Najdi forum

Mamice rabim pomoc. najin otrok praznuje 1 leto vendar pa mojega partnerja ne bo doma. Kaj si ve mislite o tem ? Res da je sluzbeno odsoten in pride na praznovanje(hvala bogu) samo ne bo ga pa tocno tisti dan ko ima otrok RD. Meni to veliko pomeni a vendar on pravi da nima kaj jaz pa ne vem kaj naj sedaj…

Pozdravljena,

ne bo konec sveta. Pri prvem letu se otrok niti toliko ne zaveda rojstnega dne, obenem je to lahko kateri koli drug dan, ko ima tudi oče čas za praznovanje. Pogovorita se. Delo je odgovornost in to je potrebno razumeti. Vse dobro.

 

______________________________________________ Zlo na svetu zmaguje takrat, ko dobri ljudje ne ukrepajo.

Tudi jaz sem bil službeno odsoten pri 1. rojstnem dnevu mojega otroka…pa ni bilo tako zelo nujno delo. Pa saj na praznovanje pride, jaz nisem bil. Otrok tak še ne razume, to je bolj praznovanje za odrasle.

Pozdravljena,

otrok se dogodkov do 3 leta starosti sploh ne zapomni. Tako da je pomembna očetova vloga skozi celo otroštvo, ne da je nujno prisoten točno na rojstni dan.

Raje praznujte dva-krat in shranite slike družinskega slavja za obujanje spominov 🙂

Vse lepo vam želim in super praznovanje!

New Report

Close