Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Mama mi ne odpusti, da sem pustila tipa

Mama mi ne odpusti, da sem pustila tipa

Tip, ki sem ga pustila.

Uh, potem pa se dobro, da si ga pustila, glede na to, kar je edvin o njem napisal!!! Ful dobro, da si se ga znebila!

za tvoje vprasanje sicer nimam odgovora, zanima me pa nekaj drugega. Pravis da se ne mores odselit….ok ce si brez sluzbe, ali kaki razlogi ki jih ne poznam razumem…ce imas pa sluzbo in je vse ostalo ok….zakaj se potem ne mores odselit…

…stanovanje v ljubljani stane 35k na mesec (najemnina) , place so okrog 150k (ce imas vecjo izobrazbo so lahko se vecje), zivljenski stroski so 35k, zakaj se ne mores odselit????

jaz bi se na tvojem mestu vsaj za nekaj casa……verjemi ful pomaga…dokler ne probas ne mores vedet.

Edvin, sam si odgovoril na svoje vprašanje…Valda nimam trenutno službe, oz. ne take, ki bi mi not prinesla ene 130 čukov!

ves kaj bo resilo tvoje probleme…zdej ne vem kaksen tip je tvoja mama, oziroma kaksna druzina ste….

…ampak…ko ti bo naslednjic kaj rekla o tvojem tipu, vzem to bolj zahec….naprimer…mami a tep je moj ti vsec a. kaj ce bi se on sem preselil pa bi se jaz odselila a,….ne vem…mal jo tko v jokeu zafrkavi…..Ona verjetno ne misli ful zares, verjento se je pa tut na tvojga tipa tok navezala, da ga ne more kar tako pozabit in to moras razumet…in ji lahko tudi reces da ce ti bo se kdaj kaksno rekla mu bos prepovedal da se kdaj pride na obisk…..al pa kaj jst vem…je 1000 stvari ki ji lohk natvezis….

…sicer, konec koncov, kako bi reku, nam pa mame zmeri hocjo le najboljse, lahko ji pa zapojes uno pesmico…mamica je kakor zarja…..in zato nikdar mamice ne dam, eno le na svetu sernem mamico imam….itd….pol se bo pa mal zjokala, pa te objela, pa bo vse v najlepsem redu…..odvisno od mam, ampak vse se da resit brez problema…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close