Najdi forum

Manj jem in se redim

Pozdravljeni, imam problem, ki se ga ne vem lotit.

Sem stara 24 let in dobro leto nazaj sem dobila službo. 8 ur sedim, doma opravljam vsa opravila (po hiši, na dvorišču, košnja, vrt,…) ko imam čas pa grem tudi na hitro hojo. Ko pridem iz službe v glavnem ne posedam.

Odkar sem začela delat, sem se zredila za 6kg, vnos hrane pa sem zmanjšala, bi rekla celo da preveč.

Odvadila sem se zajtrka, malico v službi imam med 10-12, odvisno kako uspem. Pojem kakšne kiflje, oz iz trgovinskih pekarn kaj, kdaj pa kdaj si grem iskat pohano piščančje, ob petkih ker imamo skrajšni delovnik včasih niti ne jem.

Sladkarije sem bistveno zmanjšala glede na prej, ko je moj obrok bil kakšen puding, čokoladice.

Pijem vodo ali vodo z okusom (z manj sladkorja), doma kaj soka in kdaj pa kdaj kapučino.

Večerjo imam že redkokdaj.

Težavo imam z mlečnimi izdelki saj mi za prebavo ne pašejo najbolj, tudi solate so postale problem (sveža zelenjava).

Glede na opisano se sprašujem kje se je zataknilo da mi je teža začela nenormalno naraščat. Hlače ki sem jih nosila spomladi so sedaj pretesne. Najbolj se mi kilogrami poznajo na trebuhu in precej izrazit je postal celulit, z katerim prej nisem imela problemov.

Prosim tudi za ideje, kaj lahko jem,kaj si naj nosim za malico, v službi imam možnost pogrevanja hrane.

 

Hvala v naprej.

New Report

Close