Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Mame, zakaj svojih sinov 25+ ne “spustite” od doma?

Mame, zakaj svojih sinov 25+ ne “spustite” od doma?

In v času, ki je bil potreben, da si spregledala, da je mamin sinko in da je njegova mama zmaj, sta naredila kar tri otroke, glej no. Očitno drži, da si nekatere ženske iščejo oplojevalce, ne partnerje. Samo potem se ne izgovarjat, da je kdo mamin sinko ali da ti njegova mama ni všeč.[/quote]

Al jaz se nič ne izgovarjam. Meni je zdaj lepo. In kar je bilo, je bilo. On in brat iščeta vse možne izgovore, zakaj nobene ženske več. A se tebi zdi to zrelo?
Če verjameš ali ne, se pa 3 otroke lahko naredi zelo zelo hitro (zanosiš lahko že en mesec po porodu, no jaz sem 5), sploh ker obstaja še kaj več kot enoplodna nosečnost. In ko si v drugo noseč z dvojčki, pa že spregledaš … si pa v riti. Ja, sem bila. In tud se nisem oplojevala, se je pač zgodilo (ja, kljub kontracepciji).

Po tistem, kar vidim pri sebi in pri drugih, sta za propad zveze vedno kriva, bolje rečeno odgovorna oba, vsak na svoj način. Zrelo je to priznati in iti naprej, ne pa s kančkom škodoželjnosti uživati v tem, kako je tisti drugi sedaj šele res pošteno zavozil. Naj ti bo še naprej lepo, ampak pazi, ker se te stvari rade kaj obrnejo.

Pri 30-tih sem ga vrgla poročil se je, ia družino, me pa ne pogleda in je z menoj prekinil vse stike.
Ne odpusti mi, da se je moral postaviti na svoje noge.

Nič se ni postavil na lastne noge, mama hotel je zamenjal za žena hotel, tako kot 95 % tipov.

Nič se ni postavil na lastne noge, mama hotel je zamenjal za žena hotel, tako kot 95 % tipov.[/quote]

True!

Ven bi ga morala fliknit, ko je bil še samski 😉

Nisem prebrala vseh komentarjev, a bila sem na enem predavanju, ki ga je imela g. Godina Vesna in je podala zanimivo statistiko, da je v Sloveniji najvišja povprečna starost, kjer otroci živijo še v skupnem gospodinjstvu , to je malo čez 31 let.
Ni ga čez hotel MAMA.
Jaz pravim , da se ni treba poročiti ali iti v eno razmerje , AMPAK POJDI NA SVOJE!!!
KUPI SI ŠTEDILNIK, PRALNI STROJ , POSTELJO IN ZAČNI SAM SKRBETI ZASE. VELJA ZA MOŠKE IN ŽENSKE.
Sploh so tile naši 31-letniki bili pred 5 ali 6 leti stari 25 ali 26 let in takrat so pa bile kolikor toliko službe in normalen dijak ali študent pa bi tudi lahko že zaključil šolanje. To, da je izgovor kam pa naj gre , če nima službe , bi pa prej mislili ti naši vrli stebri naše bodočnosti.
Za Jako; imaš pa velik dela in časa , da se ob vseh urah in forumih pojavljaš. Drugače, ti dam kar prav; uživaj v mladosti, kjer res sam zase poskrbiš za resno in veselo življenje. Takih mladeničev in mladenk se kar manjka.

Na hitrco sem preletela tole temo in sem pomislila sama pri sebi…..kaj vraga pišejo ti ljudje v temo,da naj si sineki najdejo neko žensko in naj gredo od doma…..Moj preblisk…zakaj za vraga,pa nebi šel en mulac pri svojih 20,30 ih letih nekam živet sam? Če skoči iz mama hotel v punca/žena hotel,je še vedno šleva nesposobna preživeti in pedenati samega sebe brez kakršnekoli pomoči….Pokojni Dr.Rugelj bi rekel….sami pezdetki.Pa še prav je imel,jaz poznam vsaj 3 take pezdetke…….In so res eni revčki nesposobni in jamravci taki,da jim ni para.

Saj se pojavlja na vseh forumih:
– poljub.com pod vzdevkom Neviden
– MON pod vzdevki Amortius, Jaka, xxxy
– Cosmopolitan forum pod vzdevkom Džeki

New Report

Close