Najdi forum

Mislim, da mi fant krade denar

Vsekakor bi lahko bila tudi hčer. Kar malo nenavadno mi je, da je denar izginil še isti dan, kot je bil nastavljen. Kot da nekdo dnevno opreza tja. Ali pa si ga nastavila na vidno mesto?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sleko prej boš spoznala da te ima za izkoriščanje,počasi mu boš vzela kak kredit,bo že kak izgovor,naenkrat bo izginil ,kar izpuhtel,nakar boš ugotovila da si do vrata zadolzena,on bo odsel ti pa zadolžena,čimrej se ga znebi bolj boš odlagala slabse bo,mislim da si spregledala,lepo bo če ugotoviš kam je odšel denar……..Centralne nebo,če boš vzrževala take luzerje….pamt v roke

Pred leti mi je iz predala v moji sobi izginil našparan denar . Izkazalo se je, da ga je vzela deklica, ki se je prišla igrat z mojim otrokom.

Me zanima kaj bi bilo, če bi bilo to res (da je hčer sunila)… ta odnos bi šel po gobe. No dvojni – Mama-hči in Partnerka-partner.

Pozdravljeni,

hcera ni vzela denarja. Stara je stiri leta in takrat je ze mala spala, ko sem denar nastavila. Bilo je razmaka slabe pol ure. Nastavila sem ga na njegov pulover, sigurno ga je vzel. Ker ni bilo v hisi nobenega drugega. Zakaj skoraj..ker pride veliko krat soeodnica k nam, ki je ze kradla denar, zato sem napisala da skoraj noben drug… prebolevanje mi gre tezko od rok. Predvsem zato, ker prihaja obcasno na treninge, pravi da me ma rad, naj se pogovarjam z niim, da ne bo obupal. Pise mo vsak dan. Ne vem kako preboleti..na tak nacin ne gre. Pa mu recem da ne bo nic vec, da ni moznosti, da ga imam rada, a naj zivi naprej..pa se zdi kot da govorim gluhemu.

Pozdravljena,

Ja tako je. Ko sva sla ven, je redko kdaj placal on, tudi jaz sem veckrat dala za prevoz. Stroskov ni nikoli placeval on. To, da sva se nasploh zelo razumela in da me je tako izigral, boli najbolj

Zal mi je, da vam je hudo. Ce imata vsakodnevne kontakte, je nemogoce prebolet. A mu odpisujete in sprejemate klice?

Sorodnica ki krade. To je res zoprno. Nehvalezna situacija.

Se vedno me nekaj moti pri vsem tem. Videt je da nimata/nista inela odprte komunikacije. Ko vam pravi, da se pogovarjajte z njim, moooce apelira ravno na to. Furati odnos odkrito in brez fige v zepu. A sploh ve, zakaj sta koncala? Sta se sploh pomenila o tem? Si mu povedala da si nastavila denar, ki je izginil? Si pregledala omaro, da ni a te denar z njegovega puloverja kam zdrsnil? Cisto razumem, da se vec stvari nabere in potem pocu, ampak obcutek imam da nista prisla zadevam do dna. Vi niste povedali, da ga lovite, nista se pogovarjala o denarju. Ko sta sla ven, je bil nekako tihi dogovor, da vecino placate vi. Mora je mislil da vam je tako prav, sicer bi mu najbrz kaj rekli. Zakaj nista skomunicirala zadev? Ce se ne boste naucili tega, bodo priloznosti za spremembo prihajale nenehno v vase zivljenje, dokler ne boste dojeli in nacina spremenili.

Pogovor in konstruktivno razresevanje nesporazumov je zame Number One v odnosih. Ne samo partnerskih.

Prekini to vezo takoj. Tudi klicanje.
v svoji glavi si si naredila svojo resnico o stvareh.
Če gospodinji in se ukvarja z otrokom, ter govori, da te ima rad, to pomeni lahko tudi samo to, da se mu pač da – glumiti. in tudi s tem bo nehal, ko najde drugo žrtev. Že prvič ko je vzel denar, bi mu morala postaviti kufre pred vrata. Pa še lagal je o plači. Zakaj si še kar mečeš pesek v oči?

