Najdi forum

Meni dozdaj dobro uspeva. Včeraj sem imela ob pol petih kosilo, potem pa sem do večera samo pila vodo (1 liter). Celo noč sem hodila na WC :).

Tudi danes še nisem preveč lačna. Malica v službi je pa tako zanič, da sploh ne bo problem potrpeti do popoldneva.

A ja, tudi tehtala sem se danes zjutraj. Imela sem približno eno kilo manj kot včeraj zjutraj.

A ni nikjer več nobene, ki bi stradala al kaj?

Uhhhh..evo mene.Ni blo casa,da se javim..zdej sem si ga vzela.
Jest se cist kull pocutim..super sem..tudi kaksne vecje krize nimam..Pijem vodo..zjutraj mi je tehtnica pokazala pol kile manj kot vceraj zvecer.Mislim da bom zdrzala in moram priznat bolje se pocutim.
zjutraj sem se celo kavi odpovedala,ki mi je vse..zdej grem se na en kozarcek..pol pa uhh juzno kuhat.Hvala bogu da samo za hcerko.se dobre stiri ure in videla bom kaksen bo rezultat..ze za samo pocutje se splaca.Srecno vsem sotrpinkam..heheh,ceprav ni sile.
Lepe pozdrave se slisimo!

Mah, jaz ne vem če je res kaj na tem, saj itak potem ko smo sestradane pa navalimo na hrano, vsaj jaz. Pravijo pa da stradanje ni dobro. Jaz za enkrat še držim “luno”, ampak mi že pošteno kruli po želodcu. Zvečer bom pa pico jedla, vsaj “boljši polovičnjak” mi je tako obljubil, pa bom na istem.

Jaz tudi še kar vztrajam. Mi že precej kruli po želodcu, ampak bom zdržala. Zaenkrat se tolažim z vodo.

Jaz pa sem ravnokar zgoljufala in si privoščila eno juhico za službeno malico ob 12h. Ne toliko iz potrebe, kot iz navade. Priznam.

Halo, jaz sem tudi tukaj. Imam veliko dela v službi, zdaj sem si ga malo vzela za internet.
Sem še kar dobro, želodec je še tiho, kljub temu, da pijem samo vodo. Upam,da bom potrpela in se vzdržala še teh par uric.
LP Lina

Jaz imam se en predlog. Moj bratranec se posti vsak teden v ponedeljek in pravi, da se odlicno pocuti. To dela ze kar nekaj let. Obcasno (enkrat letno) pa naredi 10-dnevni post. Naj povem, da je imel tudi zvisan holesterol (8). Po letosnjem postu za prvomajske praznike si je dal izmeriti ponovno holesterol in vrednost mu je padla na 6.2. Kaj mislite na vsakotedenski enodnevni post?

LP Senja

Jaz sem tudi slišala da eni to počnejo in da je zelo zdravo (mislim da lahko ješ sadje). Jaz bi bila kar za to (samo upam, da bom zdržala).

Mimi, ne obupavat. Poleg tega enodnevni post res ni nezdrav! Celo obratno. Nase telo se zato tako rado okrogli, ker je prilagojeno na nenehno “zbiranje zalog”. Takoj, ko je malo hrane vnesene, zraste inuslin, zaloge se naberejo in se preden pade, sledi nov obrok… Pa ni potem cudno. Civilizacija je napredovala hitreje, kot se je telo prilagodilo. Prilagojeno pa je na bolj borne obroke izpred tisocih let in nekaj dni stradanja! No, da ni prevelikih nihanj v insulinu (in obcutka lakote), je treba res imeti 5 obrokov na dan (2 denimo samo sadje in zelenjava), lepo crtati vse pregrehe in prigrizke, omejiti mascobo in ne uporabljati zivalske itd. Saj veste.

No, meni ni ne vem kako grozno in mislim, da bom zdrzala. Sem pa sklenila, da se ne bom potem nazirala! Lepo mirno in pocasi. Mimi, samo en kos pice, prav? Pa potem ali prej kaksno breskev.

