Najdi forum

Mešanka bokserka

Pozdravljeni vsi ki imate radi pse!!!!

Že večkrat sem se v forumih oglasila,pa ne v tem ,kar zadeva hišne ljubljenčke,pa evo me tu.
Že šest let imam čudovito psičko po imenu Jona.Je mešanka med
stafordskim terjerijem in bokserjem.To je čudovita kombinacija,
saj je psička “lepša” kot če bi bila čistokrvna bokserka.Gobca
nima tako potlačenega,pa slini se ne,je izredno poslušna,lepa
elegantna,pa malo manj nabita je v prsih kot so”originali”.
Zelo se razumeva,imamo jo doma v hiši,ima tudi zelo lep vrt,pa
vseeno rada izskoristi,za kakšen samostojni sprehod,seveda če ji
uspe.Rada ima otroke,ljudi,nikoli ne laja,seveda,če za to ni nujno,(če jo kakšen frajer snubi,pa ona tega noče.)
Imela sem več težav z njo v zvezi z sterilizacijo,na katero je
morala kar 2x ker prvič ni uspelo,pa še sedaj hm… ne more več
imeti mladičev diši pa še vedno,da imamo vsakih 5 mesecev kar ve
liko družbo za nami.
Samo toliko sem se hotela pohvaliti.
Pa lep pozdrav Sonja/KP

Le eno vpašanje. Si mislila Staffordshirski bulterier ali je pravilno le terier.
Ker sem malo bolj vsekan na pse, sem ga hotel najti v knjigi (mi je to neznan pes) pa nisem našel, da piše le terier.

Če pa je to Staffordshirski bulterier ti verjamem, da je ljubljenček, saj še v knjigi tako lepo piše, da je kar neverjetno.
LP

Sonja , uživaj in kar mirno se pohvali , saj se mi zdi , da smo tu sami taki , ki razumemo , kaj je ljubezen in ponos do našeih živali !
Odnos človek-žival je nekaj posebnega in globokega , zato naj bi se počutili drugačne in čudne le tisti , ki tega ne zmorejo izkusiti !

lisička , ki je ponosna in ljubeča solastnica čistokrvnega bokserja , ki pa se NE slini , pa še dveh mačk za povrh

Če kaj vem je kratica za pasmo AST – American Staffordshire Terrier
Se pravi je tudi “tadruga” verzija staffija “le” terier brez bul 🙂

No kot sem napisal te pasme ne poznam. A ne gre mi v glavo, kaj ima veze z Ameriko, saj po doseglivih podatkih, ki jih imam, izvira ta pasma iz Velike Britanije pokrajine Staffordshira.
Za odgovor se ti zahvaljujem.

LP SR

Hja SR sej ravno zato pa je American Staffordshire Terrier, ker je to pač “ameriška” verzija pasme, Staffordshire Terrier pa je druga pasma iz katere so prvi nastali 🙂

Tko nekako kot pri kokeršpanjelih, imaš ameriške in angleške :))

Hvala. Spet nekaj novega vem.

LP

Zdravo!

Ja točno tako Ameriški Staffordski terier.Kot ti je že Vilandra
odgovorila dosti pred menoj,(pomanjkanje časa).
Mešanka je enkratna psička prava lepotička,povsod se “potaknejo”
vanjo.Zanima jih kakšna pasma je.Žal mi je,da ne bo imela mladičev,ker TAKE ne bo več nobene edino če jo “kloniram”:))!!!
Pozdrav Sonja

Spoštovana,
zasledila sem vaš, že kar nekja let star zapis, o vaši psički. Tudi mi imamo mešanko, med bokserko in baje zlatim prinašalcem,vendar v očeta malo dvomimo. Vse bolj se nam dozdeva, da bi ata bil ST. Imate še kužko in morda kakšno njeno fotko. LP

Mene pa zanima, kako se je videlo, da sterilizacija ni uspela? Namreč, tudi sama imam občutek, da s sterilizacijo naše psičke nekaj ni bilo v redu!

Se psica kup sterilizaciji še vedno obnaša, kot da se goni? Ima kakšen izcedek?

Do “neuspele sterilizacije” pride, če ostane po odstranitvi jajčnik ali celo samo košček jajčnika.

New Report

Close