Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina mehur ali trebuh?

mehur ali trebuh?

Spoštovani že dva do trimesece imam probleme z mehurjem, kar naprej moram hoditi na vodo vendar ne zato ker me tišči v običajnem smislu (kot me je celo življenju) ampak me boli nekje znotraj trebuha (5 cm pod popkom). Boli me ko me tišči, med lulanjem me ne boli, me pa spet začne (kot krči) po koncu- čutim da se mi začne pretakati nekaj po črevesju in kar nekaj časa traja da bolečina spet mine. Pri zdravniku pri pregledu urina ni bilo nič neobičajnega, bil pa sem tudi na ultrazvoku trebuha pa tudi niso ugotovili nič nenavadnega – kasneje zaradi pomanjkanja časa nišem šel več k zdravniku. Ko lulam spustim ven le nekaj vode tako da sem prepričan da mehur ni tako zelo poln da bi me samo tiščalo v običajnem smislu.
že vnaprej hvala za odgovor

Spoštovani!

Na vaše vprašanje je težko odgovoriti, saj ste najverjetnejše vzroke že izključili. Lahko pa da gre za vnetje prostate, čeprav je mesto bolečine nekoliko netipično. Če se v naslednjih treh mesecih (preko poletja) težave ne uredijo, bi bilo mogoče smiselno obiskati urologa. Zaenkrat pa lahko počakate, saj ni znakov za skutno bolezen.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

hvala

New Report

Close