Najdi forum

Milena in TS

ZAKAJ NE POMAGATE IN SAMO NERGATE.Ko nastopate v javnosti očitno pokažete,da bi vse pregnali s svojega teritorija.

Ali na občini nobeden ne ve,da je svinjarijo možno tudi na drugačen način počistiti.?Vi bi,kot je razvidno,radi “svinjarijo”samo prestavili,ostalo vas ne zanima.

Nikamor ne bi ničesar prestavila. Samo POSPRAVILA BI PACKARIJO. To pa se ne bo dalo, dokler bo Milena tam. Ker se z njo ne da nič zmeniti. Ker je ona proti vsem. Ker je umazana tudi sama in taka bo vedno, ne glede na to, koliko pomočnikov bo imela in kako ji bodo oni čistili.
In ker je očitno še veliko ljudi, ki mislijo, kako je ona uboga in kako jo mi Borovničani sovražimo itd itd… In sovražili so jo tudi prebivalci Visokega oz. tistega kraja, kjer je bila prej in je ravno tako imela packarijo.

Še enkrat bom rekla: rada imam pse in nič nimam proti pasjemu zavetišču, ki ga bodo vodili odgovorni ljudje. Milena po moje ni odgovorna, samo čudaška je. In to nevarno čudaška. Pa mi povej, zakaj bi se morali vsi prebivalci okoliških krajev temu podrediti ?

Jaz bi pa rekla, da je MM zelo trmasta in da se z njo ne da ne vem kako dogovarjati, a za to le ni povsem sama kriva. Spomnite se, kakšna agonija je bila, ko so hoteli pse postreliti in edino tako se je obranila, da je vse skupaj dala na TV. Zato ji ne gre zameriti, da je še vedno sovražno nastrojena, pa čeprav bi ji nekakteri sedaj radi resnično pomagali sprovesti ta azil. Kajti očitno je, da se boji, da bi ji pod pretvezo pomoči vzeli pse. Se pa strinjam, da je pesjak svinjak, in da bi bilo potrebno ne samo očistiti ta svinjak, ampak še kaj drugega kot samo to. Žalostno je, da dva miljona Slovencev in neslovencev ne premore tega, da bi uredili Ljubljanski azil in da morajo iz Avstrije dobrodušneži hoditi sem. Saj se kultura naroda je vidi po odnosu do nam šibkejših, torej do živali. In če imamo tako zelo lepo urejen ZOO, bi lahko imeli tudi urejen AZIL za zavržene živali. Je pa res, kar pravite o tistem mlackanju samo iz ene posode. Ko sem jaz to videla, se mi je tako zdelo, kot da futra prašiče za koline in ne pse. To je pa čisto res, nekaj imajo prav in narobe eni in drugi.

New Report

Close