Najdi forum

Mislim, da mi fant krade denar

Verjamem, a moj otrok do kase ne sega, niti si ne ve kase odklenit. Verjamem da je bilo v tem primeru kot ga vi omenjate, res kriv otrok, a v mojem primeru je kriv zal ta moski. Ne mecimo si peska v oci.

Marko,
dej ne nori…pa tudi ce otrok vzame denar kakor pravis in ga nese kamorkoli ze ni bil njegov namen kraja z tocno dolocenim namenom porabe le tega. Otrok je otrok, odrasli in kraje pa povsem nekaj drugega.
Avtorica (ce si ne zmisljuje) jasno opise cloveka , ki mu denar pomeni vec kakor vse ostalo na svetu. Verjetno cloveka z zelo nizko samopodobo in pomanjkanjem pozornosti. Zato pa tudi kakor pravi toliko “skrbi” za svojo podobo po raznih fitnes centrih.
Ja, vzdrzevanje vsemvsecnega standarda zna bit hudic…

Od kdaj pa otrok ni sposoben dojeti koncepta nakupovanja? Želje – kupiti?

Še psi to znajo dojeti: https://animalchannel.co/dog-pays-for-treats-with-leaf/

De omnibus disputandum..

Ne razumem o kaksnem konceptu govoriva?
4 letni otrok in koncept nakupovanja?? Zaradi katerega bi namensko kradel denar svoji mami?
Dejte si zatiskat oci in valit krivdo na 4 letnega otroka. Realnost je zal povsem in vsem jasna. Najbolj pa avtorici, ki v custvenem šoku ne zmore okriviti ljubljene osebe

Pred kratkim sem bila v vezi z moskim, ki si je pogosto sposojal denar….in ga vedno “pozabil” vrniti. Slo je za majhne zneske – 10 do 20 evrov. Vedno sem tudi jaz kupovala hrano in pijaco …vedno so bili izgovori nimam kartice zmanjkalo mi je denarja…drugic pa jaz placam. Ko mi je bilo vsega dovolj sem brezkompromisno in brez pojasnil prekinila vezo. Tega pa res ne rabimo da bi nas nek samovsecni mulec izkoriscal. Za mene to ni pravi moski ampak nek brezvezen posrancwk brez j***.

ZAČNI SPOŠTOVAT IN CENITI SEBE TER SKRBI ZASE IN NE GARATI, BODI ODGOVORNA DO SVOJE HČERKE(ZATO SKRBNO IZBIRAJ PARTNERJE IN NE SE ZALJUBITI V PRVEGA FITNES LEPOTCA KER NISI VEČ NAJSTNICA), ZRESNI IN PRIZEMLJI SE, OSEBNA TRENERKA NE BOŠ MOGLA BIT CEL LIFE ZATO RAZMIŠLJAJ TUDI O KAKEM BOLJ UGLAJENEM POKLICU(DOVOLJ SI INTELIGENTNA ZA AKADEMSKI POKLIC KOT TUDI ZA KAKO PODJETJE ODPRET – V FITNES CENTRIH BOŠ SREČALA VECINOMA IDIOTE V AKADEMSKIH KROGIH IN POSLOVNIH SFERAH PA TUD KAKE PAMETNE LJUDI), ZAČNI DELAT NA SVOJI SAMOPODOBI DA NE BOŠ SAMO LEPA IN POSTAVNA AMPAK TUDI SAMOZAVESTNA IN MODRA, NE ISKAT LJUBEZNI IN PRIJAZNOSTI V DRUGIH AMPAK BODI SAMA DO SEBE PRIJAZNA IN LJUBEZNIVA DRUGAČE BOŠ VEDNO TARČA MANIPULATORJEV KI BODO PRIJAZNI IN LJUBEZNIVI DO TEBE (KER BODO ZAČUTILI DA JE TO TVOJA ŠIBKA TOČKA) IN TE ZARADI TEGA IZKORIŠČALI V ZAMENO DA BODO DO TEBE NAVIDEZNO PRIJAZNI, SKRATKA PAMET V ROKE IN ZRESNI SE!!!

Eni pa ste res kot petelini…
Bolj ona razlaga, da ji ded krade denar, bolj vi valite krivdo na otroka.

Hladilnik je bel.
Ne. Črn je.
Ne more bit črn, če je pa moj bel.

Dajte mali izstopit iz svojega komfortzona ali pa vsaj berite, ko avtorica odgovarja.

Ded pač nikoli ni kriv. Bognedaj. Vsi drugi so. On ne more biti.

Prej je verjetno, da je 4.letnica vkradla denar med spanjem, kot pa ded, ki ga je imel nastavljenega na puloverju. Mogoče pa je ukradla denar in pulover? In mu oboje zavila v celofan, zraven pa še proteinske napitke in sobno kolo, ki ga je prinesla iz trgovine v Avstriji.

Bedaki.

Meni je en cisto plosco obrnil ko je skuzil da nebo mojega kesa za avto. Drgac mi je upal v trgovini in po telefonu gnjjavit da naj sparam. V glavnem luzersko. Zanimivo je res kak plosco obrnejo iz pozornega tipa v kretena ko ni kesa

Oprosti, ampak po šestih mesecih zveze jaz sigurno ne bi zaupala fantu kje hranim prisparan denar. Ker čisto iskreno kako dobro pa ga poznaš po šestih mesecih? Pravi obraz se navadno pokaže po parih letih ko tisti začetni “metuljčki” izginejo.
Kot drugo česar jaz ne bi naredila je, da bi se že tako hitro preselila skupaj. Sploh pa če bi pred tem imela že eno propadlo zvezo. Ampak ti si pa očitno še zelo naivna. Svetujem ti, da se s fantom glede denarja odkrito pogovoriš. Če je dovolj zrel bo razumel. Če ne pa bodi srečna, da se boš rešila bedaka. Ker oprosti noben normalen tip ne bo svoji punci skrivaj jemal denarja.

Pa vso srečo.

Tega fanta takoj zapusti. Nikoli se ne bo popravil!!!  Tudi tako, da osebo, ki ti krade in verjetno tudi laže, takoj pustiš, sebi izkažes spostovanje in se naučiš imeti rada…. Fant je baraba, ki zna dobro igrati, tudi s tem, da ima kao rad tvojega otroka, saj te je s tem pridobil tam, kjer je za mame najbolj važno. Ne na sedaj mu več.

    Če krade, vsekakor ni niti malo zrel, ampak zelo moten in pokvarjen. Z takimi se ni za ukvarjati, ima že izdelano osebnost in tak bo ostal, pa četudi ti tisočkrat obljubi, da se bo spremenil.

Takemu nastaviti mino z skrito kamero, in odprte karte na mizo, če je oseba ko živi z njo tožiti in ga nemudoma odsloviti” dvojka”

Se priporočamo za novo Centralno…kamin…Toplotno črpalko…

New Report

Close