Najdi forum

Meditacija

hum,

a kdo od vas meditira ali opravlja kake druge sprostitvene tehnike?

lep dan želim,
Princ

Uporabljam transcendentalno meditacijo.

Priporočam vsakršno meditacijo.

Moj način sproščanja je yoga. Najbolj se prileže po kakšnem športnem naporu, savni, ali pa čisto iz ljubega mira. Raztegneš telo do amena, gibljivost se ti poveča in še krepiš svojga duha. Svojim vajam sem dodal čisto osebno noto, tako kakor mi najbolj ustreza.

lp, Allure in ne Kr en!!

Sam sem dosti bral o transcedentali meditaciji … in tudi poskusal iz knjig .. vendar ni prevec uspevalo …

baje se da it na tecaje .. pa baje so zlo dragi!!! …

kako je kaj s tem?

Oglej si: http://www.zveza-tm.si/

Se mi pa zdi da ni tako grozno drago, predvidevam da je sedaj med 20 in 30.000 SIT, pokliči na kako telefonsko številko na strani.

Tečaj ni nič posebnega, v resnici bi moralo iti tudi iz knjig, ne vem, jaz sem bil an tečaju in je šlo…

transcedentalna meditacija
yoga-kriya yoga
tantra yoga

Poišči v knjižnici knjige na takšno temo, namreč ti bodo v veliko pomoč, da podrobneje spoznaš te sprostitvene tehnike. V nekaterih knjigah imaš tudi natančna navodila za izvajanje teh tehnik, lahko pa se tudi iniciraš na tečajih, ki pa jih je žal potrebno plačati.
In če s tem pričneš, bodi vztrajen, ker se ti bo splačalo!
Srečno ANA

transcedentalna meditacija
yoga-kriya yoga
tantra yoga

Poišči v knjižnici knjige na takšno temo, namreč ti bodo v veliko pomoč, da podrobneje spoznaš te sprostitvene tehnike. V nekaterih knjigah imaš tudi natančna navodila za izvajanje teh tehnik, lahko pa se tudi iniciraš na tečajih, ki pa jih je žal potrebno plačati.
In če s tem pričneš, bodi vztrajen, ker se ti bo splačalo!
Srečno ANA

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close