Najdi forum

MALI JOŠKI

hehe irena…ze spet ti.

pocasi mi ratujes vsec….ce bi vedla kaj vec o meni, bi globoko obzalovala vsako besedo ki jo izreces :)….ker se v vecini primerov zelo motis.

..btw: a si mogoce irena-hruska…ali je to kaka druga….

Edvin!

Gotovo imas se dobre plati in upam, da me bos vanje preprical na tem forumu. Zaenkrat pa ne bi nic obzalovala, kajti kadar nam pripises, da se te lotevamo brezveze in da ne razumemo tvojega humorja, si se ponorceval iz nekoga, ki ima problem. Mislim, da je prav, da vsakega, ki se obrne tukaj po pomoc, vsaj nekoliko potolazimo – to tudi pomeni, da ga jemljemo resno!, ne pa, da se mu posmehujemo (npr. ja, ti pa imas res malega, se mi ful smislis ali kaj takega). To meni ni smesno. Si se sposoben ponorcevati tudi iz sebe? Ali pa isce tvoje ego potrditev le v tem, da ponizuje in zali druge? Dokazi svojo dobro plat, edvin!

Hruska sem jaz, ceprav je ta naziv misljen bolj kot oblika “zenske” iz tistega ploha, ki sem bila nekoc. Se pravi – od takrat sem pridobila 5-6 kg, ne vec.

Zdravo!

Sem prvič na tej rubriki in sem prav vesela, da sem jo sploh našla. Pišem pa ti zato, ker tudi mene muči podobna zadeva oz. lahko bi rekla kar ista. Tud jst imam majhne (mogoče celo manjše kot ti) in se zaradi tega velikokrat preveč zasekiram (to mi je kristalno jasno). Zato so vsa sporočilo in mnenja, ki so jih napisali tebi kot balzam tudi za mojo dušo. In mislim, da imajo vsi več ali manj prav: medve sva ene prav fletne bejbe in je brez veze, da se sekirava glede tega, ker naju je narava pač malo manj obdarila na določenem delu telesa. Sem pa prav presenečena nad odzivom fantov na tvoje pismo in če bilo kdo bere zdaj tudi moje pismo, se mu (ji) tudi jst prav zhvaljujem za vzpodbudne besede. Sicer imama sama fanta, a kljub vsem njegovim prepričevanjem, da sem mu full sexi, ne glede na to, da imam majhne joške, me to še vedno včasih moti. Takšna pač sem, a vem, da me bo enkrat to minilo (vsaj upam). Tako, to bo za zdaj vse. Drži se in se imej rada, tako kot te imajo drugi (o tem sploh ne dvomim). Če mi boš slučajno odgovorila, pa me zanima, koliko si sploh stara. Mogoče si to že kdaj napisala, a ker sem na tej “sceni” nova, pač tega ne vem. V glavenem pa : lepo se imej in verjemi vase. Čao! Lola

ženske, imejte se rade, take kot vas je ustvarila narava….
Ste zdrave, lepe ,samozavesti pa se boste še naučile,
ni lepšega kot imeti rad svoje telo…..
je pač tako, da vsi nismo enako všečni vsem in prav je tako.
Fantom so pa nasplošno všeč tudi drugi deli telesa, ki se jih prej opazi
kot to kar imate pod bluzo….npr. oči, ustnice, noge, nohti in pa karizma!

meni so tud všeč bol majhne kot velike. Velike so sicer lepe oblečene, manjše pa so bol cute pa to..Pa še pol mlajše zgledate, lahko telovadite ne da vas zize zravn bolijo ipd.

sama imam zelo majhne prsi, zaradi tega se niti nisem sekirala preveč, odkar pa sem skupaj z fantom (2 leti), mi je samozavest grozno padla, saj mi je na začetku povedal, da ima fetiš na velike prsi.. sicer mi vedno reče da sem mu najlepša, ampak se nikakor ne morem počutiti več privlačno, klub temu da imam drugače odlično postavo 🙁

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close