Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! me zanima, če je kdo že preizkusil ATLASPROFILAX

me zanima, če je kdo že preizkusil ATLASPROFILAX

Re:ANJA

Če bi prebrala vse poste bi videla da je kar nekaj opozoril o zelo zelo bolečem posegu.
Prav tako bi videla, da smo tisti ki smo že opravili ta poseg opozorili, da moraš pred posegom podpisati izjavo da si sam odgovoren za poškodbe in se odpoveduješ kakršnikoli odškodninski tožbi. Domnevam da je vzrok za te podpisane izjave veliko poškodb pri tej metodi naravnavanja atlasa. Od uslužbencev Ortopedske bolnice Valdoltra sem slišal, da je pri tej metodi veliko poškodb .

Lep pozdrav!

Živjo. Sredi decembra 2015 leta sem zaradi hudih glavobolov (migrene) bil v murglah (Lj) na ATLASPROFILAXU-Cena 180€. Na začetku nisem opazil razlike, nato sem se še enkrat naročil in mi je zmasirala vratne mišice pa vse do podplatov (vključeno v ceno). Po treh mesecih sem opazil bistveno razliko. Glava me je včasih bolela 3x-4x na teden, zdaj me prime 1x na mesec. Je pa res, ko obrnem glavo močno v levo ali v desno me bolijo vratne mišice kot, da bi me zategovalo zato sem poklical še enkrat in imam jutri pregled in masažo. Upam, da bo bolje 🙂

Pred 3.5 meseci sem bila pri atlas tehniku v Celju¨-Tehnika Atlantotec.
Terapija traja vec kot 1 uro z posebno’ masažo za vrat z kar 2ma aparatoma naenkrat, ramenski obroč…
Moje težave z glavoboli, mravljinčenjem rok, bolečinami v vratu in ramah so izginile- po 5 letih trpljenja.
Na terapijo sem peljala tudi starša (78 in 80 let)- bolečine v križu, vrtoglavica, mravljinčenje po glavi in rokah, težko dihanje.. in tudi starša sta izredno zadovoljna, saj je večino težav izginilo oz. se zelo omililo.
Na pregledu z masažo čez 1 mesec smo primerjali slike pred, po in po mesecu dni’. Terapevt nas je slikal z posebnim aparatom na laserski tabli, kjer se razlika v drži vidi fenomenalno.
Kolegica , ki je bila v Ljubljani je rekla, da je terapija trajala 20 min, brez te masaže in da je bilo zelo boleče in da so terapije kratke, brez primerjave…
Videla sem, da je ta terapevt popravljal veliko strank od atlasprofilaxa, kar piše tudi v časopisih

Pozdravljeni,

bila sem na nastavitvi atlasa v Celju pri gospodu Kuhelj Boštjanu. Zelo žalostna povem, da se po nastavitvi atlasa počutim katastrofalno. Žalit se nimam komu, saj za storitve nisem prejela niti računa. Ker sem iskala tako, kot vi, po spletu sem žal poklicala telefonsko, ki je bila ponujena in tako sem pristala v Celju, v upanju, da mi bo bolje..ne pa slabše..od takrat vsak dan živim v strahu, ker mi vseskozi v vratu nekaj poka…da o vseh drugih težavah niti ne govorim.

Lep pozdrav,

Sandra.

 

Niste pa napisala pri kom ste si dala to nastavit.Lp

New Report

Close