Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost marsikaj me muči in žalosti

marsikaj me muči in žalosti

Jana, žal se dogaja tudi to – tudi meni se je. Največkrat je to zaradi genskih oz. kromosomskih napak. Tako narava že sama izloči bolne zarodke. Če pogledaš s pozitivne strani, je tako pravzaprav bolje kot pa da bi se rodil bolan otrok. Vem pa, da je novica šokantna. Meni je po dveh letih že lahko govoriti, bilo pa mi je zelo zelo hudo. Ne obremenjuj se preveč in se veseli nosečnosti. Želim ti uspešno in zdravo nosečnost in prav takega dojenčka.
Lp, Junona

Draga flora!
Midva sva pri mojih 26 letih postala par, pri 28.letih sem se poročila, kmalu po poroki naravno zanosila, a splavila. Prvi IVF in ET sem prestala pri 31. letih, zanosila, a žal spet splavila. Čez dober mesec bom stara 32 let. Vse moje prijateljice so v glavnem že mamice, jaz pa še bom. Tudi ti!

Ne obremenjuj se z leti, ker niso osnovno vodilo za materinstvo!
Živa

Ej, Taja!!! Jest sem se že kr odločla, da se bova midve srečale rajš v porodni!!! Če bodo pa datumi kaj zaj…, greva pa vozičkat, pa še kakšen skok na tortico!

Li Ann*

…pa ne brez mene!

:o)

Maksi

toooortice? joooj, indijančki, pa smetanove sadne rezine, pa… nehi me dražit s temi pregrešnimi zadevami. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

OK, ni blema drugače. Zmenjeno!

Maksi, seveda spadaš zraven, pa še vse ostale sotrpinke, ki jih to zanima!
Joj, dekleta: zdj nj se pazjo slaščičarne. Napad na njh!!!

Li Ann*

Ha – ha, ampak js sn ZA čist zares.

Jauč, babnce, tole poletje bomo morale res mal bol štosno preživet, bo lažje.

Čau – čau! Maksi

New Report

Close