Najdi forum

MANGOSTEEN

Kakšna je pa razlika med mangosteen-om in germanium ge 132

Mangosten je sadež iz katerega se pripravlja sok.
Ge 132 pa sem zasledila samo kot dietni pripravek.

Sicer pozdravljam vse kar je dobrega in novega, toda naj vas malce usmerim na bolj “domača” živila. Pozabljamo na zelenjavo, ki je prav tako bogata z antioksidanti (naprimer brusnice), pri rakavih obolenjih naj bi zelo dobro delovali tudi beluši, regrat pomaga pri obnovi hrustanca, čemaž (ki že pridno kaže svoje prve liste) je močan čistilec strupov v telesu, limone delujejo na telo bazično….. in še in še.
Osebno se bolj nagibam k takšni prehrani, a to je pač stvar vsakega posameznika.

mag. Iva Verbnik *** Solis-TR d.o.o. *** [email protected]

Pozdravljeni.

vem, da je malo pozno a vseeno me zanima ali ste že naročili mandura sok ali ne?
Če ne, se lahko kontaktirava in vam razložim način, kako to narediti ter če vas zanima mogoče tudi sistem zaslužka v podjetju Mandura.

več informacij dobite pri meni na [email protected]

Lp, Robi

Pozdravljeni.

Če še nimate dostopa do Mandura soka (antioksidanti) oz. še nimate informacij, se mi javite na [email protected]

Lahko vam povem kje in kako si ga naročite, ter če vas posledično zanima še posel okrog tega produkta (produktov imamo še več), se javite, da vam razložim način, kako začeti celo z dobičkom.

Lp, Robi

Kljub temu, da je tema že zastarela pa vseeno bi povedala iz lastnih izkušenj kako in kaj deluje sok mangostin.
[*] …
Prvo bi omenila kolegico, ki ga pije 3 mesece in se počuti izvrstno, preden je začela piti sok je bila skozi brez energije, pojavljali so se ji herpesi skratka imunski sistem čisto porušen. Sedaj je polna energije in ko gre teči preteče 20 km brez bolečin v nogah.
[*] …
Drugi primer je pa moj primer namreč prekomerno sem se potila po celem telesu, herpesi, beli tok, nenehna utrujenost,……..
Sok pijem 5 mesecev in nisem nič več utrujena kljub pomladi, potenje se mi je zmanjšalo za 50%, herpesa še od takrat nisem imela, belega toka tudi nimam več skratka sem čisto prerojena.
Moram reči, da vsakemu ta sok ne pomaga škoduje pa tudi ne, odvisno od človeka do človeka. Eni čutijo 100% razliko prej in potem eni pa nič.
Najbolje je, da stavr preizkusite in se sami prepričate kako deluje.

Za več informaciji pišite na : [email protected]
z veseljem odgovorim na vsa vprašanja.
Poldka

Če koga zanima sok MANGOSTEEN,ga lahko naroči na mail:
[email protected]

Pozdravljeni,
Ce koga zanimajo VSE in PRAVE informacije naj se javi na spodnji mail. Posredujem informacije in vase kontakte posredujem zastopniku, ki je odgovoren ta sloveski trg- je samo eden uraden zastopnik!
Zadeva deluje, vsekakor je dodatek in ni zdravilo, da je jasno o cem govorimo.
[email protected]

Pozdrav!
100% Mangosteen juice lahko naročite na http://www.xan-max.com
Brez kakršnih dodatkov. 40 različnih antioksidantov, vitamini…
Več informacij tudi na [email protected]

lp, Xan-maX

Spoštovana ga. Iva
popolnoma se strinjam z vami glede prehranjevanja z “domačimi” živili,kar jaz tudi počnem (na žalost verjetno ne v dovolj velikih količinah). Ker sem zadnji dve leti precej utrujena in brez energije, sem se odločila, da bi mogoče poskusila z kakšnim “močnejšim” prehrambenim dopolnilom, npr. z Vemmo.Ker pa sem dokaj skeptična do zadev, ki se prodajajo preko neta in mrežnega marketinga, vas prosim za sledeče pojasnilo: ali mora imeti takšen izdelek kakšen certifikat oz. ali ustreznost teh dopolnil preverja kakšna SLO institucija v okviru Ministrstva za zdravje ? Pa tudi s trditvijo, ki sem jo nekje prebrala, da ni vse varno, kar je naravno, se strinjam. Kdo mi zagotavlja, da ni neko čudodelno prehransko dopolnilo rastlinskega izvora onesnaženo z težkimi kovinami, pesticidi, mikroorganizmi …….
Pa tudi glede prevoza in primernega skladiščenja “internet” prehranskih dopolnil imam pomisleke………
LP

Zivjo!
Vemmo lahko kupite na tej spletni strani: http://energyon.vemma.eu/
Priporočam jo tudi jaz !

Pozdravljeni,
mogoče kdo ve kje bi lahko kupila sadeže NE sokove? Za sokove ste že 100x napisal, tko da me odgovori v to smer ne zanimajo…
Hvala v naprej!

Kupite ga lahko preko oseb ki delajo v mrežnem marketingu. Lahko pa tudi v lekarnah. Vse je odvisno kje kakšna cena.

butli marketinški!

Nekorektnih komentarjev junakov, ki se skrivajo pod vzdevki ne bom več objavljala. Žal vam tega sporočila nisem mogla posredovati zasebno, zato je tokrat objavljeno.
Hvala za razumevanje,

mag. Iva Verbnik *** Solis-TR d.o.o. *** [email protected]

Če koga zanimajo kakšne dodatne informacije oz. karkoli v povezavi s temi izdelki
, naj me kontaktira na [email protected]
LP Sandi

Tisti, ki vas zanima več v zvezi s tem čudovitim sadežem, mi pišite, z veseljem vam posredujem koristne informacije! Zaslužite si najboljši antioksidant, počutite se kraljevsko z uživanjem tega božanskega sadeža! Info na [email protected]

New Report

Close