Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost maj/junij 2016 – dr. Reš

maj/junij 2016 – dr. Reš

misamasaa,
kako je bilo na transferju? Koliko si imela oplojenih celic? So bile ok?
Pri meni še en teden do testa. Kakšnih znakov nimam. Na začetku sem bila pa noro utrujena, verjetno zaradi Estime. Sedaj sem že dobro 🙂

lp

Vseh 5 se je oplodilo. Sem bla kar presenečena. Vstavili dve 🙂 zdej pa cakanje 🙁 mene pa se kar vse neki boli, pa spika, pa Nevem tišči. Pomoje so jajčniki noro povečani in motijo vse ostale organe :). Ma z matra na sem pa tud jaz kar pošteno. Pomoje od vsega skupaj.
A ti jemlješ aspirin 100 mogoče? Jaz sem ga prej pri obeh in ga sedaj tudi.
Joj ti pa sam se en teden, super.

Pozdravljene, no tudi jaz sem v postopku- tretjič. Tokrat pridelala 14 celic ,do petega dne preživeli le dve. Ena lepa blastocista in ena morula. Obe vstavili včeraj.Upam na najboljše, test pa sele 28.6., vendar ga bom verjetno delala kak dan prej. Do sedaj mi je vedno prav pokazal že 11 dan. Znakov nimam nobenih, sploh, kar pa me skrbi… Zakaj bi bilo dobro jemati aspirin?Hodim pa se na bioterapije. Hvala a sprejem 🙂

Polonck a isto si pri Resu? Pol sva ble včeraj skupaj tam?
Aspirin Nevem ker baje je dobr za prekrvavitev. Tko so men rekli in tud Res vsakič k ga vprašam reče ja ja kar jemljite ga.

Nič ne jemljem aspirina 100, nisem vedela, da je priporočeno jemanje. Ja še en tedn, uf 🙂

Ja včeraj sva mela, prva sva šla not po punkcijah,js sm blond moj je skos sm pa tja hodu… Mene je kr napsihiru Reš, kao o tem da na čeŠkem loh kupima celice itd. Pa mava sincka dve leti starega iz prvega postopka… Zdej v drugo pa kar ne gre, ampak upam da bo k mamo vsaj eno blastocisto, prej so ble skos morule. Kako je blo pri tebi? Kej znakov posebnih zdej?

A veš da ne vem kateri je hodil sem in tja 🙂 blond z dolgimi lasmi? K si bla ene 2x na telefonu? Pa sej sploh ne vem če sem si koga zapomnila 🙂 jaz sem pa tista, k je imela otroka sabo.
kolko krat pa sta šla že zdej v drugo? Da vama je to predlagal? Samo 14 celic je pa ful a ne? Jst jih imam vedno malo.
Sem pa imela prej dva postopka in v obeh otroka.
počutje je pa tko to. Zmatrana sem ful. Pa skoz me kaj boli. Najprej me je trebuh, danes me pa že jajčniki za znoret. Sploh desni me noro spika. Mi je ta postopek do sedaj najbolj naporen od vseh treh.

Oj,sedela sem zraven tebe 🙂 ja js sm jih tokrat pridelala 14, ampak sta do transferja(5 dan) preživeli samo dve… Ja sm mela prvi postopek in rodila, zdej sva bla pa že tretjič, dvakrat nam ni ratal. Vmes je bil splav… Tko da zdej res upam na najboljše. Nimam pa sploh nekih znakov, se mi zdi da sm do zdej jih vedno mela… Čudno je to. Kaj a tebi je pa prejsnjikrat obakrat garali v prvo? Super. 🙂 js hodim v službo, ti?

Polonck ja vem ja, sam Nevem če bi te še enkrat spoznala 🙂 Jst pa nc ne vidim ool sebe 🙂 ja nama je dvakrat zapored uspelo v prvo. Edino, ko sem šla pa 2x po zmrznjencke pa ni nič uspelo. Mene je do sedaj ful bolelo v trebuhu, pa jajčnik me je ful ful spikala. Danes še je zgleda umirilo. Trenutno sem doma. Zdej sem že malo vraževerna in sem do testa vsakič doma 🙂 potem grem pa delat.