Uf, tip izpade kot klasičen narcisist (builder,ne?). Izgubljena99, s takim moškim moraš prekiniti takoj. Pa brez samoobsojanja, češ, da kako, da nisi tega videla prej. Nikoli ti ni kazal pravega obraza, če ga sploh ima.
A veš zakaj je delal vse zate, po drugi strani pa ti kradel denar (eh proteini so draga reč 🙂 )?
Kompenzacija, da ne bi sumila njega.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Najlepsa hvala za odgovor. O vsem sva se odkrito pogovorila, tudi o tem da sem denar nastavila. Tako kot sem napisala tu, sem mu tudi povedala na stiri oci. Prekrivam nicesar in ze po natavi povem vse direkt. Vedno je tajil, ne glede na to, koliko krat sva se pogovarjala o tem. Vse sem preverila, denarja ni bilo od nikoder

Najlepsa hvala za odgovor. O vsem sva se odkrito pogovorila, tudi o tem da sem denar nastavila. Tako kot sem napisala tu, sem mu tudi povedala na stiri oci. Prekrivam nicesar in ze po natavi povem vse direkt. Vedno je tajil, ne glede na to, koliko krat sva se pogovarjala o tem. Vse sem preverila, denarja ni bilo od nikoder

Haha Tantrik, sem se kar nasmejala! Opis bo zal drzal, in ne samo da je body builder, tudi cross fit mu gre odlicno od rok, haha. Drugace pa zgleda imate cistoma prav..ker tudi negativne lasnosti zal drzijo. Bom prekinila vse vezi, to da igra, se mi ze dolgo dozdeva. Zakaj si mecem pesek v oci? Ker ga imam rada in ker se mi je zdelo, da prvic spet nekdo vidi dobro v meni in ne obsoja otroka, pa je zgleda slo le za korist. Ker tudi sama prodajam proteine, ste ineli prav, da jih je imel zastonj..tudi to, da so nasplosno dragi. Sem mislila da je koncno nekdo, ki me ne bi zelel le izkoristiti na kakrsen koli nacin. Zgleda takih ni vec, ali pa sem prwmlada samohranilka. 🙂

Smem vprašat zakaj se ene mamice ne cenite niti za 1%, in propalice vzdržujete doma več časa, ki je na koncu tudi nezdravo okolje za otroka? Imaš zdravega otroka in si samska, ostani samska, ne popuščaj za neke namišljene drobtinice ljubezni nekomu, ki sam tvoj keš molze…. Ogromno je takih ljudi, ki jih sam keš zanima, ker se vidi, da je standard pado, ker je veliko brezposelnosti.

Jaz sem 3 leta nazaj bila full razočarana, od takrat sem samska in žal brez otroka. Če bi imela z njim otroka, bi bila cel life samo z otrokom, tipa povohala več nebi nobenega. Zdaj sem pa prisiljena v bedne zmenke z pokvarjenci, ker si želim otroka met enkrat! Ne verjamem da se kdaj še zaljubim, ker sem dovolj plačala pred leti in nimam v nobenga več zaupanja. Rajš sem sama in ostanem sama, ko da enega financiram… s tem da tipa financiraš, ga kastriraš, v moški naravi je da on skrbi za žensko…


Misliš, ali veš in lahko 100% dokažeš?
Denar si “skrila” na njegov pulover. Sam bi to razumel kot: “To je zate”. No seveda bi ti to tudi povedal.

OK. On zanika, da ga je vzel.
Je možno, da denarja sploh ni opazil, vzel svoj pulover in šel ?
Denar je potem nekje padel na tla… Nikogar ne zagovarjam in ne trdim, da je bilo tako. To je samo en scenarij, ki bi bil vsaj pri meni možen.

Pri meni je bil težava oče. Ni kradel. Sposojal si je. Staršema sem povedal, kje imam denar in da si ga lahko sposodita, da ne hodita za vsako malenkost na banko. Sta bolj staromodna in imata še vedno hranilno knjižico.
Problem je nastal, ker si je oče sposojal in je nato mama vračala.
Rešitev je bila, da sem strateško nastavil par stvari tako, da jih je bilo potrebno umaknit, če si hotel predal odpreti. Se mu ni dalo in je šel raje na banko dvignit.


