Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Arhiv Sociala Arhiv – Sociala malo delo za tujce v Sloveniji

malo delo za tujce v Sloveniji

živjo vsem,
že nekaj časa imam tole težavo in ker mi internet ne ponuja nobenih pametnih odgovorov poleg tega imam sama in ljudje okoli mene premalo izkušenj na tem področju, sem naletela na tale portal in videla da imajo ljudje po Sloveniji podobno stisko kot jaz, zato sem se odločila da malo povprašam. Torej, imam sedemnajst let in pred enim letom sem v Franciji na gimnazijski ekskurziji spoznala svojo ljubezen. Fanta starega osemnajst let. On bo letos končal gimnazijo in si vzel eno leto prosto za potovanje ter predvsem službo. Imel je namen iti v Španijo ampak ker me ima neznasko rad bi rad prišel k meni v Slovenijo in se tu zaposlil. Edini problem je da Slovenija tujcem ni preveč naklonjenja še posebej če govorijo samo angleško in francosko in če zraven službe oziroma malega dela potrebuje streho nad glavo. Poskusila sva s službo varuške z AuPair aplikacijo pri družini, pa ljudje nekako ne odgovarjajo na njegova sporočila. Zanima me če ima kdo še kakšne ideje, glede malega dela, naprimer pospravljanja pri družinah, delo varuške, pomoč ostarelim, ki bi jih lahko opravljal in zraven dobil stanovanje oziroma streho nad glavo.

lep pozdrav Iza

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close