Najdi forum

merjenje kožne gube

ja siziky se povsem strinjam. to me zelo moti, ker se potem otroci posmehujejo in se sekirajo. učitelj bi imel liste samo zase in za določenega otroka.

lp,

mateja

Moj sin ima 12 let in kožne gube 17.

Če ima pri 156cm res 66kg, potem je debela – ne prekomerno težka, ampak resnčino debela.
V 99% je razlog za debelost otrok popolnoma nepravilna prehrana, za nameček pa se debeli otroci posledično tudi manj gibljejo in ukvarjajo s športom. Po eni strani zato, ker jim je nerodno, po drugi strani a zato, ker so okorni.

Čim prej poiščite strokovno pomoč (stopite do pediatra in zahtevajte napotnico), ker debelost vodi k množici bolezni, od sladkorne do bolezni srca in ožilja.
Tako debel otrok, kot je tvoj, bo namreč lahko shujšal le s strokovno pomočjo.

SREČNO!

J,Ljubljančankaa .se povsem strinjam.

Moja hči pa je stara 10.visoka 160 in težka 32.5.

Moja ima 10 let, 149 cm in 26 kg. Kožna guba mislim da okoli 5 ali 6.
Meni se zdi, da ti javni rezultati ne bi smeli biti problem! Saj se otroci že na videz razlikujejo med sabo in ne potrebujejo vrednosti kožne gube, da vidijo, da je nekdo suh, nekdo debel. Tako pač je in vedno bo! Vsi otroci, debeli, suhi in tisti vmes, morajo imeti dovolj samozavesti, da se sprejemajo takšne, kot so!

Moj si je visok 156, težek 48.2. Kožno gubo pa ima 22.

mene zanima kako se je znebiti?? ne koliko je kdo ima!

se strinjam žabica 13. tudi mene to zanima!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laufanje, kolesarjenje in podobni aerobni športi (športi ki trajajo dlje časa in pri katerih imaš pulz nonstop dokaj visok)

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

ka se sekirate kolk ma kože gube…važn je kako vidite postavo ali se vam zdi otrok ravno pravi,debel ali suh..

kaj se lazes prasica… poglej povprecno visino 12 letnika in tezo 175cm otroka. ce bi bilo to res bi bila suha kot judje v taboriscu

Tako je: kozno gubo se zmanjsa z resnim treningom (in voljo) meni je bil vcasih tek najbolj neumna stvar od vseh-zdaj pa naravnost obozujem tek

Sama sem imela v 7. razredu kožno gubo 27 in mi je rekla učiteljica za telovadbo naj shujšam. Ker sem imela 160cm in 50kg, sem jo vprašala kam? Ker sem imela več mišic kot ona.

Pol sem jaz debel meter 140 14 let in 85kg kožna guba 54

hmmm, berem tele objave, sej vem da so stare, pa me vseeno zmotijo; namreč da učitelji niso dosledni in da se sošolci spravljajo na sošolce. to se je dogajalo, se dogaja in se bo dogajalo. doma imate svoje otroke. naučite ga lepega vedenja in bontona ŠE PREDEN gre v osnovno šolo… 6 let je kar dolga doba da nekoga vsaj malo naučite primernega vedenja.

Namreč, pri nas doma se otroka ne pogojujeta z drugimi oziroma kaj jim v šoli pravijo učitelji. to je le njihovo mnenje, pa kaj sedaj ? obnašate se kot da so otroci iz najtanjšega stekla, da se že ob najmanjši sapici zlomijo pa to ni res. tudi življenje bo težje za take mladce. ker šef je pa ful prijazen, in vsi ljudje tega sveta so sami svetniki, samo te sošolci so nesramni. pa dajte no, raje kot da se spravljate in obtožujete druge, lastne otroke naučite samospoštovanja in etike tako do sebe kot drugih pa bo bistveno manj takih primerov in zafrkancij. tudi sam sem bil nekoč otrok, pa nisem nikoli žalil ostalih ker so bili debeli ali pa suhi ali pa kakršnikoli že. vsak je edinstven in vsak ima pravico biti to kar si želi, dokler ne posega v prostost drugega.

po drugi strani pa se sploh ne čudim, zakaj je tako stanje v šolah.
Pa lep pozdrav

Na začetku leta kljukamo in podpisujemo, ali smejo na stenah v šoli viseti podpisane slike, na spletu fotografije …. zaradi varstva osebnih podatkov??? Zgodilo se mi je celo, da me je na roditeljskem sestanku učiteljica opomnila, ker sem s telefonom fotografirala vsebino prosojnice na steni; ker bi lahko slučajno v fotko ujela tudi njo in ji tako kršila varstvo osebnih podatkov, mi je razložila.
In ti famozni učitelji brez vsakih težav celemu razredu razkrivajo podatke o kožni gubi in telesni teži učencev, ki niso le osebni podatki, pač pa sodijo v kategorijo občutljivih podatkov.
Lepega dne se bo nekdo spomnil in enega od učiteljev prijavil pooblaščenki za varstvo osebnih podatkov. Kazen je okoli 2500 € za VSAK razkit podatek – torej množeno s številom otrok.
Sedijo na tempirani bombi in bebavo terajo dalje. Težko verjameš.

Po mojem mnenju bi morali merjenje kožne gube odstraniti iz športnih kartončkov… nič dobrega ne naredijo, deklice pa se sekirajo

jaz sem imela 20, stara sem 12 imam 45 kil in visoka sem 165cm, nemogoce da bi imela toliko saj ima sosolka z 70 kilami 21

New Report

Close