Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija miganje pred očmi

miganje pred očmi

Pozdravljeni!

Včeraj se mi je zgodila precej čudna zadeva. Naenkrat sem imela tak občutek kot da bi gledala v luč- medla svetla lisa v vidnem polju. Iz tega je nastala < (taka puščica), ki se je počasi širila v polkrožen lok, dokler ni izginila ven iz vidnega polja. Ta lok je bil omejen in je migetal približno tako, kot da bi imeli npr. v papirju izrezan trak, zadaj pa bi zelo hitro premikali papir s progami. Občasno semm videla tudi modro in rumeno barvo poleg črne in bele. Vse to je trajalo kakih 20 minut in se je kmalu spet ponovilo. Ostalo vidno polje je bilo čisto v redu, lokacija pa ista če sem gledala z enim, drugim ali obema očesoma. Enako je bilo tudi če sem mižala. Zdaj je sicer v redu, vendar me vseeno skrbi kaj se je dogajalo. Hvala za odgovor!
Tina

Tezko takole ocenim za kaj je slo. Menim pa, da je smiselno obiskati okulista, da izkljuci bolezensko obolenje.

mag. Kristina Mikek, dr.med. spec. oftalmologije Morela okulisti d.o.o. Center za očesno refraktivno kirurgijo Tehnološki park 21, stavba D, 3.nadstropje Ljubljana Tel: 01 5102340 www.morelaokulisti.si

New Report

Close