Razumem, da si razočarana.
Ne posplošuj in ne hodit na zmenke, če nisi pripravljena na to.
Ne bodi tako sebična. Kako se lahko že vnaprej odločiš, da tvoj otrok ne bo imel očeta, oz. bo to nek pokvarjenec?

Upam, da vsakemu tipu na prvem bednem zmenku odkrito poveš, kaj hočeš.
Če ne in če praviš, da hodiš na zmenke s pokvarjenci potem se nimaš kaj pritoževat.
Tvoji zmenki so 100% ujemanje.

Malo razmisli o svojem odnosu.
Mislim, da lahko od drugih pričakuješ, kar sama daješ.

Seveda, veliko bolj možno, kot da ji krade denar, je to, da ga vzame, ker misli, da je darilo – seveda, vse mamice z otrokom komaj čakajo, da lahko tipu dajo sto, dvesto evrov žepnine. In tudi zelo možno oziroma najbolj verjetno je, da je denar padel na tla, pa nihče ni ničesar opazil, ker pri njih sesajo/pometajo po tleh samo vsake tri mesece enkrat. Ali da denar vzame majhen otrok. In kam ga lahko da, kje ga lahko zapravi?

Če bi jaz našla na svojih oblačilih denar, za katerega bi vedela, da ni moj, bi vprašala, kaj je zdaj to. Po mojem, da v zvezi take stvari vprašaš. Absolutno bi se mi pa zdelo skrajno nenavadno, da si par takole diskretno daruje denar in mislim, da se to kar nekako ne dogaja. Ali daš direktno, ker veš, da je drugi brez, ali pa te prosi za denar, ker nima.
Avtorica je itak napisala, da so še druge moteče stvari, ki kažejo na to, da tip parazitira pri njej. In to ni nikoli prav, ne glede na razmerje pri plači. Te zadeve se odkrito predebatirajo in če kdo hoče financirati partnerja, mora to storiti zavestno, ne pa takole prikrito, da se dela munjenega glede položnic in da ji za nameček še jemlje denar.

Ne podcenjuj otrok. V igri znajo marsikaj ušpičit.
V npr. videorekorderju sem našel že marsikaj: Lego kocke, bančne kartice, ključe, bananine olupke…

Če hočeš nekomu dokazat, da krade, mu po mojem ne smeš toliko olajšat podviga, da mu denar nastaviš kar na, ali med njegova oblačila.

Da mogoče obstaja še druga razlaga sem napisal zato, ker sem zadnje čase prevečkrat slišal podobne obtožbe, ki so se kasneje izkazale za neutemeljene.
Izgubljeno zaupanje ni nekaj, kar bi bilo lahko popravit.

Pozdravljeni

hvala za odgovore. Glede tega, da lahko otrok v igri vzame denar je res, pa vendar ne kakih 600 eurov ki so bili v kasi in denar, ki je bil najprej na njegovem puloverju, kasneje v denarnici njegovi, ne more. Ne rabim dokazila da to vem, in vsak ki vsaj malo misli, to ve. Otrok ima 4 leta, ne najstniskih 14, da bi mu kraja denarja hodila po glavi. Vglavnem, on je celo zacel govoriti svoji bivsi punci, da sem mu jemala denar, in sca zato koncala zvezo, ona pa je pogovor posredovala meni. Zakaj mi ga je poslala, ne vem, nikoli nisve niti govorile. Torej mora imeti neke osebnostne motnje, normalno to sigurno ni. Kot v filmu. Z njim sem koncala za vekomaj. Izbrisala sem ga iz spomina, ni ga vec. Zame ze ne. Psihopat in lazlivec da vecjega ni. Vglavnem hvala vsem. Pomagali ste mi zelo. Zelim vam lepo zivljenje in cim manj takih zgodb, kot je ta moja.

Bodite dobro, izgubljena99

Pred kratkim sem slisal zgodbo, kako je 4 letnica zelela odnesti vse svoje prihranke, ki so bili v skatli in omari. In tega je bilo okrog 700 eur. 4 letni otroci so zmozni marsikaj, ne zavedajo pa se vrednosti oziroma kolicine denarja, ki jo vidijo. Na sreco so to preprecili ampak denar je zecspravila v svojo malo torbico.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Srečno in vse dobro tudi tebi.


Da malo dopolnim. 4 letnica je želela prihranke odnesti v vrtec, to sem pozabil omeniti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close