Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Menstruacija zamuja -se kateri?

Menstruacija zamuja -se kateri?

Pozdravljene!

Kot sem ze pisala, imam za sabo en neuspesen ICSI postopek, dne 04-02-08 sem dobila menstruacijo.

Ce bi bilo vse OK, bi morala naslednjo menstruacijo dobit ta mesec okrog 05-03-08, pa se sedaj ni bilo nic. Danes smo ze 15-ega, to se pravi, da je ze 40-ti dan, menstruacije, pa se ni.

Zanima me, ce so injekcije (gonal) vplivale, kaj na to, da se mi menstruacija se ni pojavila do sedaj…. se je kateri od vas zgodilo tudi kaj podobnega… je to normalno????

Ajda

ajda501,

meni je po prvem postopku zamujala 2 dni. Mislim, da so zamude običajne.Pokliči gonekologa in vprašaj, ali moraš na pregled.

Upam, da to bo katera lahko bolj pomagala.

test si predvidevam delala?

Držim pesti, da se čimprej pojavi in uredi ciklus. Želim ti veliko uspehov v naslednjem poskusu.

Lp

Ja, test sem naredila 12 dan transferja, ko sem dobila menstruacijo, pa je pokazal minus.
Tudi nobenih znakov nosecnosti nimam, ne bolijo me prsi…
Glava me pa boli ze dva dni, pa se vseeno nic ni “priteklo”!!!
Sicer nimam redne menstruacije, ampak se nikoli je nisem dobila bolj pozno, najvec na 36 dni, sedaj je pa ze 40-ti dan.

Se ima katera kaksen nasvet, kaj bi to pomenilo….

Ajda

Prav gotovo ni nic narobe. meni je sicer zamujala po neuspesnem ivfju samo kaksne 5 dni, vendar itak nimam nikoli na 28 dni menstruacije in se mi zavlece tudi tja do 40 dni. druga varianta pa: nosecnost:) baje da se rado “zgodi” po postopku.

Ajda, če se prav spomnim, sva skupaj čakali na izid ivf. Torej je zdaj to 2. m po transferju in tisti test po transferju ne velja :).

2. M je zamujala tudi meni – namesto občiajnih 30 dni je bil ciklus dolg 37 dni. Jaz sem zjutraj naredila test, rez. negativen, zvečer je pa prišla. Itak da sem potihem upala, da je ne bo.

New Report

Close