot samo klinicna zdravila. Ce vi niste sigurni v nic druzga kot v farmaciju, jaz postujem vase misljenje, am pak se ne strinjam z vami da je to v se in edino. Jaz sam dokaz za to. Kaj pa recete za otroka ki se je rodil v Australiji in so ga proglasili mrtvim,mama njegova ga je iskala drzat mal casa in se oprostiti od njega mrtvega, cez 20 minutov je zaceo nanovo dihat- oziveo je.To pomeni da obstajajo razna cudesa. Verjeti v cudesa je ena zelo dobra stvar. Pa tudi je dobro ne prevec verjeti farmaciji, recem verjeti da, am pak z dozom opreznosti. V farmaciji delajo tudi ljudje, in vprasanje kasne so njihove misli. Treba je gledati intervju na you tubu austijanke- novinarke o svinjskem gripu. Farmacija, svetovna moc. Mi smo vcasih isto kaj oni bedni misi v kavezu. Zelim vam ozdravljenje.

Jaz, si bom tudi kupila te kapljice, pa me zanima če pomagajo, tudi proti utrujenosti pri ms.
Upam, da ne bom kupla kaki ponaredek.Me zanima če ima kdo pravi kontakt, kje se jih da kupit?

naja30…poglej zgoraj …”mms uporabnik” uživa te kaplice in bo mogoče vedel, kje jih dobiti
njegov mail je: [email protected]
lp

MMS kapljice se enostavno naročijo s plačilom po povzetju tukaj:

http://mms-mineral.com/mms_narocilo.html

V navodilih za uporabo sem zasledila naslednje:”S časom naj bi se počutili vedno bolje in bolje. NIKAKOR ne prenehajte jemati Čudežnega Minerala.”

Kdaj te MMS pravzaprav pozdravi, ozdravi bolezni. Kdaj dejansko lahko prenehaš z uživanjem?
Ne zdi se mi normalno, da ko bi enkrat pričel jemati kapljice, bi jih moral do konca živjenja. Ali pač?!

Pa tudi okrog uživanja mms ni točnega recepta oziroma navodil. Načini si nasprotujejo. S kom ali kje se posvetovati o primerni uporabi, doziranju? Vsako uro, 2x dnevno….

Pa funkcioniranje človeka v tem času. Je bolje biti doma, vsaj na začetku, si vzeti dopust?

Pa prehrana v tem času?

Kar nekaj vas ima izkušnje. Hvala.

Si prebral celo debato in tudi linke naprej?
Si še vedno prepričan, da je tole zdravo?
Po svetu zdravstvene agencije oz.uradi za zdravila močno opozarjajo glede njih in zahtevajo umike iz tržišča!!

Na enak način lahko poješ zeleno mušnico, 100% zelo naravno … le posledice nastopijo in so vidne takoj..

dokaz za kaj točno?

Dokaz za to, ker od MMS se ne umire ce se vzame v navedenih dozah. In ce kjerga zanima za 3 mesecov je tumor zginil. jaz sam vzela MMS ko sam zvedla da imam tumorja, pa sam nehala kader sam zacela kemoterapije.pa sam naredila te terapije kjer so doktorji govrili da me ne morejo operirat, kjer je prepozno. Po 6 mesecov vsih kontrolah na vse aparate ni bilo nic, nic, nic, da so me operirali, kjer so zeleli sebi dokazat da se to kar bojo izsekli dali pod mikroskopijo in mi bojo dokazal da tumorija ima, am pak se ne vidi na tiste aparate, kjer so mi rekli da tisti aparati mogu pokazati vse od enega cm pa naprej. Vsega sam se jaz naslisala, ne bih o temu, am pak sam izabrala nekje zdravnike, in sam dopustila da se naredi ta operacija, govoreci im da jaz vem da nima nicega in im zelim dokazati njima da je to tako. Smejali so mi se, eni zdravniki so po razgovoju z mano distancirali, am pak zdaj primarijo mi je dao dokumenta in mi je reko da sam fenomen, kjer ni nic. Zato kjer so govorili da je to eden od agresivnih tumorjev in ni hormonalan, ce me gdo razume, kjer jaz zivim dalec v drugi zemlji. Ce gdo ima iste tezave in mu je res potrebna pomoc, ce lahko pomagam ” [email protected] “, am pak res samo tisti ki ne vejo kam jet im je potrebna moja beseda, da bi zmogli da prezive. Samo ce mi verjamejo, ce ne kot moji zdravniki, pol pa ni treba se niti pogovarjat.Poguba vremena samo. Jaz nisam od tih ki rabi reklame, marketing, jaz ga imam tuki ce ga zelim, am pak ne zelim nicesar, vse imam, pa tudi zdravlja. Ne prodam MMS, samo da se ve. Srecno

Za vse ki berejo moje pisave je zelo bitno da si nigko ne vmislja bolezni, ce ih res nima. Ne igrajte se z vatro. moj savet. Dolga je to prica. Medicina in farmacija je samo jedan delic vsega. Nikoli ni sam rekla da medicina nic ne valja, am pak je samo eden mali delic, verjamite mi, zato tisti ki so zdravi, ostanite zdravi v vasi glavi, jaz vas lepo prosim.

Oprostite napaka v pisavi: [email protected]

New Report

Close