Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija mikrohematurija

mikrohematurija

Pozdravljen!
Potrebujem Vaše strokovno mnenje glede izvida urinske preiskave.
Star sem 36 let. Prejšnji teden sem opravil preventivni službeni pregled. Preiskava urina je pokazala kri v urinu ( ena črtica), ostalo vse bp, kri – povišan holesterol, ostalo bp. Že leta 2009 naj bi bili izvidi urina popolnoma enaki, a nihče me ni nič obvestil, da bi bilo karkoli narobe ( to sem izvedel ob teh izvidih ). Leta 2008 sem bil hospitaliziran v bolnišnici zaradi plevralnega izliva in tudi takrat sem imel kri v urinu ( dve črtici, v sedimentu 10-20 svežih eritrocitov, 5-10 levkocitov, malo bakterij ). Tudi takrat mi tega ni nihče niti omenil. Takrat je bilo opravljenih več UZ abdomna in CT abdomna ( ker so ugotavljali vzrok plevralnega izliva ). Nimam nobenih težav pri odvajanju vode, nič me ne peče, nič me ne boli.Tudi splošno počutje je super. Zato sem zaradi izvidov presenečen, oz.zanima me kaj pomeni večletna prisotnost krvi v urinu.Prosim Vas za Vaše mnenje in se Vam že vnaprej zahvaljujem za pomoč.Lp.

Spoštovani!

Persistentno mikrohematurijo običajno obravnava nefrolog, ki se odloči, ali je potrebno opraviti tudi urološke preiskave.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close