Najdi forum

Jaz nisem pojedla le skodele malin, marvec sem takoj nekaj minut po “zacetku” spila malo domacega likerja, zvecer pa je bila neka prireditev, na katero sem bila vabljena in nekako ob enajstih sem pojedla nekaj cevapcicev, malo gorcice in 2-3 grizljaje kruha! 🙂 Plus pristejte dve sangriji. Saj sem si mislila, da bo tako, ugotovila pa sem, da stradanje NI problem! V bistvu nisem jedla iz lakote, ampak bolj iz druzabnosti in pa, ker je bilo prijetno vzdusje. In res – najbolj tezavno se mi zdi spustiti zajtrk. Ne zaradi lakote, ampak iz prepricanja.

No, danes ne bo nobena izmed nas nic lazja, ampak cez 14 dni se poskus ponovi. Res je treba veliko piti in se po moznosti veliko gibati, biti aktiven in cas kar gre in pozabis. Vsaj jaz sem.

S službo sem za danes končala, ker grem na morje. Tako da bom o številu izgubljenih kil oziroma gramov poročala po praznikih. Upam da bo vsem ostalim uspelo.

Lepe praznike,

Morska deklica

Priznam. Zdržala sem do pol enih. Potem pa sem mogla nekaj pojest, ker sem se res slabo počutila. Ker je zajtrk zame zelo pomemben obrok in sem ostala danes brez njega, je bil to razlog za moj predčasen odstop od posta.

Če bi bila sobota ali nedelja, sem sigurna, da bi zdržala. Tako pa, ko si v službi pa moraš tudi pazit, da ne postaneš raztresen.

Je kateri uspelo? Mogoče Morski deklici, ki bo zdaj nekaj časa zaposlena s potovanjem.

Sem že nazaj. Moram reči, da mi je, razen malin in sladoleda prvi dan, kar uspelo. Shujšala sem pa za pol kile. Ni nevemkaj, ampak sem vseeno zadovoljna. Sicer pa imamo 5.7. spet priložnost. Takrat nam bo zagotovo še bolje uspelo.

Prazna luna

no pri naslednji luni se vam pridružim – pa da ne boste pozabile en dan prej obvestiti forum

pozdravček

5.julij 17:05

Jaz se bom vam tudi pridružila 05.07. ob 17:05 kot je napisala Irena.
Povejte mi samo, če lahko vsaj pijem in kaj lahko pijem!!!!!

Samo vodo in nesladkan čaj.

Tudi jaz se vam pridružim – obljubim.

Lahko tudi piješ oz. ješ juho (seveda samo tekočino, brez rezancev …)

MORAS piti, Lina, to je nujno! Sploh pa v taki vrocini! Cimvec tekocine.

New Report

Close