Panita koliko je še do test???

Živjo

v torek naj bi delala test, še pet dni 🙂
Malo se je upanje še okrepil, sva dobila obvestilo, da imava tudi en zarodek zamrznjen, tako da je ta postopek daleč najboljši zaenkrat. Čeprav znakov pa nimam nobenih, kar pa tudi verjetno ni ravno dobro.

Polonck, zanimivo, da vama je dr. Reš govoril od celic na Češkem. Midva sva v tretjem postopku pa še nimava otrok. Si ne predstavljam kaj bi mu moj reku, že tako mu neki ni všeč dr. Reš, čeprav sem jaz pa kar zadovoljna 🙂

Srečno obema 😉

hej hoj,
tudi jaz se Vam pridružujem.. sem 3tjič v postopku pri Reškotu, grejem 2 pikici..
test 25.6.
vleče se mi k malora, nisem pa še mami..stara 32.let..upam da bo sedaj to to <3 <3
sem pa dobila pošto da imam 2pingvinčka

pozdravček vsem sotrpinkam

Zdravo punce,

sporočam, da sem danes zagledala + 🙂 Test bi sicer, glede na dr. Reševa navodila, morala delati jutri, ampak se je že danes čisto lepo videl +.

mišamašaa, ti imaš izkušnje, kdaj je potem prvi pregled pri dr. Rešu? Julija ima dopust, verjetno me bo vzel potem šele po dopustu.

Držim pesti za ostale 🙂

wiiiiiiii panita čestitke 🙂 a veš. da sem prav pomislila zdele, ziher je že delala test, moram it pogledat in evooooo ful lepa novica 🙂
povej mi, a si imela kaj znakov? ker jaz imam ful krče.

K Rešu pa jutri pokliči in mislim, da te naročijo čez 4 tedne na pregled. tudi, če njega ni, te dajo pa k komu drugemu. Jaz mislim, da sem drugič imela Uršulo. čeprav, je ful bolje imeti Reša, ker se ful razveseli tega, da si noseča.

Srečno in uživaj v nosečnosti 🙂


čestitam 🙂

Hvala za čestitke.
Nisem imela nobenih znakov, vsaj ne da bi vedela. Prve dni po transferju sem bila ful utrujena, ampak to je bilo pomoje od Estime. Drugih znakov pa ni bilo, niti nobenega izcedka, ki bi nakazoval na vgnezditev. Krčev tudi nisem imela. Mogoče sem kdaj začutila jajčnika, ampak to je bilo verjetno še posledica punkcije in tega da so zaradi hormonov povečana.

misamasaa, kdaj boš ti delala test?

držte se punce 🙂

Nevem še, kdaj me bo pičilo 🙂 ampak pomoje bi v petek že moglo pokazati. al pa čez vikend:) uradno ga moram delat naslednji torek.

Zivijo punce, kako ste kej? Js sm dona neki negativno nastrojena, se mi kr zdi da ne bo nič… Do dons me je skos neki spikal, pa prsi so me bolele, zdej pa ne več … Miša ti imaš jutri test ane? Dej plis opisi kake maš kej znake. Psihično sm js trenutno čist razdrazena, komi čakam na soboto, takrat bom tut js poskusla srečo s clearblu-jem.

Čestitke, za plusek!!! Vesela zelo, apr zmogla sm se misa, medve pa konec tedna ja 🙂

Zivijo punce, kako je kaj? Js mam en problem, ko sm dons sla na wc sem opazila mickeno rjave sluzi. 8 dan po ET…A je imela že katera s tem izkušnje? Se mi zdi da se lahko ponovno poslovim od upanja na nosečnost…..

Živjo punce,

mene pa zanima koliko ste bile kaj aktivne po transferju, no pa tiste, ki že imate otroke, koliko ste bile aktivne v nosečnosti. Jaz moram priznati, da sem že par dni po transferju kar šla na pilates in pa tudi na kakšen daljši sprehod. Na pilates mislim hodit dokler se bo dalo pa tudi na sprehode in v kakšen hrib. Odrekla se bom edino kolesu in teku.

lp

New Report

Close