Ja, kar se pice tiče bom težko obljubila, ker sem volk na pico, to je v bistvu edina hrano katero bi lahko jedla vsak dan, non-stop in za to ne bo mogoče samo en košček.
Drugače pa bom zdržala, saj je samo še 1 uro in 52 minut.

No, potem pa jutri malo osedlaj kolo in pokuri grehe! 🙂

Hay!

Zgleda ,da sem prva po lunci,ki se oglasa.Lunca je mimo..zdrzala sem..ni bilo tezav.
tudi potem se nisem sla “nazirat”.Pojedla sem le nekaj malega predvsem pa toplega.Sedaj recimo za vecerjo pa si privoscim dve breskvi.
Sigirno pa si bom privoscila tudi kavico.
Fino se pocutim..kile..hmmm..eno kilo sicer vaga res kaze manj..vendar se mi to zdi cisto razumljivo.Vsec mi je ze to,da sem si precistila telo.Sedaj bom naprej bolj preudarno jedla,saj skusam dol uzeti trajno kar nekaj kilogramov,predvsem do morja.Drugace pa bom z glavo hujsala toliko casa dokler v celoti ne bom zadovoljna s svojim telesom.pa ce bo to potrebno tudi celo leto.Toliko o mojih izkusnjah z lunco.Lepe pozdrave vsem!

Ja, tudi meni je uspelo, “vecje podvige” pa nacrtujem za potovanje, ko hladilnika tako ali tako ne bo zraven. No, sicer pa so moji cilji skromni – kakih 2-3 kilogramcke dol… ampak ravno to je najtezje. Ni tako NUJNO, bilo bi pa zdravo…

Oh, kako sem pa jaz vse to spregledala?!
Upam, da se bo tudi naslednji mesec katera spomnila, meni sami ne uspe – ali pozabim datum, ali mi zmanjka volje….

Brigita, to poteka 2x mesecno. Naslednjic je 20. julija ob 21.45. Se pravi – prvih 12 ur verjetno sploh ne bo tezkih… 🙂

O, Irena, hvala za datum in uro!
Ja, za prvih dvanajs ur tudi mene ne skrbi – enkrat samkrat mi je praktično uspelo, ko je bil podoben termin, pa sem takoj, ko je potekel rok pojedla 1 kg banan….

No, upam, da tokrat ne bo tako hudo, sicer bomo morali uvesti “kazni”… 🙂 Skrivnost je pac v tem, da ne razmisljas nenehno o hrani. Jaz takrat tudi ne berem kakega foruma o hrani, ne receptov, ne gledam slik hrane, ko pa mi zakruli, pa se vrzem na delo. Cas hitro mine, ucinki pa pridejo pocasi…

Zdravo!
Malo pozno se oglašam, pa nič zato. Meni je lunca kar uspela, razen tistih par bobi palčk prvi dan zvečer. Počutila sem se kar dobro. Tudi po končani lunci nisem navalila na hrano, jedla sem zmirno.
Pri naslednji lunci se vam najbrž ne bom več pridružila, kajti včeraj sem naredila test za nosečnost in je pokazal pozitivno. Oh, kako sem si želela te nosečnosti, pa je le prišla. Mislim, da takšno početje z lunco za moje zdravje v tem času ne bi bilo pametno.
Pa še to, tudi apetit mi pada, tako da sem v enem tednu izgubila skupaj 3 kg.
Toliko za enkrat, se še kaj oglasim in vas spodbujam pri naslednji lunci,
LP Lina

Meni je tudi uspelo. Potem sem si pa privoščila lahko kosilo. Zgubila sem kakšno kilo, ampak to tisto, ki sem jo prejšnji teden (pon-sre) najprej dobila. Tako da sem na istem kot prejšnji ponedeljek.

Tebi Lina pa čestitam in ti želim lepo in srečno nosečnosti in potem veliko veselja z otročkom.

New Report

Close