Najdi forum

Mlada mamica mi je zmešala glavo

Pišem vam prvič na ta forum. Zapletel sem se in nisem pričakoval da bom začutil vse to. Ponavadi grem na festival da spoznam mlado naivno divjo 19 letnico ali kakšno študentko ki mi da zabavo za eno noč. Tokrat sem Spoznal Njo, na delavnici joge ob lepi Soči. Sem uglajen situiran gospod iz Slovenije, ona je iz Italije. Pogovorila sva se, ima neodvisno življenje, je feministka in ne mara da bi jo gdo omejeval. Skrbi za svoje telo, svojega sinčka, ampak nima pravih prijemov z njim. Oče od sinčka je Afričan in ni prisoten v življenju. Pravi da ne rabi odnosa, ima svoje stanovanje, preživnino, lepega otročka 6 let. Zvečer je šla iz kampa na koncert z tem sončkom. Bil je utrujen in naveličan ampak ona je hotela plesati. Rabi in želi si, ampak noben moški ne upa sploh blizu. Hočem jo, in se dokazati da zmorem vse to. Hočem biti del te zgodbe, sedaj se dobivava in vse je v redu, razen da res znori če ji kdorkoli omeni bilo kakšno omejitev. Ne želi menjati drzave, službe, itd. Mislim da se zaveda da trpi in se muči sama, ampak mi ne pusti blizu. Ni več ženska kot je bila, morala je prevzeti moške vrednote. Ne vem če bi zmogla še enega otročka ampak jaz mislim da želim poskusiti z njo. Prvič v življenju sem si to zaželel. Sedaj ji plačujem najemnino, vrtec za sinčka in jo obiskujem. Všeč ji je, da je lahko več doma ampak ne želi priti k meni v hišo. Ko je sinček v vrtcu jo vsakič zapeljem ponj ampak mi ne dovoli da me vidi. Všeč mi je, ko gre ponj še vsa potešena od mene. Hočem to žensko ampak vsa okolica me izredno obsoja in strah me je zaradi ugleda na službi.

New Report

Close