Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Meglenost leč pri računalniku?

Meglenost leč pri računalniku?

Lp!
Pred kratkim sem začel nositi leče in mi je res vse vredu, sploh me ne moti in mi je vse ok, razen tega da kadar imam leče, mi je pri računalniku ekran malo meglen oz. ne vidim tako čisto kot z očalmi. Vbistvu ni megleno ampak tak malo motno. Drugače pa če gledam kaj v naravi, vidim čisto vse vredu(še bolje kot z očalmi) samo pri računalniku ali telefonu in pri takih svetlečih stvareh je obratno. In sedaj me zanima, če ste vsi s tem tako ali pa samo jaz? Sem že vprašal pri svojem doktoru in je rekel da je to čisto normalno da pri stvareh kot so računalnik vidim malo motno.

hvala, lp!

Da, to se večkart zgodi zaradi dveh zadev, ki pa jih po internetu ne morem razložiti zaradi kompleksnosti in zaradi tega, ker potrebujem od vas več podatkov (starost in vrsta leč), da vam provem pravilni primer! Pokličite me vsak dopoldan v službo na tel.: 02 25 25 200.

Lp, Rene

Se pa da kaj sploh storiti da se to popravi? sicer ni tako hudo, ampak je malo motno, imam pa 17 let. Nevem pa kaj točno mislite pod ”vrsta leč”.

Da se da, več rešitev je, vendar saj pravim, ker je več Y, ko dobim od vas odgovor, vam lahko komaj podam rešitev!

Lp.

New Report

Close